Dorost zná své soupeře

Ve čtvrtek 9.7.2009 proběhl losovací aktiv okresních soutěží. Toto losování se týkalo našich dorostenců, kteří netrpělivě vyhlíželi soupeře pro novou sezónu. V prvním utkání v sobotu 8.8.2009 přivítají soupeře ze Slatinic.

13.7.2009

Hodnocení jarní části sezóny

Připravili jsme pro Vás krátké zhodnocení jarní části sezóny 2008/2009. Zápas od zápasu si můžete připomenout naši nelehkou cestu za postupem.

8.7.2009

Všichni, kteří se o to zasloužili

O našem postupu jsme toho už namluvili a napsali dost. Je ale také dobré zmínit jmenovitě všechny hráče, kteří se o tento, pro náš klub historický úspěch v podobě postupu do krajské soutěže zasloužili. Tímto jim ještě jednou děkujeme.

6.7.2009

Los krajských soutěží

Dnes byl vložen los krajských soutěží na sezónu 2009/2010 v mužské a žákovské kategorii. Tabulky z uplynulého soutěžního ročníku 2008/2009 byly přemístěny do sekce sezóny v hlavním menu.

4.7.2009

Nová anketa

Dnes byla vložena nová anketní otázka, na téma "Který post potřebujeme nejvice posílit  před nadcházející sezónou?"

2.7.2009

Krajské soutěže rozlosovány

V pondělí 29.6.2009 byly rozlosovány krajské soutěže. V prvním kole přivítáme doma Paseku a ve druhém zajíždíme do Chválkovic.

30.6.2009

Rozhovor s trenérem mužů

Těsně před zahájením letní přípravy jsme pro Vás vyzpovídali trenéra mužů Petra Lakomého. Položili jsme mu pár otázek, aby nám přiblížil jak bude probíhat příprava mužstva na premiérovou sezónu 2009/10 v 1.B třídě.

30.6.2009

Sponzoři - Příznivci

V sobotu 20.6.2009 se na našem hřišti uskutečnilo v pořadí již  7. utkání mezi sponzory a příznivci našeho klubu s následným posezením. Samotné utkání se hrálo v přátelském duchu a výsledkem byla naprosto zasloužená remíza  6:6, po skončení utkání proběhla střelba pokutových kopů, ve kterých byli úspěšnější sponzoři v poměru  5:4. Mrkněte na pár fotek.

22.6.2009

Rozhovor měsíce

I v měsíci červnu Vám přinášíme rozhovor, tentokrát s naší brankářskou jedničkou Davidem Černým.

18.6.2009

Napsali o nás

Dnes v úterý 16.6. vyšel v internetové podobě v novém týdeníku  Olomouc střed naše adresa  článek k utkání  Velký Týnec - Babice  zde.  A v pondělí  22.6. vyjde článek také v tištěné verzi. Článek se také objevil v Olomouckém deníku  zde.

Sledujte naše stranky i přes léto

Sezona sice skončila, ale my Vám budeme i nadále přinášet nejnovější zprávy v dění klubu – očekává se zvolení nového vedení klubu, změny v hráčském kádru, aktuální rozhovory. Zůstaňte nám tedy nakloněni i nadále a buďte pravidelnými návštěvníky našich stránek i přes přicházející letní období. Dosavadní návštěvnost předčila jistě všechna nejoptimističtější očekávání za což Vám samozřejmě děkujeme, protože počet návštěvníků našich stránek je naprosto nad rámec úrovně, ve které působíme, za což jsme skutečně velmi rádi.

Anonym

Dne 10.6.2009 řešila STK Okresního fotbalového svazu anonym, který zaslal zatím neznámý pisatel.  TJ Sokol se s danou situací nehodlá smířit a zvažuje podání trestního oznámení na zatím neznámeho pachatele z důvodu křivého obvinění a pomluvy.

Porážka v Přáslavicích

V předposledním kole soutěže jsme zavítali na hřiště Přáslavic. V utkání, ve kterém kromě prestiže už ani jednomu soupeři o nic nešlo, jsme po celkem solidní hře v prvním poločase vedli brankou Jirky Jabůrka  1:0. Ve druhém poločase jsme už nepodali tak dobrý výkon a umožnili také slabě hrajícímu soupeři utkání otočit v jeho prospěch na 3:1.

Návštěvnost našich stránek

Návštěvnost našich webových stránek v nejbližších dnech překročí hranicí 50 tisíc návštěvníků, a to za cca 18 měsíců. Doufáme, že i v příští 50-ti tisícovce nám zachováte přízeň a my Vám na oplátku budeme přinášet informace o utkáních a aktuálním dění v našem klubu. Touto cestou Vám všem děkujeme :-)

Coca-Cola cup

Nejen postup družstva mužů odd. kopané do vyšší soutěže je úspěchem ve sportovních aktivitách Velkého Týnce. Dalším úspěchem týnecké kopané je postup družstva žáků ZŠ M. Petřkové, kterou reprezentují i naši hráči do finále turnaje Coca-Cola cupu - školský pohár, který se odehraje 8.-10.6. v Praze. Z celkového počtu 1 155 družstev se naši hráči probojovali do závěrečného finále mezi posledních 16 účastníků. Tímto přejeme hráčům školního družstva mnoho úspěchů a pěkné umístění v Praze.

Můžeme slavit postup

V utkání jara, poté co jsme vlastní neschopností dovolili Bystřici se přiblížit na rozdíl čtyř bodů, jsme chtěli potvrdit na vlastním hřišti postup do vyšší soutěže. To se nám podařilo, když jsme v přímém souboji zdolali Velkou Bystřici 3:2. O naše branky se podělili Saitz Lukáš, hrající trenér Lakomý Petr a nový kapitán mužstva Jabůrek Jiří.

Dorost doma neuspěl

Dorost na domácím hřišti nestačil na své vrstevníky ze Štěpánova. Po prvním  poločase byl stav 1:1. V úvodu druhého poločasu po nedorozumění našich hráčů, nás soupeř potrestal brankou v naší sití, která znamenala vítězství 2:1 pro hostující mužstvo.

Vyjádření výboru kopané

Ve čtvrtek 28.5.2009 po vzájemné dohodě rezignoval na post trenéra mužů pan Prečan Zdeněk.

Hráči Sigmy Olomouc u nás

Fotky z autogramiády hráčů Sigmy Olomouc Melinha, Hubníka, Kobylíka, Kaščáka a Ordoše, která se uskutečnila v pondělí  25.5.2009 na našem hřišti.

Povinné vítězství nad Vilémovem

Po minulém neúspěchu na půdě posledního celku tabulky v Lužicích, jsme doma konečně zabrali a zaslouženě porazili soupeře z Vilémova  4:2. V utkání se o branky podělili Pospíšil Jaromír 2x, Lachnit Jiří a Lakomý Petr po jedné. Škoda jen dvou inkasovaných branek v naší síti. Výsledek má o to větší cenu, že náš soupeř z Bystřice jen remizoval v Hradečné  0:0.

Fotky z domácích utkání žáků

Žáci se dnes dopoledne utkali se soupeřem z Opatovic. Starší prohráli svoje utkání těsně 4:3, když se bohužel nesešli v plném počtu a utkání odehráli v 7 hráčích v poli. Mladší uhráli remizový výsledek 0:0.

V měsíci květnu jsme pro Vás vyzpovídali základní kámen naší záložní řady Petra Lakomého.

Zasloužená prohra v Lužicích

Dnešní utkání z naší strany postrádalo jakoukoliv myšlenku a proto jsme celkem zaslouženě prohráli. Snad konečně po dnešku pochopíme, že nakopávat balony jenom na Jardu je krátkozraké a soupeři už dávno naši hru přečetli!!!

Po dvou porážkách konečně vítězství

Muži prolomili smůlu v podobě dvou porážek a dnes odpoledne na domácím hřišti konečně zvítězili nad Sokolem Chomoutov 4:1. Všechny branky padly v prvním poločase, když se o ně podělili Pospíšíl Jaromír 2x,  Svačina Milan a Bušina Michal po jednom. Doufejme, že toto vítězství nás nakopne do dalších bojů o postup.

Fotky z domácího utkání žáků

Dnes dopoledne se naši žáci utkali se soupeřem z Chválkovic. Starší své vrstevníky zdolali celkem hladce 4:2 a mladší naopak podlehli 1:3. V pátek žáci hráli v Lipníku nad Bečvou se stejnou úspěšností, kdy strarší vyhráli 3:1 a mladší prohráli 1:8.

Prohra mužů ve Štarnově

V dnešním utkání ve Štarnově jsme podali kvalitní bojovný výkon, ale na vítězství to bohužel nestačilo. Soupeř nám vstřelil branku v 87.min. na kterou jsme již nedokázali odpovědět. Kaňkou utkání bylo zranění našeho dalšího hráče Martina Zlámala, který si poranil koleno. Dorost v domácím zápase jen remizoval s celkem Slavonína  2:2.

Benjamínci zahájili sezónu

Benjamínci zahájili jarní  nádstavbovou část soutěže, když dnes ráno odehráli první jarní turnaj na hřišti Slovanu Černovír.

Nevydařené domácí utkání

V derby s Doloplazy nám vůbec nic nevycházelo. Proto jsme celkem po zásluze poprvé v soutěži prohráli  3:2. Utkání mělo ještě jednu stinnou stránku, když si náš kapitán Mira Pazdera zlomil nohu.

Fotky z utkání staších a mladších žáků

V nedělním dopoledni odehráli svá utkání naši žáci se soupeřem z Chomoutova. Starší žáci převedli dokonalý obrat, když během dvou minut otočili skóre ve svůj prospěch na 2:1. Mladší už tolik štěstí meměli a podlehli 7:0.

Tři body z Náměště na Hané

I ve druhém utkání jara jsme potvrdili roli favorita, když vezeme vítězství z Náměště na Hané  3 : 1. O branky se postarali Pospíšil Jaromír, Lakomý Petr a Prečan Robert. Dorost  na domácím hřišti deklasoval Horku nad Moravou  7 : 0.

Důležité vítězství v Pňovicích

V prvním jarním kole jsme zavítali na hřiště Pňovic, kde jsme vybojovali cenné vítězství  2:1, když o góly se postarali nová posila Svačina Milan a náš tradiční střelec Pospíšil Jaromír. Náš výkon nebyl nijak oslnivý, ale důležité jsou pro nás tři body.

Ostuda mužů v Brodku u Přerova

Změna na letní čas nám evidentně neprospěla :-)  V posledním přípravném utkání na sezónu si nás pozval celek 1.A třídy Brodek u Přerova. Po našem tragickém výkonu a tréninkovém tempu soupeře můžeme být rádi za tento výsledek. Doufejme, že se někteří hráči do prvního mistrovského utkání vzpamatují.

Přípravné utkání s Černovírem

V dalším přípravném utkání na umělé trávě jsme tentokrát změřili své síly s dalším účastníkem 1.B třídy Slovanem Černovír. Utkání pro nás dopadlo spatně, kdy jsme podlehli 4:1.

Hodnocení zimního turnaje

Letošní kalendářní rok zahájili naši muži premiérovou účastí na silně obsazeném zimním turnaji v blízké Holici. Cílem bylo nejen využít možnosti zahrát si na umělé trávě, ale .....

Vítězem turnaje je tým Sokola Bohuňovice

Po dvouměsíčních bojích na umělé trávě skončil v Holici druhý ročník zimního fotbalového turnaje, kterého se pod názvem Memoriál Oldřicha Vangora zúčastnilo 24 mužstev. Turnaj Silver vyhrál tým Sokola Bohuňovice. Naši muži v konkurenci mužstev z vyšších soutěží nakonec obsadili  9. místo.

Přátelské utkání s Dubem n. Moravou

V přátelském utkání jsme přehráli soupeře z Dubu nad Moravou v poměru  2 : 1.

V posledním kole - konečně vítězně

V posledním kole základní části turnaje jsme si konečně  připsali vítězství nad celkem  1.A  třídy Sokolem Mostkovice. Od první minuty utkání bylo jasné kdo je pánem na hřišti a bylo jen otázkou času kdy se začne měnit skóre. Zápas byl rozhodnut již v prvním poločase, když jsme vstřelili tři branky. Škoda jen, že jsme nevyužili všechnny šance, které nám soupeř svou špatnou hrou nabídl.

Čtvrtá porážka v řadě na turnaji

Další utkání na zimním turnaji pro nás znamenalo čtrvtou porážku v řadě!! Utkání nezačalo dobře, když hned v úvodu brankář podcenil trestný kop a míč skončil za jeho zády. I když soupeř nehrál nijak oslnivě tak na naši hru bez zájmu a nasazení to stačilo. Z naší strany šlo určitě o nejslabší a nejhorší výkon na turnaji!!

Další utkání zimního turnaje

Čtvrté utkání na turnaji jsme opět nezvládli, když nás přehrál soupeř z Bohuňovic v poměru 3 : 1. Utkání se pro nás nevyvíjelo špatně, ale znovu nás soupeř trestal po hrubých chybách.

Prohra s Moravským Berounem

Naše třetí vystoupení na turnaji opět nedopadlo podle našich představ, tentokrát nás přehrál tým 1.A třídy z Moravského Berouna v poměru  4 : 2.

Mužstvo Nových Sadů nad naše síly

Druhý start na zimním turnaji pro nás nebyl úspěšný, tentokrát soupeř z 1.A  třídy byl nad naše síly. Po vyhraném poločase jsme nadějný výsledek neudrželi a po dvou chybách v obraně smolně prohráli  2 : 1.

Povedený start do zimního turnaje

V úvodním zápase skupiny Silver si naši muži poradili s účastníkem 1.A třídy SK Slatinice. Z počátku utkání jsme ovládli hru a zahodili tři vyložené šance, hned v zápětí nás soupeř potrestal gólem. Podařilo se nám celkem brzy vyrovnat, ale ještě do poločasu jsme znovu  inkasovali. Po přestávce byl průběh hry stejný jako v první půli, když jsme opět zahodili dvě stoprocentní šance. Nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu a dvěma brankami jsme celkem zaslouženě utkání otočli v náš prospěch.