Los 1.B třidy       

Nová sezóna rozlosována. Muži završili sezónu postupem a po čtyřech letech v okrese opět nakouknou do krajské společnosti. Budou účastníkem soutěže Lion sport 1.B třída skupina B. Hned v úvodu sezóny je na pořadu duo "třaskavých" derby 4.8. od 17:00h. přivítáme doma Doloplazy. Doloplazy jsme naposledy porazili 7.9.2008 na jejich hřišti 1:4 v následujících dvou sezónách jsme se nepotkávali, až po jejich postupu do kraje, jsme změřili síly celkem 8x. Na tyto utkání by měli naši borci zapomenout, protože to nebyla žádná sláva 7x porážka, 1x remíza při skóre  15:34!! Ve druhém kole 11.8. zajíždíme do Velké Bystřice, kde utkání propukne v 17:00hod. S Velkou Bystřicí jsme v kraji odehráli 10 utkání s vyrovnanější bilanci 4x výhra, 4x prohra a 2x remíza se skóre 23:26. Tohle bylo připomenutí minulosti a doufejme, že fotbalová budoucnost bude lepší.

 3.7.2019 
Upravit text
 
 
 

Další domácí ztráta       

Stejně jako Újezd, tak i Blatec, nám více jak bod nedopřáli. Utkání se nám herně podařilo stejně jako prakticky celé jaro a Blatec si po výsledku 2:2 a následných penaltách odváží bod navíc. Branky Standa Hrudník a Tomáš Ehrenberger. Béčko do Vilémova pro nedostatek hráčů neodcestovalo.

 26.5.2019 

 

 

100% víkend mužů        

Do Dlouhé Loučky včera zajížděli muži a úkol zněl jasně, dovézt tři body. To se povedlo po vítězství 2:4, branky Lukáš Majer 2x, Roman Doležel a Tomáš Ehrenberger. Béčko dnes doma zdolalo Drahlov 3:2, branky Tomáš Ehrenberger, Lukáš Majer a Dušan Magna.

 19.5.2019 
 
 

Doma jen za bod       

Újezd u Uničova byl dnes našim dalším soupeřem. Utkání se nám moc nepovedlo. Již ve 21. minutě jsme prohrávali 0:2, Standa Hrudník ve 41. minutě snížil na 1:2 a tak se šlo do šaten. Nakonec se nám podařilo vyrovnat na konečných 2:2 ve třetí minutě nastavení, když se trefil Tomáš Ehrenberger. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté a odvážejí si bod navíc. Včera béčko vyhralo 2:5 v Tršicích, branky Lukáš Majer 3x, Pavel Kovařík a Petr Glier.   

 12.5.2019 

 

Povinná výhra       

Muži dnes zajížděli do Drahanovic. První poločas byl jedno velké trápení z kterého nás vysvobodil těsně před pauzou chytrou střelou Standa Hrudník 1:1. Do druhého poločasu nastoupil Tomáš Ehrenberger a jak se říká "přišel, viděl, zvítězil ". V 50. a 56. minutě Tomáš otočil skóre 1:3. 67. minuta přinesla po Tomášově přihrávce penaltu, kterou Jarda Pospíšil proměnil na konečných 1:4. Béčko včera hostilo a prohrálo 1:4, branka Roman Doležel.  

 

 5.5.2019 

 

Penalty rozhodly      

Hodolany byly dalším soupeřem našich mužů. Herně bylo utkání prakticky po celou dobu na straně Hodolan, našim hráčům se nedařilo vůbec nic. Hoste nás v poli přehrávali, ale bez výraznějších gólových šancí. Ve druhém poločase se už prosadili a v celku zaslouženě vedli 0:2. Běžela 75. minuta a z první vážnější šance před brankou hostů nezaváhal Standa Hrudník a snížil na 1:2. Za dalších 8. minut Standa srovnal na konečných 2:2, v penaltové loterii jsme hosty dorazili a získali bod navíc. Béčko odehrálo své utkání v Příkazích s místním béčkem a prohrálo 6:2, branky Martin Dombi a David Dvořáček.

 

 28.4.2019 

 

Výhra v Babicích      

V 19. kole jsme zajížděli na hřiště posledních Babic. Do utkání jsme nastupovali v roli favorita a to se potvrdilo. Už po poločase bylo rozhodnuto 4:0, branky Tomáš Ehrenberger 2x, Standa Hrudník a vlastní. Béčko mělo tento víkend volno.

 20.4.2019 

 

 

Ačko konečně za tři body       

Až ve třetím kole se dočkali muži plného bodového zisku, k tomu jim pomohl předposlední tým soutěže Šumvald, výsledek 2:1, branky Jarda Pospíšil. Béčko bylo ještě štědřejší a dovolilo odvézt poslednímu mužstvu tabulky tři body

 

 14.4.2019 

 

Z Příkaz jen dva body       

V Příkazích jsme nezačali moc dobře a po kiksu ve 4. minutě šli domácí z penalty do vedení. My jsme byli neškodní a vůbec jsme se nedostávali do hry. Změnu přinesla 39. minuta, když Jarda Pospíšil vyrovnal a od té chvíle jsme na hřišti panovali my. Těsně před koncem poločasu strhl vedení na naší stranu krásnou střelou Kuba Podivinský 1:2. V 51. minutě se trefil Tomáš Ehrenberger 1:3, 52. minuta chyba v útočném pásmu, rychlý přechod do útoku, chrubka obrany 2:3, 53. minuta opět Tomáš zvyšuje vedení 2:4. Nakonec to domácí dotáhli na konečný stav 4:4. Po penaltovém rozstřelu bereme bod navíc. Tohle utkání rozhodla místy až naivní hra dozadu a spousta neproměněných šancí. Béčko zahájilo jaro v Horní Loděnici a prohrálo 3:2, branky Michal Malínek a David Baccini. 

 

 6.4.2019 

 

Jarní start bez bodu        

Na hřišti v Přáslavicích jsme zahájili jarní část sezóny, která nedopadla dle našich představ. Po celou dobu utkání jsme tahali za kratší konec. Domácí hráči byli aktivnější s lepším pohybem a důrazem. Konečný výsledký utkání 3:2, branky Jarda Pospíšil a Tomáš Ehrenberger. 

 30.3.2019 

Upravit text
 
 
 

Členské příspěvky    new! n

     

Upozorňujeme všechny členy, že do konce února 2019 je nutno uhradit členské příspěvky za rok 2019. Členský příspěvek v jednotné výši 1000,- Kč/člena/rok uhraďte prosím na klubový účet 1800394399/0800, do poznámky uveďte jméno a jako specifický symbol rok narození. Uhradit příspěvek lze i v hotovosti, a to buď po domluvě na tel. č. 605390484, nebo prostřednictvím svého trenéra nebo vedoucího družstva.

Prosím o dodržení termínu úhrady, v případě jeho nedodržení se příslušný člen vystavuje riziku, že nebude moci čerpat výhody vyplývající ze členství! Jako bonus za včasnou platbu bude oddílem za člena zaplacen členský příspěvek FAČR, v případě pozdní platby čl. příspěvku si člen platí příspěvek sám (200,- Kč dospělý, 100,- Kč děti). V případě dětí - sourozenců platí druhé a další dítě příspěvky v poloviční výši.

Děkuji za spolupráci, Lenka Charvotová

 5.2.2019 

 

Doma za dva body          

V posledním utkání před zimní pauzou přivítali muži soupeře z Červenky. V zápase se nám vše na 100% nedařilo, ale přesto jsme dvakrát vedli po trefách Jardy Pospíšila a Tomáše Ehrenbergera z prvního poločasu. Hostům se podařilo 12 minut před koncem vyrovnat na 2:2. Naši borci dostali v závěru možnost strhnout výhru na svojí stranu, jenže penalta zůstala nevyužita. V penaltovém rozstřelu jsme si nakonec připsali bod navíc. Mladší žáci B včera doma přehráli Hlubočky 6:4, branky Jan Drábek 3x, Jakub Formánek, Vojta Thum a vlastní.

 4.11.2018 

 

Lužice dostaly bůra              new!  

Muži včera zajížděli do Lužic. S chutí si tam zastříleli a připsali si další výhru. Na skóre 0:5, se podílel Filip Švéda 3x a Lukáš Majer s Tomášem Ehrenbergerem po jedné. Béčko zvítězilo ve Střeni 1:2, branky Petr Glier a David Dvořáček. Mladší žáci A včera prohráli v Troubkách po penaltách 2:1, branka Kuba Formánek. Mladší žáci B včera nestačili na Hodolany a z jejich trávniku si odvážejí porážku 7:5, branky Jakub Juřík, Matěj Volf, Antonín Tůma a Vojtěch Petřík. 

 28.10.2018 

 

Domácí výhra          

Dnes muži přivítali souseda v tabulce druhé Náklo. Hosté byli fotbalovější a naši hrozili z brejků. Jenže my máme Jardu a i když zazdil několik tutovek, vstřelil po jedné brance v každém poločase. Konečný výsledek 2:0. Béčko si včera doma opět zastřílelo a Horní Loděnice si odváží výprask 6:0, branky Filip Švéda 2x, Pavel Kovařík 2x, David Dvořáček a Lukáš Magna. Mladší žáci A dnes dopoledne doma porazili Smržice 6:4, branky Jan Drábek 3x, Matěj Charvot 2x a Kuba Formánek. Mladší žáci B včera doma zdolali Tršice 2:0, branky Patrik Daněk a Marek Mutina. 

 21.10.2018 t

 

Z Blatce dva body           

Včerejší utkání v Blatci pro nás bylo velice těžké a náročné. Domácí se prezentují hodně důraznou hrou a místní fandové jsou bez urážky trošku divní :-). Naši borci se ujali vedení po zakončení Ondry (Matějky) Coufala a tak se šlo do šaten za stavu 0:1. Domácí po 8. minutách druhé půle srovnali na 1:1. I když měli domácí více ze hry podařilo se dotáhnout utkání do nerozhodného stavu a na penalty urvat bod navíc. Béčko si dnes ve Velkém Újezdě otevřelo střelnici a jednoznačně zvítězilo 1:6, branky Jarda Pospíšil 3x, David Dvořáček 2x, Lukáš Magna. Mladší žáci A si dnes doma proti České Vsi taky zastříleli, slaví výhru 7:1, branky Jan Drábek 2x, Kuba Formánek 2x, Patrik Daňek, Michal Kovařík a Matěj Charvot. Mladší žáci B dnes urvali tři body v Kožušanech/Drahlovu 2:3, branky Kuba Juřík a 2x vlastní. 

 14.10.2018 

 

Povinná výhra mužů           

Dlouhá Loučka měla být dnes snadné sousto, ale opak byl pravdou. Hra byla dost kostrbatá, ale nakonec jsme byli úspěšní 3:0, branky Jarda Pospíšil 2x a Lukáš Fabisz. Béčko včera nadělilo 5:1 béčku Slatinic, branky Roman Doležel, Lukáš Magna, Ondřej Coufal, Tomáš Slíva a Michal Dosoudil. Mladší žáci A si dnes ve Chválkovicích oteřeli střelnici a naložili domácím 9 branek, branky Michal Kovařík 2x, Jan Drábek 2x, Kuba Formánek, Patrik Daňek, Marek Mutina, Dominik Jan Cajthaml a Matěj Charvot. Mladší žáci B včera doma porazili Slavonín 5:2, branky Antonín Tůma 2x, Jan Drábek 2x a Marek Maluš.   

 7.10.2018 

 

Vítězství v Újezdě         

Újezd na nás dnes nestačil a muži vezou důležité tři body za výhru 1:2, branky Jarda Pospíšil 2x. Béčko chytlo bůra v Odrlicích 5:1, branka Ondřej Levek. Mladší žáci A dnes doma vyřídili Loštice 9:1, branky Matěj Charvot 3x, Michal Kovařík 2x, Kuba Formánek, Jan Drábek, Patrik Daňek a vlastní. Mladší žáci B včera prohráli v Hlubočkách 3:2, branky Matěj Charvot a Kuba Formánek.  

 30.9.2018 

 

Další tři body mužů           

Muži v neděli přehráli Drahanovice 4:1, branky Roman Doležel, Kuba Kvapil, Standa Hrudník a vlastní. Béčko v sobotu porazilo Vilémov 6:3, branky Lukáš Magna, Ondřej Levek, Michal Dosoudil, Lukáš Majer, Pavel Kovařík a Jakub Kvapil. Mladší žáci A vezou tři body ze Šumperka za výhru 2:4, branky Michal Kovařík 2x, Kuba Formánek a Dominik Jan Cajthaml. Mladší žáci B doma přehráli Hodolany 7:2, branky Marek Mutina 3x, Kuba Juřík 3x a David Dosoudil.  

 23.9.2018 

 

Tři body z Hodolan           

Ačko dnes dovezlo tři body z Hodolan za vítězství 0:1, branka Roman Doležel. Béčko včera prohrálo v Drahlově 4:1, branka David Dvořáček. Mladší žáci A i B si připsali tři body. Ačko si poradilo na hřišti Haná Prostějov 0:8, branky Michal Kovařík 2x, Patrik Daněk 2x, Vilém Kovář, Matěj Charvot, Jan Drábek a Marek Mutina. Béčko otočilo utkání v Tršicích 2:3, branky Patrik Daněk 3x.

 16.9.2018 

 

Povinná výhra           

Muži dnes přivítali poslední celek tabulky Babice. I když to místy hodně skřípalo, připisujeme si tři body za vítězství 6:1. Branky Tomáš Ehrenberger 2x., Kuba Kvapil, Jarda Pospíšil, Tomáš Grofek a Ondra Coufal. Včera béčko porazilo Tršice 2:1 odkaz, branky Jakub Kvapil a Honza Vogler. Mladší žáci A a B hráli své utkání v sobotu a v neděli. Béčko porazilo v sobotu Kožušany/Drahlov 5:0, branky Matyáš Koriťák 2x, Jan Drábek 2x a Michal Kovařík. Ačko dnes dopoledne smetlo Radslavice 8:2, branky Michal Kovařík 6x, Patrik Daněk a vlastní.

 9.9.2018 

 

Béčko si zastřílelo         

V sobotu si naše béčko zastřílelo a po vítězství 2:6 v Těšeticích si veze tři body. Branky Petr Glier 3x, Tomáš Ehrenbrger 2x a Lukáš Magna. Áčko v neděli neuneslo roli favorita a ze hřiště posledního Šumvaldu vezou jen bod za porážku po penaltách  2:1, branka Kuba Kvapil. Doufejme, že podobně štědří nebudou v neděli k momentálně posledním Babicím :-).

 2.9.2018 

 

Příkazy odjely s prázdnou             

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo Příkaz. Utkání jsme začali výborně a hned v 8. minutě otevřel skóre utkání Kuba Kvapil 1:0. Hostům se podařilo srovnat, ale Tomáš Ehrenberger ve 33. minutě vrátil vedení opět na naší stranu 2:1. Zbytek utkání bylo z naší strany jedno velké herní trápení, naštěstí hosté na tom byli v koncovce stejně, tak zůstaly body doma. Včera naše béčko přehrálo béčko Příkaz 3:2, branky Petr Glier 2x a Dušan Magna.

 26.8.2018 

 

Domácí vítězství                                 

Třetí kolo nám postavilo do cesty soupeře z Přáslavic. V utkání jsme měli více vyložených příležitostí s mizernou koncovkou, ale soupeř naopak více ze hry. Nakonec jsme byli šťastněší a první tři body získané na hřišti jsou naše po výsledku 3:2. Branky Jarda Pospíšil, Lukáš Fabisz a Roman Doležel.                                                                                                                          

 19.8.2018 

 

Z Horky dva body                            

V dnešním utkání v Horce se muži do 10. minuty hledali, ale ve zbytku poočasu to stálo za to. Ve 13. minutě Jarda Pospíšil v 36. minutě Michal Dosoudil a v 38. minutě Petr Glier totálně srazili domácí na kolena 0:3. Horka byla jak opařená, ale přesto v poslední minutě poločasu snížila na 1:3. Ve druhém poločase jsme vypadli úplně ze hry, domácí zabrali a přidali na důrazu, dělali nám velké problémy. Z tohoto tlaku se podařilo vyrovnat, a i přes několik šancí na obou stranách skočilo utkání remízou 3:3. O našem vítězství rozhodly penalty v poměru 4:5      
                                                                                                                    
 11.8.2018 

 

Kontumace utkání                             

První kolo jsme si vyměnili pořadatelství s Červenkou. Utkání skončilo po 90. minutách 2:2, branky Michal Kristen a Jarda Pospíšil, tak přišly na řadu penalty. V nich byli domácí úspěšnější 5:4. Nakonec utkání řešila DK a z důvodu neoprávněneho startu hráče domácích si připisujeme tři body.  
                                                                                                                   
 10.8.2018 

 

Rozpis soutěží         new! 

V sekci sezóny jsou vloženy rozpisy našich mužstev na sezónu 2018/2019. 

                      
                                                                                              
 

Doma za tři body                              

V předposledním domácím utkání se na našem hřišti přestavilo mužstvo Dlouhé Loučky. Kdo si myslel, že to bude jednoduchá záležitost, spletl se. Začátek utkání, ale vůbec takovému trápení nenasvědčoval, běžěla 7.minuta a Roman Doležel si mohl přiběhnout k tribuně pro polibek od své přítelkyně 1:0 :-). Do poločasu ještě Standa Hrudník zvýšil na 2:0. Druhý poločas byl herně malá katastrofa s několika neproměněnými šancemi na naší straně, hosté na tom byli podobně a na více jak snížení skóre se naštěstí nezmohli 2:1. Včera bečko uzavřelo sezónu výhrou nad Jiříkovem 2:1, branky Dušan Magna a vlastní. 
                      
                                                                                              
 3.6.2018 

 

Výhra v Přáslavicích                               

Mužům se podařilo vcelku jednoduše vyloupit Přáslavice. Od začátku utkání jsme měli otěže zápasu na svých kopačkách a hned v úvodu zazdili dvě gólovky, vše jsme si vynahradili v 34.a 35. minutě, když se trefil Tomáš Ehrenberger 0:2. Domácí hrozili z brejků a ze standartek, ale Lukáš v naší bráně neměl zásadní problém. Ve druhém poločase nás domácí zatlačili a hlavně přidali na důrazu, nebylo jim to nic platné. To naši hráči trpělivě čekali na své šance a ještě dvakrát udeřili, nejprve hlavou Tomáš Grofek a konečný účet utkání podtrhl Standa Hrudník 0:4.   
                      
                                                                                              
 26.5.2018 

 

Další tři body                               

Příkazy byly dalším soupeřem v naší cestě za co nejlepším umístěním v tabulce. Hned v první minutě nás hosté potrestali střelou ze střední vzdálenosti 0:1. Ve 12. minutě začal střelecký koncert Jardy Pospíšila, když do poločasu vstřelil tři branky a na 4:1 do přestávky zvyšoval Tomáš Ehrenberger. V 57. minutě přidal Jarda patou branku a to bylo z naší strany bohužel vše, po prostřídání naše hra dost skřípala a Příkazy přebíraly otěže zápasu. Naštěstí u nás jen dvakrát zvonily tyčky. Hostům se podařilo v poslední minutě korigovat výsledek na konečných 5:2. Béčko včera přehrálo Huzovou 2:1, branky Filiip Švéda a Tomáš Ehrenberger. 
                      
                                                                                              
 22.5.2018 

 

Z Újezdu dva body                        

Muži z horké půdy v Újezdě u Uničova přivezli dva důležité body. V utkání, které neovlivňoval jen výkon hráčů na hřišti se domácím podařílo po 90.minutách urvat remízu 3:3. Penalty se už moc ovlivňovat nedají, tak naši borci získali bod navíc, branky Standa Hrudník, Ondra Coufal a Jarda Pospíšil. Béčko přivezlo tři body z Hraničných Petrovic za vítězství 3:4, branky Roman Doležel 3x a Lukáš Magna.                   
                                                                                              
 13.5.2018 

 

 

Domácí výhra        new!                         

Babice u nás včera nepřekvapily a odjíždějí s prázdnou po porážce 4:2, branky Jarda Pospíšil, Odnra Coufal, Tomáš Slíva a Lukáš Krbeček. Béčko zajíždělo dnes do Tršic a uštědřilo domácím debakl 0:10, branky Tomáš Ehrenberger 3x, Filip Švéda a Michal Kristen po dvou, Dušan Magna, Radim Chamlar a Michal Švéda po jednom .                  
                                                                                              
 5.5.2018 

 

Porážka v Horce                             

Utkání v Horce nám nevyšlo podle představ a odvážíme i porážku 4:2, branky Standa Hrudník a Jarda Pospíšil. Béčko doma přehrálo Libavou 4:2, branky Lukáš Magna, Jarda Pospíšil, Dušan Magna a jedna vlastní.                  
                                                                                              
 28.4.2018 

 

Výhra v Majetíně                             

Dnešní vítězství v Majetíně se nerodilo snadno. Hlavním problémem bylo hrozné hřiště a naše spalování šancí. Naštěstí máme střelecky potentního Tomáše Ehrenbergera, který dnes domácí srazil do kolen hattrickem. Zlomovým momentem utkání byla branka na 1:3, po střele Romana Doležela. Do té doby se jednou trefil Tomáš a Jarda Pospíšil. Druhý poločas skončil výsledkově stejně, když další dvě branky přidal Tomáš a účet utkání uzavřel Lukáš Fabisz 2:6.                 
                                                                                              
 22.4.2018 

 

Konečně za tři body                             

Až do třetího jarního utkání jsme čekali na branku ze hry a plný bodový zisk. První poločas něčemu takovému nenasvědčoval a po brance Tomáše Ehrenbergera se do šaten odcházelo za stavu 1:1. Druhý poločas už byl o něčem jiném a hosty z Šumvaldu jsme gólově smetly, když se ješte třikrát trefil Tomáš Ehrenberger a jednu branku přidal Lukáš Fabisz 5:1. Béčko včera doma po bezbrankovém stavu prohrálo na penalty s Dalovem.                 
                                                                                              
 15.4.2018 

 

Z Hodolan dva body                             

Další utkání odhráli muži na hřišti v Hodolanech. Dnešní kopaná neměla po 90. minutách vítěze, tak přišly na řadu penalty a druhý bod pro nás. Včera béčko dostalo nakládačku 7:0 v Horní Loděnici.            
                                                                                              
 8.4.2018 

 

Jaro začalo porážkou                             

V úvodním jarním kole k nám zavítal hlavní aspirant postupu, mužstvo 1.FC Olešnice. Úvod utkání patřil nám a do 10. minuty jsme měli dvě loženky, naopak v 15. minutě po rohu první střela hostů znamenala gól v naší síti 0:1. Hosté byli fotbalvější, ale naši borci jim nedali nic zadarmo. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první s šancemi na obou stranách, naše nej šance skončila na tyči. Hosté nás v 72. minutě potrestali krásným loben do prázdné a bylo hotovo 0:2. Vzápětí ještě zvonila tyč za našim gólmanem. Naši borci utkání odmakali a byli zkušenějšímu soupeři vyrovnaným soupeřem.           
                                                                                              
 1.4.2018 
 
Upravit text
 
 
 

Členské příspěvky            

Upozorňujeme všechny členy, že nejpozději do 31.3.2018 je nutno uhradit členské příspěvky za rok 2018. Členský příspěvek v jednotné výši 1000,- Kč/člena/rok uhraďte prosím na klubový účet 1800394399/0800, do poznámky uveďte jméno a jako specifický symbol rok narození. Uhradit příspěvek lze i v hotovosti, a to buď po domluvě na tel. č. 605390484, nebo prostřednictvím svého trenéra nebo vedoucího družstva.

Prosím o dodržení termínu úhrady, v případě jeho nedodržení se příslušný člen vystavuje riziku, že nebude moci čerpat výhody vyplývající ze členství! V případě platby v termínu do 26.2.2018 bude oddílem za člena zaplacen členský příspěvek FAČR, v opačném případě si člen platí příspěvek sám (200,- Kč dospělý, 100,- Kč děti). V případě dětí - sourozenců platí druhé a další dítě příspěvky v poloviční výši.

Děkuji za spolupráci, Lenka Charvotová

 1.2.2018 

K dispozici nové fans šály!            

 

Pro všechny fanoušky týneckého fotbal

u nabízíme nové fans šály v klubových barvách!

Zájemci o jeho koupi volejte nebo pište na tel. 605 390 484, Lenka Charvotová

 

Postup mladších žáků do Zimní ligy          

V sobotu 18. listopadu byla zahájena prvním turnajem Zimní liga mládeže a to kvalifikací mladších žáků na finálový turnaj, který se uskuteční 9. prosince v olomoucké hale UP jako 17. ročník mezinárodního turnaje „O pohár předsedy OFS Olomouc“. Finálového turnaje se zúčastní dvě družstva z ObFS Nitra, čtyři vítězové skupin podzimní části okresní soutěže a dvě nejúspěšnější družstva z této kvalifikace.

Do kvalifikačního turnaje byly nominovány týmy ze druhých a třetích míst podzimních skupin.

Namísto jednoho nepřihlášeného týmu se turnaje zúčastnil nejlepší tým ze čtvrtých míst podzimních skupin a vzhledem k tomu, že se další tým pár dní před turnajem odhlásil, byl turnaj doplněn mladšími žáky Dubu nad Moravou. Jelikož ale dubští hrají Krajský přebor, bylo ustanoveno pravidlo, že v případě jejich umístění do druhého místa, automaticky postoupí místo Dubu do finálového turnaje třetí tým kvalifikace.

Výsledky a tabulky základní skupiny B:

                           Sla     Bys    OMK   VT       Skóre   Body  Pořadí

1. FK Slavonín B             2:0     2:2     2:2       6:4       5          2

2. FK V. Bystřice    0:2              2:3     0:2       2:7       0          4

3. 1. OMK Štbk B   2:2    3:2               1:5       6:9       4          3

4. Sokol V. Týnec   2:2   2:0     5:1                  9:3       7          1

Výsledky a tabulka finálové skupiny (započítal se výsledek utkání soupeřů ze základní skupiny):

                            Dub    VT    Lut    Sla     Skóre    Body   Pořadí

1a. Sokol Dub                  0:0    6:1   6:1    12:2          7         1

1B. Sokol V. Týnec   0:0            3:0   2:2     5:2           5         2

2A. Sigma Lutín       1:6   0:3            4:4     5:13          1         4

2B. FK Slavonín B     1:6   2:2    4:4             7:12          2         3

 

Konečné pořadí turnaje:

1.    Sokol Dub nad Moravou

2.    Sokol Velký Týnec

3.    FK Slavonín „B“

4.    Sigma Lutín

5.    1.OMK Šternberk „B“

6.    SK Chválkovice

7.    FK Hlubočky

8.    FK Velká Bystřice

Tučně zvýrazněné týmy se kvalifikovaly do finálového turnaje Zimní ligy ml. žáků

 20.11.2017

Povinná výhra                                 

V posledním domácím podzimním utkání jsme hostili Štěpánov. Hosté jsou poslední bez jedíného bodu, ale u nás předvedli, že dokážou být nepříjemní. Vítěztví se nerodilo snadno a po prostřídání klíčových hráčů mám byl Štěpánov vyrovnaným soupeřem. 
Na 5-ti brankovém skóre se podílel Jarda Pospíšil a Lukáš Majer 2x,jednou se trefil Petr Glier. Mladší žáci dopoledne porazili Slatinice 4:2, branky Jan Drábek, Michal Kovařík a Jan Dominik Cajthaml.    
                                                                                              
 22.10.2017 

 

Domácí šlágr vítězně                               

Vedoucí mužstvo tabulky Přáslavice bylo dalším soupeřem mužů. Hosté byli v průběhu utkání lepším celkem, ale nebylo jim to nic platné a po prohře 2:1 odjiždějí s prázdnou. Branky Jarda Pospíšil a Tomáš Ehrenberger. Mladší žáci dnes uštědřili porážku dosud neporaženým Tršicím 4:2, branky Jakub Formanek, Jan Dominik Cajthaml, Michal Kovařík a Jan Drábek. Včera béčko potvrdilo výsledkovou bídu a opět prohrálo, tentokrát 0:2 s Horní Loděnicí.  
                                                                                              
 8.10.2017 

 

Další domácí body                                  

Dnešní deštivé počasí nám přineslo další tři body. Muži přivítali souseda v tabulce Újezd u Uničova. Úvod utkání nám vyšel na jedničku a hned v páte minutě otevřel skoré Jarda Pospíšil po krásné kombinaci se Standou Hrudníkem 1:0. Na těžkém terénu se po našem dobrém začátku hra vyrovnala a místy nás hosté přehrávali. Újezd hrál důrazně, ne zákeřně a tato hra do těla dělala našim hráčům problémy. Hubenou výhru jsme nakonec ubojovali a připisujeme si další důležité tři body. 
                                                                                              
 24.9.2017 

 

Ačko doma zatím 100%                                  

V 6. kole se nám do cesty postavila Horka nad Moravou. Úvod utkání opět patřil nám. Několik dobrých šancí zůstalo nevyužito, ale hlavně stejně jako minule, stejný hráč podobná šance a zase nic!! Následně se hra vyrovnala a Horka několikrát zahrozila, klid na naše kopačky přinesla 5 minut před poločasem branka Jardy Pospíšila 1:0. S nástupem do druhé půle Tomáš Doležel zvýšil na 2:0 a o šest minut později v 53 minutě se trefil opět Jarda 3:0. Místo klidného dohrání utkání následovaly dvě branky hostí a drama až do konce, které rozsekl čtvrtou brankou v síti Horky Tomáš Ehrenberger dvě minuty před koncem.    
                                                                                              
 11.9.2017 

 

Béčko bez bodů                                  

Béčko dnes na našem trávníku přivítalo Hraničné Petrovice v čele s nestárnoucím Ivošem Hlaváčkem. Naši borci během utkání neproměnili několik stoprocentních tutovek. Tesně před koncem přišel trest a hosté si odvážejí tři body za výhru 1:2. Branka Dušan Magna 
                                                                                              
 9.9.2017 

 

Utrápená výhra                                 

Utkání s Majetínem začalo na jedničku, od začátku tlak a v 7. minutě po průniku Tomáše Doležela gól na 1:0. Následně další šance, ale ani sám před prázdnou neskončilo gólem a tak přišel trest 17. minuta 1:1. Naštěstí 9. minut před pauzou strhl vedení 2:1 na naší stranu Jarda Pospíšil. V úvodu druhého poločasu Majetín opět srovnal a oboustraně pokračovala nekoukatelná kopaná. Nakonec se štěstí otočilo na naší stranu a střelecky úspěšná pětiminutovka nám přihrála tři body. Postupně se trefil Jarda, Ondra Coufal a opět Jarda. Majetínu se vzápětí podařilo výsledek ještě upravit na konečných 5:3.   
                                                                                              
 3.9.2017 

 

Tréninky nejmladších benjamínků                               

První trénink nového družstva přípravek ročníků 2011, 2012 a 2013 se bude konat v pondělí 4.9.2017 v 16:00 h na fotbalovém hřišti ve Velkém Týnci. Tréninky budou probíhat vždy v pondělí a čtvrtek v 16:00 - 17:15. 
 
                                                                                         
 24.8.2017 
 

Doma opět na 100%                                

Třetí kolo nám do cesty postavilo dalšího nováčka soutěže Sigmu Hodolany. V úvodu utkání nepromněnil šanci Jarda a od této chvíle nás hosté přehrávali, bez gólového efektu. Z jednoho z mála útoků jsme Hodolany ve 23. minutě zmrazili a po brance Pavla Kovaříka jsme šli do vedení 1:0. Druhý poločas začal stejně jako první, s tím rozdílem, že Tomáš Ehrenberger svojí šanci ve 47. minutě proměnil 2:0. Místo toho, aby naši hráči soupeře dorazili, přestali jsme být aktivní a Hodolany vycítily šanci. Na hřišti houstla atmosféra a mezi 59. a 73. minutou padly dvě branky do naší sítě 2:2. Když už se zdálo, že utkání skončí zaslouženou remízu udeřil minutu před koncem Jarda Pospíšil a strhl vítězství na naší stranu 3:2.   
                                                                                              
 19.8.2017 

 

Z Olešnice s prázdnou                                  

Ambiciózní nováček z Olešnice byl dalším soupeřem mužů. K utkání se odjíždělo s vědomím, že domácí mají na okres hodně kvalitní mužstvo a v utkání nebude co ztratit. Utkání jsme prohráli 6:2, branky Tomáš Doležel a Eduard Polášek.  
                                                                                              
 12.8.2017                           

 

Výhra na úvod                                   

V prvním kole sezóny jsme na našem trávníku přivítali Blatec. První poločas byl ve znamení oťukávání, bez výraznějších šancí. Naši hráči měli častěji míč na kopačkách, ale k ohrožení brány se moc nedostávali. Běžěla 37. minuta a Jarda po faulu na svojí osobu zakroutil trestňák k tyči 1:0. Úvod druhé půle jsme trošku prospali a Blatec nás přehrával, naštěstí se před naší brankou nic moc nedělo. Když vstřel Jarda v 60. minutě druhou branku vypadalo to, že budeme mít utkání pod kontrolou. 62 a 63. minuta pro nás znamenala herní kolaps a bylo srovnáno na 2:2. Za další 2. minuty hned po předchozí velké šanci hostů se potvrdilo nedáš dostaneš a Jarda strhl výsledek na naší stranu 3:2. V 79. minutě přidal další gól a účet utkání uzavřel minutu před koncem Tomáš Doležel na konečných 5:2. 
                                                                                              
 7.8.2017                           

 

Sezóna 2017/2018                                   

Vložen jízdní řád sezóny 2017-18. Muži budou bojovat ve II. třídě okresu a sezónu zahájí v neděli 6.srpna od 17:00h doma proti Blatci. Novinkou v této sezóně jsou muži B a mladší žáci. Muži B si zahrají IV. třídu skupiny A, mladší žáci budou nastupovat ve II. třídě. Muži B odehrají první utkání sezóny v neděli 20.8. v 16:30h na domácím trávníku, proti Mladějovicím. Mladší žáci odstartují sezónu také doma v neděli 3.9. od 10:00h, se soupeřem z Velké Bystřice. Rozpis zde.  
                                                                                              
 19.7.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Vítězství na závěr                            

V posledním kole sezóny k nám dojel Blatec. Muži měli v poslední době dost nepřesvědčivé výsledky, tak byl v tomto utkání mírným favoritem Blatec. Než se hosté stačili pokochat krásným areálem :-) prohrávali 1:0. Ve 21. minutě to bylo 3:0, naši trošku zvolnili a hosté několikrát zahrozili, ale víc jak na snížení na 3:1 se nezmohli. Ve druhém poločase to bylo jak na houpačce a padlo ještě šest branek, konečný stav 6:3. Branky Jarda Pospíšil 3x, Pavel Kovařík 2x, Roman Doležel. Dorostenci včera prohráli s Určicemi 1:8, branka Jan Zdařil.                              
                                                                 
 11.6.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Další ostudný výsledek                            

Tento víkend byl pro muže a dorostence na branky v naší síti výživný. Muži schytali další venkovní výprask a z Červenky si odvážejí porážku 7:1, branka Ondřej Coufal. Dorostenci dnes dopoledne ve Velkých Losinách dopadli ještě hůře 11:0.                           
                                                                 
 4.6.2017                           Pospíšil Jindřich
 

Šternberk nám dal bůra                  

Na prvním poločase jsem nebyl a z komentáře přítomných bylo prvních 45 minut vyrovnaných. Hosté dokázali své šance proměnit, my, ale ne 0:2. Druhá půle již byla v režii hostů a prakticky každá střela mezi tyče skončila gólem. Z naší strany kromě penalty 4 minuty před koncem na Jardu, kterou sám proměnil nebylo skoro nic! Jedna střela doprostřed brány a třikrát přes pletivo, konečný stav 1:5. Dorostenci včera přehráli Šternberk 5:1, branky Michal Kristen 3x, Jan Götzel a Lukáš Pazdera.                            
                                                                 
 28.5.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Debakl mužů!!                

Muži dnes prohráli v Újezdě u Uničova 9:1, branka Jarda Pospíšil. Dorostenci hráli včera v Opatovicích a prohráli 2:1, branka Michal Kristen.                           
                                                                 
 21.5.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Chomoutov odjel bez bodů                

Začátek dnešního utkání nás nezastihl v optimální pohodě a hosté nás doslova přišpedlili na naší polovinu hřiště. Počáteční tlak jsme přežili bez úhony i z důvodu střelecké neschopnosti hráčů Chomoutova. S přibývajícím časem se hra srovnala a do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Ve duhém poločase jsme začali přebírat otěže zápasu na vlastní kopačky a soupeře dokonale potrestali. Postupně jsme hostům na cestu nasypali čtyři branky a po výsledku 4:1 si připisujeme tři body. Branky Jarda Pospíšil 2x, Pavel Kovařík a Lukáš Majer. Ve včerejším utkání dorostenců si u nás Chomoutov otevřel střelnici 0:10.                         
                                                                 
 14.5.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Konec v poháru                   

V dnešním semifinále krajského poháru nám vystavil stopku jeden z aspirantů postupu do divize Tělovýchovná jednota Sokol Ústí. Ústí prokázalo kvalitu a bez větších problémů dovedlo utkání do vítězného konce 0:4. Naši hráči vzdorovali a utkání odbojovali, ale na kvalitního soupeře to nestačilo.                 
                                                                 
 8.5.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Letní soustředění!!!                

Připomínáme rodičům benjamínků, že zatím mají stále možnost přihlásit své děti na letní soustředění, které se bude konat v rekreačním areálu Kosov u Zábřeha v termínu 26.-30.8.2017. Prosím o odevzdání přihlášek do 20.5.2017! Případné dotazy zodpovíme na tel. 605 390 484 (Lenka Charvotová) nebo na mailu Lenka.Charvotova@seznam.cz.
 

 8.5.2017            Lenka Charvotová

Benjamínci r. 2006 a 2007 pokračují ve vítězném tažení                       

O uplynulém víkendu proběhlo na našem hřišti poslední kolo 3. části soutěže benjamínků. V sobotu 6.5. nastoupili ke svým utkáním benjamínci kategorie 2007, v neděli kategorie 2006. 
BST 07 na domácím hřišti zvítězili nad Černovírem 3:1, Sigmou 3:1 a Pasekou 7:1, v neděli BST 06 nad Příkazy 11:0, nad Černovírem po dramatickém boji 4:3 a s Lutínem 3:0 (kontumačně). Obě družstva své skupiny ve 3. části jednoznačně vyhrály se skóre 102:22 (BST - 12 vítězství, 0 remíz, 0 proher) a 74:16 (BML - 12 vítězství., 0 remíz, 0 proher) a v poslední části soutěže budou bojovat o celkové vítězství soutěže benjamínků. Kluci děkujem a držíme palce do závěrečných bojů!
                                         
 8.5.2017 
 

Hubená výhra v Drahlově               

Poslední mužstvo tabulky FC Drahlov bylo včera dalším soupeřem našich mužů. Podzimní domácí utkání s Drahlovem rozhodl o třech bodech pro nás v první minutě nastavení Michal Dosoudil.Včera došlo k rozuzlení utkání ještě o minutu později, když trefil výhru 0:1 v 92. minutě Standa Hrudník. Dorosteci dnes odpoledne prohráli ve Chválkovicích 3:1, branka Daniel Chytil.             
                                                                 
 7.5.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Domácí remíza               

Po pohárovém utkání nás opět čekal boj o mistrovské body, a v něm se nám do cesty postavily Příkazy. A jak se říká po hodech bývá obvykle sr...a.  Hosté, kteří nedávají moc branek, ale naopak také nejméně inkasují, to předvedli i u nás. Pro diváka nudném utkání prakticky bez šancí, které se odehrálo mezi oběma šestnáctkami nakonec padl jeden gól na každé straně. Úspěšným střelcem byl Matěj Coufal. Utkání rozhodly penalty, které jsme prohráli 2:4. Včera dorostenci v normální hrací době uhráli remízu 3:3 s Konici, branky Martin Grulich, Filip Kuba a Jan Götzel. V penaltách byli štastnější hosté v poměru 6:7.           
                                                                 
 30.4.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Postup v poháru              

Ve středu odehráli muži utkání předkola krajského poharu proti mužstvu 1.A třídy TJ Sokol Plumlov. Muži si se soupeřem poradili v poměru 3:1, branky Tomáš Slíva 2x a Jarda Pospíšil a postoupili do semifinále krajského poháru. V semifinále nás na našem hřišti čeká v pondělí 8.5. od 16:00 hodin první mužstvo Krajského přeboru Tělovýchovná jednota Sokol Ústí.     
                                                                 
 26.4.2017                           Pospíšil Jindřich

 

 

Tři body z Babic                  

Na jaře trápící se Babice byly včera našim dalším soupeřem. Domácí nepoznali za tři kola radost z vítězství a tento pocit jim nedopřáli ani naši muži. Hotovo bylo hned po prvním poločase a do kabin se odcházelo za stavu 5:0. Druhý poločas už nebyl na branky tak plodný a na každé straně padla jedna. Pod vítězství 6:1 se střelecky podepsal Jarda Pospíšil 2x, Libor Janků, Pavel Kovařík, Tomáš Grofek a Tomáš Slíva. Dorostenci dnes dopoledne schytali v Černovíře výprask v podobě 12:0.     
                                                                 
 23.4.2017                           Pospíšil Jindřich

 

První jarní vítězství za tři body                  

Muži dnes slavili první jarní výhru za tři body. Přáslavice na našem trávníku nic moc nepředvedly, a tak muži vcelku v pohodě získali tři body za vítězství 3:1, branky Lukáš Majer 2x a Jarda Pospišil.   
                                                                 
 16.4.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Ze Šumvaldu dva body               

Ke druhému jarnímu utkání zajížděli muži do Šumvaldu. První poločas nám vyšel na jedničku a po dvou brankách Jardy Pospíšila se odcházelo do kabin za stavu 2:0 pro nás. Začátek druhého poločasu nás nezastihl v dobré formě a v osmé minutě bylo srovnáno na 2:2. O vítězi utkání musely rozhodnout penalty a v těch jsme si připsali bod navíc. Dorostenci prohráli v Přerově 5:1, branka Jakub Majer.   
                                                                 
 9.4.2017                           Pospíšil Jindřich

 

Jarní start nic moc                

Dnes mužům odstartovala jarní část sezóny. Kdo byl s krásným počasím natěšený na výkon našich borců, odcházel rozčarován! Drahanovice si po zásluze odvážejí tři body za vítězství 4:2, branky Jarda Pospišil a Petr Glier. Dorostenci včera urvali vítězství s Lipníkem nad Bečvou 2:1 po penaltách, branka Michal Malínek. 
                                                                 
 2.4.2017                           Pospíšil Jindřich

Sokol Velký Týnec vítězem Zimní ligy mládeže benjamínků ročníku 2007    

Zimní liga mládeže OFS Olomouc pokračovala 28.1.2017 soutěží benjamínků ročníku narozených v roce 2007. Do pěkné haly ZŠ ve Velké Bystřici se sjelo osm celků, které se v podzimní části letní soutěže umístily v nejlepších skupinách.

Dle předpokladů se v první skupině dařilo nejvíce benjamínkům Velkého Týnce. Jako jediní z celého okteta prošli boji ve skupinách bez ztráty jediného bodu a jak se později ukázalo  své snažení dotáhli až do vítězného konce. Dařilo se i Hněvotínským, kteří ztratili body jen s vítězem a to nejtěsnějším poměrem ze všech soupeřů, kteří proti Velkému Týnci na turnaji nastoupili. Boj o třetí příčku vyhrál nejtěsnějším rozdílem Černovír.

Výsledky: Sokol Velký Týnec – FC Hněvotín 2:1, – Slovan Černovír 2:0, – SK Chválkovice 5:0. FC Hněvotín – Slovan Černovír 2:1, – SK Chválkovice 4:1. Slovan Černovír – SK Chválkovice 1:0.

Skupina A:        

               1. Sokol Velký Týnec   3       3       0       0         9:1  9

2. FC Hněvotín           3       2       0       1         7:4  6

3. Slovan Černovír      3       1       0       2         2:4  3

4. SK Chválkovice       3       0       0       3         1:10 0

Ve skupině „B“ byl papírovým favoritem Uničov. Proti byli benjamínci Nových Sadů, kteří sehráli s Uničovskými vyrovnanou partii. O vítězi ve skupině tak muselo rozhodnout až celkové skóre, které měl Uničov o dvě branky lepší. O třetím místě rozhodlo výrazné vítězství Chomoutova nad Štěpánovem.

Výsledky: SK Uničov – FK Nové Sady 3:3, – Sokol Chomoutov 5:2, – TJ Štěpánov 5:2. FK Nové Sady – Sokol Chomoutov 3:1, – TJ Štěpánov 2:0. Sokol Chomoutov – TJ Štěpánov 5:1.       

Skupina B:            

            1. SK Uničov                3       2       1       0       13:7  7

            2. FK Nové Sady          3       2       1       0         8:4  7

            3. Sokol Chomoutov     3       1       0       2         8:9  3

           4. TJ Štěpánov             3       0       0       3         3:12 0

Dvě semifinálová utkání byla vyrovnaná, ale nakonec se dokázali prosadit papíroví favorité. Velký Týnec porazil Nové Sady 3:1 a Uničov si poradil s Hněvotínem výsledkem 2:0. V bojích o celkové umístění se začalo bojem o sedmé místo. Duel mezi Štěpánovem a Chválkovicemi skončil plichtou 1:1, na penalty byli úspěšnější Chválkovičtí poměrem 3:2. Pátou příčku získal Chomoutov vítězstvím nad Černovírem 2:1. Napínavé utkání o třetí místo mezi družstvy Nových Sadů a Hněvotína skončil nerozhodně 3:3. Ve střelbě pokutových kopů byli úspěšnější Novosadští s výsledkem 3:2. Finále bylo nečekaně jednostrannou záležitostí. Borcům Velkého Týnce se dařila střelba a svého soupeře z Uničova přehráli vysoko 7:0. Poháry čtyřem nejlepším družstvům předal v závěru celého turnaje předseda komise mládeže OFS pan Lukáš Bartoň.

Konečné výsledky:

1. Sokol Velký Týnec

2. SK Uničov

3. FK Nové Sady

4. FC Hněvotín

5. Sokol Chomoutov

6. Slovan Černovír

7. TJ Štěpánov

8. SK Chválkovice

(zdroj: www.ofso.cz)                                                                                                    

Zimní liga benjamínků r. 2006          

V sobotu 21.1.2017 se ve Velké Bystřici uskutečnila Zimní liga benjamínků ročníku 2006. Jedná se o doplňkovou zimní soutěž organizovanou Okresním fotbalovým svazem Olomouc. Právo účasti v zimní lize má 8 nejlepších týmů olomouckého okresu dané kategorie, mezi které se probojovali i naši benjamínci ročníku 2006 a mladší. Soutěže jsme se zúčastnili i přes současnou velkou nemocnost. Po vlažných výkonech v základní skupině (nutno podotknout, že nejen našich hráčů, ale i soupeřů), kdy naši kluci porazili FK Nové Sady 3:2, remízovali s týmem SK Bělkovice 1:1 a prohráli s budoucím vítězem z Černovíra 1:3, kluci postupovali z 2. místa do semifinálových bojů. První semifinálový zápas sehráli s vítězem druhé skupiny, týmem 1. OMK Šternberk B. Ve svém jednoznačně nejlepším výkonu tohoto dne porazili Šternberk 4:2 a postoupili do finále, kde bojovali o celkové vítězství. Ve finále turnaje se naši hráči střetli se svým soupeřem ze základní skupiny, Slovanem Černovír. V tomto zápase našim klukům evidentně došly síly a po dvou rychlých gólech z úvodu turnaje už se nedokázali dostat do tempa a prohráli 1:6.

Každopádně kluci vybojovali krásné 2. místo, se kterým na začátku turnaje nikdo nepočítal, zejména proto, že r. 2006 je v našem oddíle početně slabý a přesto nás jejich výkony v letošním soutěžním ročníku víc než příjemně překvapují! Příští týden v sobotu 28.1.2017 se stejné soutěže účastní benjamínci r. 2007 a mladší, tak nám držte palce!

                                                                 
 21.1.2017                          

 

Horka nám nic nedarovala        

Včerejší předehrávkou druhého jarního kola v Horce nad Moravou uzavřeli muži podzimní část sezóny. Ani poločasové vedení 1:3 nestačilo na tři body, Horka nás ve druhém poločase smetla pěti zasahy a připsala si vítězství 6:4. Všechny branky vstřelil Jarda Pospíšil. Dorostenci prohráli na Nových Sadech 6:0. 
                                                                 
 6.10.2016                           Pospíšil Jindřich

Body zůstaly v Blatci        

První poločas dnešního utkání v Blatci se pro nás vyvíjel slibně. Po několika náznacích šancí na obou stranách naservíroval ve 40. minutě Jarda Pospíšil míč před bránu a Lukáš Majer se nemýlil. Naše radost bohužel trvala jen dvě minuty, akce jako přes kopírák a bylo srovnáno 1:1! Po 7. minutách druhého poločasu vykřesal poslední naději střelou k tyči Jarda a v utkání jsme naposledy vedli. Opět po dvou minutách bylo srovnáno a po zbytek poločasu jsme totálně vyklidili pole. Pro domácí jsme se stali dobrým sparring partnerem za jejich cestou pro tři body, konečný výsledek 4:2! Dorostenci prohráli opět dvoucifirně, tentokrát 11:0 v Určicích!!     
                                                                 
 29.10.2016                           Pospíšil Jindřich

 

Domácí vítězství mužů       

V posledním domácím utkání podzimu k nám zavítal celek ze špičky tabulky SK Červenka. V úvodu utkání zazdil tutovku Standa Hrudník, ale v 16. minutě se již nemýlil Jarda Pospíšil a bylo to 1:0. Ve zbytku poločasu jsme se herně trápili a vysvobozením pro nás byla druhá branka, kterou vstřelil Jarda před odchodem do kabin 2:0. Druhý poločas nepřinesl mnoho vzrušení a na obou stranách bylo několik náznaků šancí. Hostům se povedla akce z 63. minuty a snížili na 2:1. V závěrečných minutách se Červenka nadechovala k tlaku na vyrovnání, ale v předposlední minutě je zmrazil opět Jarda a uzavřel svůj střelecký den na konečných 3:1. Včera dostali dorostenci latu 0:12 od Velkých Losin! 
                                                                 
 23.10.2016                           Pospíšil Jindřich
                                                                                        

 

Muži ze Šternberka s prázdnou    

Naše družstvo nastoupilo k dalšímu utkání výrazně oslabené. Jarda Pospíšil si odpykával karetní trest a další hráči základní sestavy podlehli nemoci. Sestava byla proto doplněna dorostenci. Přesto jsme odehráli vyrovnané utkání, které ale bohužel skončilo porážkou. Důvodem bylo neproměnění několika slušných příležitostí našimi hráči. 
Družstvo dorostenců porazilo stejného soupeře 3:2, branky Michal Kristen, Jakub Metelka, Alois Kubalík.
                                                                 
 16.10.2016                          

 

Utrápená výhra mužů     

Hráči Újezdu u Uničova, posledního mužstva tabulky se dnes představili na našem trávníku. Muži se opět celé utkání herně trápili a přes hodně kostrbatou hru nakonec dovedli zápas k vítězství 2:1. Branky Roman Doležel a Petr Glier. Včera dorostenci přestříleli soupeře z Opatovic 6:4, branky Jan Götzel  4x,  Jakub Metelka 2x. 
                                                                 
 9.10.2016                           Pospíšil Jindřich
 
 

Muži opět bez bodu     

Anglický týden nám nesvědčí, po středeční porážce v Majetíně, jsme dnes stejně dopadli i v Chomoutově. Přitom utkání bylo dobře rozehrané. V úvodu jsme přečkali tlak domácích a ve 25. minutě otevřel hlavou skóre Tomáš Grofek 0:1. O dvě minuty později hrubá chyba a bylo po radosti 1:1. Ondra Koliba nám ve 30. minutě vrátil vedení 1:2, jenže ve 42. minutě opět školácká chyba obrany a bylo srovnáno 2:2. Ve druhém poločase jsme úplně vyklidili pole a na hřišti bylo jen jedno mužstvo! V 63. minutě zahrávali domácí trestný kop z dobrých 35 metrů, který i když byl náš gólman u tyče v čas a měl míč chytat, ten skončil v síti 3:2!! Dorostenci hráli mužům předzápas a dopadli ještě hůře 8:2, branky Jan Götzel a Michal Kristen.    
                                                                 
 1.10.2016                           Pospíšil Jindřich

 

Z Majetína s prázdnou     

Předehrávka prvního jarního kola nám do cesty postavila v této sezóně již potřetí Sokol Majetín. Tentokrát se hrálo v Majetíně a z naší strany to byla hrůza! Až na malé vyjímky jsme po celé utkání tahali za kratší konec. Domácí nám předvedl co je důraz ve hře a hlad po vítězství. Zaslouženě si připsali tři body za vítězství 2:1, branka Jarda Pospíšil. Tak snad v sobotu v Chomoutově!   
                                                                 
 28.9.2016                           Pospíšil Jindřich

 

Benjamínci nezklamali na mezinárodním turnaji v Šumperku                     

Ve středu 28.9. se naši nejstarší benjamínci zúčastnili silně obsazeného turnaje s mezinárodní účastí v Šumperku. V konkurenci klubů z větších měst (Brno, Šumperk, Jeseník ...) se naši kluci rozhodně neztratili a po pěkných vyrovnaných výkonech skončili na celkovém 5. místě. Navíc David Dosoudil byl vyhlášen jako nejlepší brankář celého turnaje! Kluci gratulujeme! Foto z akce naleznete zde ... 
                 
 28.9.2016                           Lenka Charvotová
 

Povinné vítězství    

Dnes k nám přijelo poslední mužstvo tabulky FC Drahlov. Soupeř si v minulém kole připsal první vítězství za tři body a určitě ho chtěl potvrdit i u nás. Do utkání jsme šli jako favorit, ale Drahlov předvedl dobrý výkon a po celé utkání nás trápil. V první velké šanci se objevil Jarda, ale po kličce gólmanovi už nedokázal otevřít skóre do prázdné! To bylo z vyložených šancí vše, herně to bylo z naší strany mírně lepší, ale do gólovek už jsme se nedostávali. Hosté nás v úplném závěru poločasu potrestali a do kabin se odcházelo za nepříznivého stavu 0:1. Po devíti minutách druhé půle Jarda vyrovnal na 1:1, ale za šest minut už jsme zase po chybě prohrávali 1:2. Několik možností k vyrovnání bylo, jenže střely končily mimo tři tyče, ani soupeř už moc nehrozil a vše směřovalo k domácí porážce. Naštěstí se dvě minuty před koncem dostal k zakončení Jarda a bylo srovnáno 2:2. Infarktový závěr završil v první minutě nadstavení po zranění se navrátivší Michal Dosoudil a připsal na naše konto tři body. Dorostenci v předzápase přehráli Chválkovice 4:2, branky Michal Malínek 2X, Michal Kristen a Filip Stach.  
                                                                 
 25.9.2016                           Pospíšil Jindřich

 

Muži vezou dva body     

Muži dnes hráli na hřišti v Příkazích. Na mokrém trávníku se v úvodu utkání obě mužstva oťukávala bez ohrožení branky. Ve 23. minutě obešel Jarda dva protihráče, naservíroval míč před bránu, kde vybídl Tomáše Slívu k otevření skóre. Škoda, že naše radost vydržela jen minutu, hned z protiútoku soupeř vyrovnal na 1:1. Do přestávky jsme ještě několikrát nebezpečně zahrozili a domácí byli rádi za remízový stav. Druhý poločas byl z naší strany ještě lepší a až na několik výjimek jsme domácí nepustili do žádné šance. Domácí se prakticky v jednom kuse jen bránili. My jsme měli několik slibných příležitostí strhnout vedení, ale zůstaly nevyužity. Na řadu přišly penalty a naši hráči si po zásluze odvážejí bod navíc. Dorostenci dopoledne prohráli v Konici 8:0!  
                                                                 
 17.9.2016                           Pospíšil Jindřich
 

Finále rozhodly penalty      

Dnes se na našem trávníku odehrálo finále Hanáckého poháru. Soupeřem našich hráčů bylo mužstvo z Červenky. V prvním poločase jsme tahali za delší konec a měli po celý jeho průběh navrch. Odměnou nám bylo poločasové vedení 3:1, po dvou brankách Pavla Kovaříka a Jardy Pospíšila. Po třech minutách druhého poločasu hosté snížili z penalty na 3:2, my zbytečně vyklidili pole a přenechali aktivitu soupeři! Červenka se tlačila před branku, ale bez finálního efektu. Naši borci se srdnatě bránili. V naší hře chyběla lehkost a klid z toho těžili hosté, kteří nás dostávali pod  tlak. Výsledek nakonec rozhodla zbytečná chyba, kterou jsme soupeři nabídli, a on trestal 3:3. O vítězi finálové utkání rozhodovaly penalty, ve kterých měli naši hráči pevné nervy a urvali pohár pro sebe! 
                                                                 
 14.9.2016                           Pospíšil Jindřich
 
Domácí ostuda mužů!      
 
Dnešní utkání má smutný rekord, takový brankový příděl v domácí síti si nikdo za posledních 15 let nepamatuje! Z fotbalu diváci předčasně a takhle znechuceni ještě neodcházeli. Po naší ostudě si hosté z Babic, kteří nehráli ani kompletní odvážejí pohodové vítězství 3:7, branky  Jarda Pospíšil 2x, Petr Glier. Jen pro doplnění v dnešním zpravodaji k utkání vyšel rozhovor s bývalým výborným hráčem Sigmy Olomouc Ladislavem Kučerňákem. . . . vidím u mužstva hru, která ctí určitá pravidla fotbalu, co se týče taktiky, vidím práci při nacvičování standartních  situací a jejich využívání, vidím, že se většina kluků zlepšila po technické a taktické stránce. Bylo dobře, že se také částečně obměnil kádr mužstva. Nakonec chci říct, že věřím v lepší časy Týnecké kopané, které si myslím, že již postupně nastávají. Dorostenci včera přehráli Černovír 2:0, branky Jan Götzel 2x. 
 
 11.9.2016                            Pospíšil Jindřich
 
Z Přáslavic jen bod      
 
Muži včera zajížděli do Přáslavic. V utkání jsme hned od úvodu prohrávali, ale do 30. minuty jsme po brankách Ondřeje Coufala, Michala Kristena a Pavla Kovaříka výsledek otočili. Domácím se těsně před odchodem do kabin podařilo snížit na 2:3. Po 10. minutách druhé půle bylo srovnáno na 3:3. 16. minut před koncem strhl vedení na naší stranu Jarda Pospíšil, ale domácí opět srovnali na konečných 4:4. V penaltách byli úspěšnější Přáslavice  4:2.   
                                                                 
 4.9.2016                                      Pospíšil Jindřich
 
Letní soustředění benjamínků      
 
Ve dnech 28.-30.8. se oddíly benjamínků zúčastnily letního soustředění, které se tentokrát konalo v rekreačním areálu Kosov u Zábřeha. Fotky naleznete zde, zhodnocení celé akce, která se opět vydařila, dodáme později.
 
P.S. Koho fotky benjamínků nezajímají, prosím neklikejte na výše uvedený odkaz!
                                      Lenka Charvotová
 3.9.2016                   
 

Zahrajeme si finále HP      

 
Včera se hrálo semifinále Hanáckého poháru ve kterém k nám zavítal Sokol Majetín. Hosté mají v poslední době velký problém s marodkou a přijeli s torzem mužstva. Z jejich strany mělo utkání nádech pouťáku, kdy několik borců vypadalo, že mají pod dresem v oblasti břicha schovaný míč :-). Měla to být jednoduchá zaležitost, ale naši hráči se s tím nedokázali poprat! Spoustu šancí jsme pořádně nezakončili, nebo je pochytal hostující gólman. Naštěstí jsme zvítězili 2:0, branky Jarda Pospíšil a Lukáš Majer. Ve středu 14. září od 17:00 hodin si zahrajeme doma finále proti SK Červenka.
                                                                 
 31.8.2016                                   Pospíšil Jindřich
 
Body zůstaly doma      
 
Ve 4. kole k nám zavítalo mužstvo SK Šumvald. Utkání moc krásných momentů nepřineslo, byl to boj. Po dvou penaltách byl poločasový stav 1:1, branka Jarda Pospíšil. Ve druhém poločase to na sebe hattrickem vzal Tomáš Ehrenberger a upravil skóre na 4:1. 
                                                                 
 28.8.2016                                      Pospíšil Jindřich
 
Herní kolaps v Drahanovicích     
 
Utkání v Drahanovicích pro nás nedopadlo dobře! Po 10. minutách jsme vedli 0:2 a nic nenasvědčovalo tomu, že odjedeme bez bodů. Domácí snížili v 19. minutě, ale naši hned za minutu odpověděli 1:3. Škoda byl to náš poslední gól v tomto utkání. Domácí do poločasu otočili na 4:3 a v druhém nás doslova dorazili 6:3! Branky Lukáš Majer, Pavel Kovařík a Tomáš Grofek.
                                                                 
 21.8.2016                                      Pospíšil Jindřich
 
V poháru jdeme dál      
 
V utkání čtvrtfinále Hanáckého poháru se nám do cesty postavilo mužstvo FK Hlubočky. Hosté dorazili v neúplné sestavě a toho jsme dokázali využít, po 90. minutách byl stav 1:1, branka Jarda Pospíšil. Po penaltovém rozstřelu 5:4 se z postupu radovali naši hráči.
                                                                 
 17.8.2016                                   Pospíšil Jindřich
 
 
 
Info k utkání mužů později. Dorostenci v předzápase nestačili na Mohelnici a prohráli 2:5, branky Filip Kuba a Jan Götzel. 
                                                                 
 14.8.2016                                                           
 
 

K prvnímu utkání nového ročníku okresního přeboru nastoupilo naše družstvo proti ambiciosnímu nováčkovi z Majetína.  Soupeř přijel s úmyslem obrat nás o body. V jeho řadách působí řada našich bývalých hráčů, o to bylo střetnutí napjatější.  Od úvodních minut jsme soupeře začali přehrávat a záhy jsme se dostali do vedení brankou  Tomáše Grofka  ze skrumáže, v dalším průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili několik šancí, které zůstaly nevyužity. Bohužel ve druhé polovině prvního poločasu jsme soupeři dovolili přebrat aktivitu, z čehož pramenilo vyrovnání krásnou střelou po odraženém míči po standartní situaci a do šaten se šlo za smírného stavu. Druhý poločas začal opět naším tlakem  zpočátku bez brankového efektu. Všechny diváky zmrazila chyba v domluvě obrany a gólmana, po které střílel soupeř do prázdné branky, ale naštěstí trefil jen boční síť.  Poté se podařilo Michalu Dosoudilovi zakončit ze skrumáže  a následně z úniku po levé straně  zvyšoval Jarda Pospíšil střelou přes pokutové území na zadní tyč.  V závěru  utkání opět přebral iniciativu soupeř, ale naštěstí již nezakončil žádnou z nadějných situací.

Je rozhodně potěšitelný zisk tří bodů v prvním utkání. Kaňkou pak ale je zranění dvou hráčů základní sestavy – Michala Dosoudila a Filipa Švédy. Doufáme, že naše mladé družstvo i bez těchto hráčů bude v dalších utkáních pokračovat na vítězné vlně.

Výbor oddílu kopané 

                                                                 
 11.8.2016                                                           
 
 
 
Dnešní první připravné utkání odehrál náš mladý tým se stejně mladým mužstvem Nemilan. Mladíci z Nemilan byli ve všech směrech jednoznačně lepší, a proto zaslouženě zvítězili 5:2, branky Standa Hrudník a Petr Glier.  
                                                                 
 23.7.2016                                     Pospíšil Jindřich                      
 
 
Jízdní řád podzimu 2016      
 
Fotbalový půst se pomalu blíží ke konci, soutěže jsou rozlosovány. Po nedávném žalostném výkonu našich reprezentantů pod vedením trenéra Vrby na EURU ve Francii klepou na dveře výkonnostní soutěže. Muži jsou nalosovaní v Okresním přeboru a dorostenci v Krajském přeboru. Muži narazí hned v prvním kole na domácím hřišti na nováčka soutěže z Majetína, utkání se hraje v neděli 7.8. od 17:00 hodin. Dorostenci budou hostit ve stejný den od 14:45 hodin Nové Sady. Novinkou je utkání Hanáckého poháru, ve kterém muži hrají s FK Hlubočky ve středu 17.8. čas bude upřesněn. Kompletní los našich mužstev naleznete v sekci sezóny a rozpis ke stažení v pravém sloupci. Byla vložena nová anketní otázka. 
                                                                 
 17.7.2016                                   Pospíšil Jindřich             

 

 
V sobotu 11.6.2016 na našem hřišti proběhl velký turnaj benjamínků r. 2006 a mladší, kterého se zúčastnilo 16 týmů s téměř 200 hráči. Pořádání takového turnaje byla pro náš oddíl zajímavá výzva, ketré se ale všichni organizátoři dle ohlasů zhostili více než dobře. Podrobnosti o akci naleznete zde.
 
Náš oddíl se zúčastnil turnaje se 2 týmy. Tým "A" měl nalosován ve skupině Slavonín, Červenku a Doloplazy. Po dvou jednoznačných výhrách nad Doloplazy (6:0) a Červenkou (11:0) kluci po dobrém výkonu bohužel prohráli s týmem Slavonína a do vyřazovacích bojů postupovali z 2. pozice ve skupině a ve čtvrtfinále narazili na jeden z nejsilnějších týmů SK Sigma "B". Z tohoto zápasu se nakonec vyklubalo jedno z nejdramatičtějších utkání celého turnaje. Po skvělém výkonu celého týmu skončilo utkání 1:1 a došlo na penaltový rozstřel, kdy po výborném výkonu našeho gólmana zvítězilo naše "A" družstvo. V semifinále kluci bohužel narazili na nejsilnější tým turnaje SK Sigma "A", kterému podlehli jednoznačně 0:10. Boj o 3. místo s týmem FK Hlubočky už tak jednoznačný nebyl, těsně před koncem za stavu 1:1 již trenéři chystali sestavu pro penalty, když v poslední minutě rozhodl hráč Hluboček o našem konečném 4. místě. I tak to byl v takto silně obsazeném turnaji pro naše kluky velký úspěch!  Tým "B" se v první části utkal s týmem s Hluboček, Chomoutova a Slatinic. V základní skupině, i když kluci bojovali, bohužel prohráli všechny 3 zápasy a do vyřazovacích bojů šli ze 4. místa. Po porážce ve čtvrtfinále od týmu Mohelnice se hráči také dočkali vítězství, a to nad týmem Doloplaz. V závěrečném zápase o 13. místo podlehli týmu Chomoutova a obsadili konečné 14. místo.
Po každém zápase hlasovali rozhodčí o nejlepším hráči zápasu. Několikrát se v tomto hlasování objevili také naši hráči, a to z týmu "A" Matěj Charvot, Michal Kovařík a brankář David Dosoudil (ten za výkon proti týmu SK Sigma "B"), z týmu "B" to byli hráči Lukáš Trnka a Max Melecký.
 
Na stránkáchhttps://fotbaltynec.rajce.idnes.cz/Turnaj_benjaminku_O_pohar_starosty_obce_Velky_Tynec/si můžete prohlédnout fotky z celé akce, hráče pozdravil i trenér reprezentace Pavel Vrba https://youtu.be/rGMZrU_tJd4.
 
Na závěr mi dovolte poděkování všem, kteří se na akci podíleli:

panu Janu Boháčovi, který byl duchovním otcem myšlenky na uspořádání tohoto turnaje a nenechal se od pořádání odradit, p. Pavlu Vrbovi za to, že náš turnaj zaštítil svým jménem a poskytl věcné ceny pro účastníky, p. Janu Boháčovi, Krajskému fotbalovému svazu Olomouc a firmě JUTA a.s. za peněžní dar, za poskytnutí cen a další podporu obci Velký Týnec, obci Grygov, p. Tomáši Kovářovi, firmě SanSwiss, p. Tomáši Trnkovi, Olomouckému kraji, firmám Čerozfrucht a Pepsico, obci Velký Týnec za zapůjčení stanů a lavic, Davidu Charvotovi za sestavení systému hry, který probíhal na výbornou, chystání tabulek, rozpisů, p. Petru Uličnému a p. Martinu Šindelářovi, kteří si na nás udělali čas a předávali účastníkům ceny, medaile a diplomy, všem dobrovolníkům z řad rodičů, trenérů a dalších zainteresovaných lidí, kteří vypomáhali se samotnou organizací dne, parkování, chystání zázemí pro hráče, restauraci Na hřišti za nakrmení více než 200 strávníků, firmě Machovský s.r.o. za spolupráci na pohárech, medailích a cenách, rozhodčím za  to, že zvládli vedení zápasů bez výraznějších výhrad hráčů nebo trenérů, což přispělo k celkovému úspěchu celého turnaje, ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec za zapůjčení šaten.

A v neposlední řadě děkujeme také trenérům oddílů benjamínků a našim mladým hráčům za důstojnou reprezentaci našeho oddílu                                                         

 15.6.2016 
 
 
?
                                                                 
 12.6.2016                                  
 
 
Závěrečné turnaje benjamínků         
 
V uplynulém víkendu odehráli naši benjamínci závěrečné turnaje letošního soutěžního ročníku. V sobotu 4.6. zajížděli mladší benjamínci BML do Černovíra. Naši kluci vítězství v této kategorii už měli jisté, navíc po mírných zmatcích s časem konání turnaje se sešli pouze v počtu 6 (!) hráčů, a přesto potvrdili roli favorita, dokázali opět všechny tři zápasy vyhrát a v okresní soutěži obsadili 1. místo mezi 36 družstvy! Pár fotek z vyhlašování vítězů naleznete zde.
 
Závěrečná tabulka skupiny A:
 
1. Sokol VT              12  12   0   0   107:37   36
2. SK Slatinice          12   5   1   6     52:77   16
3. Slovan Černovír    12   4   0   8     62:64    12
4. SK Šumvald          12   2   1   9    39:82      7  

 

V neděli 5.6. hráli domácí turnaj benjamínci kategorie BST, který se jim podařilo vyhrát a nakonec skončili ve skupině na 2. místě, kdy o vítězi rozhodovaly vzájemné zápasy.  Celkově obsadili 22. místo mezi 37 mužstvy. Vzhledem k tomu, že tato kategorie zahrnuje hráče od r. 2005, kdy naše družstvo má hráče od ročníku 2006 a mladší a byli přihlášeni "na zkoušku", jak jim to půjde mezi staršími soupeři, tak tento výsledek předčil naše očekávání. 

Závěrečná tabulka skupiny F:
 
1. Sigma Lutín             12   8   1   3   61:33   25
2. Sokol VT                 12   8   1   3   67:43   25
3. TJ Medlov               12   4   0   8   24:55   12
4. Sokol Troubelice B   12   2   2   8   33:51     8  
 
V neděli sehráli závěrečný turnaj v Moravském Berouně také nejmladší hráči kategorie BNML. Naši kluci potvrdili vzestupnou tendenci svých výkonů a ve skupině získali 2. místo, celkově v okresní soutěži 6. místo z 9 účastníků. 
 
Závěrečná tabulka skupiny B:
 
1. Sk Chválkovice            12 11  1   0  103:28   34
2. Sokol VT                    12   6  2   4    45:34   20
3. Sokol Dub n.M.           12   4  2   6   47:61   14
4. Sokol Babice              12   3   3   6   23:55   12
5. Granitol Mor. Beroun  12   2   0  10  17:57     6
 
Všem našim bojovníkům gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme další sportovní úspěchy v nadcházejícím soutěžním ročníku!
 
 7.6.2016 
 
 
?
                                                                 
 5.6.2016                                    
                                
 
 
V neděli jsme zajížděli k dalšímu utkání do Kožušan. Soupeř byl již před utkáním jistým vítězem okresního přeboru, mezi našimi fanoušky panovaly obavy, abychom neutrpěli debakl. Utkání přineslo velmi kvalitní výkon nejen soupeře, ale i našeho družstva. Nejslabším článkem na hřišti byl tentokrát rozhodčí, který nezvládal emoce domácích hráčů a předvedl několik nepochopitelných rozhodnutí, která výrazně ovlivnily výsledek utkání. V prvním poločase naše družstvo předvedlo zřejmě nejlepší výkon za celou sezónu, kdy naši hráči soupeře přehrávali kombinační hrou, vytvořili jsme si tlak i množství šancí, z nichž se bohužel ujala pouze střela Pavla Kovaříka. Soupeř měl naopak minimum šancí, ale šťastnou tečí v úvodu zápasu a proměněním přímého kopu za spornou ruku těsně před koncem poločasu se dostal do vedení 2:1. Ve druhém poločase jsme sice mírně polevili v kvalitě výkonu, kdy jsme opustili kombinační hru a snažili se spíše nakopávat míče za obranu, ale přes územní převahu soupeře jsme vyrovnali brankou Pavla Kovaříka po pěkném provedení standardní situace. Těsně před koncem utkání unikl Jarda Pospíšil, jeho příležitost zmařil gólman domácích zahráním rukou mimo pokutové území. K překvapení všech místo červené karty obdržel pouze žlutou, následný přímý kop fantastickým zákrokem zlikvidoval a z následného protiútoku soupeř již v prodloužení rozhodl o svém těsném vítězství 3:2. I přes porážku odcházeli naši hráči se zdviženou hlavou, neboť předvedli velmi kvalitní výkon.
                                                    VV TJ Sokol 
                                                                 
 29.5.2016                                    
 
 
 
V neděli jsme sehráli zajímavý zápas s fotbalovým týmem z Chomoutova, mužstvem které je prozatím na 4. místě tabulky. A byl to zase úplně jiný zápas než  všechny předchozí, i ten v Újezdu. Mužstvo Chomoutova potvrdilo, že má v kádru technické a herně vyspělé fotbalisty a nám nezbylo nic jiného než se jim přispůsobit a pokud možno v domácím prostředí je předčit. A to se nám i s trochou štěstí podařilo! Pro diváka pěkná podívaná, pro trenéra posledních 15 minut infarktová záležitost. Když se hra přelévala od brány k bráně a šance střídala šanci, na konečném výsleku 2:1 se už nic nezmněnilo. Hráče chci pochválit za lepšící se výkony a diváky pozvat v neděli fandit našemu týmu do Kožušan.                                                       
                                                                           Vratislav Filip, trenér                                                                                                            
 22.5.2016                   
 
 
Měsíc náborů ve Velkém Týnci        new!  
 
V úterý 17.5.2016 se na našem hřišti konala akce "Měsíc náborů 2016". Jde o koncept série akcí orientovaných na seznámení dětí s fotbalem, který je realizován v měsících květnu a září. Na našem hřišti se v úterním dopoledni akce zúčastnilo přibližně 200 dětí z 5 základních a mateřských škol z okolí (Grygov, Velký Týnec, Velká Bystřice ...). Akce je podpořena fotbalovou asociací a díky tomu se děti mohly seznámit nejen s fotbalem, ale i sportováním obecně. Na 10 stanovištích si děti vyzkoušely různé sportovní disciplíny: hra 3vs3, házení míčem na cíl, obratnost, cvičení s tréninkovými prvky našich fotbalistů. Na každém stanovišti se dětem věnoval jeden "patron" z řad členů našeho klubu (hráči z řad dorostenců, mužů), případně žáků zdejší ZŠ. Na závěr všechny děti obdržely drobné dárky. I přes nepříznivou předpověď nám nakonec počasí docela přálo a věřím, že si děti celé dopoledne náležitě užily a určitě se mezi nimi najdou nějací budoucí nadějní fotbalisté, kteří se zaregistrují i do našeho klubu! Foto z akce naleznete zde, video zde. Reportáž z akce pořídila také olomoucká televize ZZIP, kterou můžete shlédnout zde, v čase 20:45.
                                                                  
 19.5.2016                                    
  
 
V nedělním odpoledni na sebe narazily mužstva ze středu tabulky, mužstva, která si jak se říká hoví v "teplíčku". Není na ně  vyvíjen tlak postupu či sestupu. V tomto případě bychom všichni očekávali, že se obě mužstva budou fotbalem bavit. ALE opak byl pravdou! Zbytečné tvrdé zákroky, emoce proti všem a všemu a hlavně pro diváka ne moc atraktivní fotbal. Bezgólový první poločas a většina toho druhého, málo pěkných fotbalových akcí udělalo ze zápasu tuctovou hru. Z neslaného a nemastného zápasu se nám nakonec podařilo vybojovat 3 body ze standartní akce, o ten jeden gól (z rohu) jsme byli "fotbalovější" a snažili se do poslední minuty jít si pro vítězství! Všechno, co se na tréninku učíme a zkoušíme si po tomto zápase říkám, že čím lepší soupeř, tím lepší naše hra. V opačném případě jaksi zapadáme do nekvalitní hry našich soupeřů. Ale jak se říká: " nakonec se nikdo neptá, jaká byla hra, ale kolik bodů jste uhráli!" Prozatím nám to musí stačit. Kádr je mladý a je na čem stavět a s čím pracovat.
                
 15.5.2016                                              Vratislav Filip, trenér 
                                                       
 
Ještě více omlazený tým mužů (oproti normálnímu stavu) nastoupil k nedělnímu zápasu proti mužstvu Střelic.  Mužstvu, které podle tabulky hraje o setrvání v soutěži. Začátek zápasu vyzněl lépe pro naše mužstvo a snaha hráčů byla odměněna gólem ze standardní situace. V další fázi se hra přelévala od šestnáctky po šestnáctku až do chybného pokrytí hráče soupeře a jeho střely na 1:1. Naši hráči na danou situaci zareagovali nejlépe jak mohli a následným gólem strhli vítězství na svoji stranu. V druhém poločase hra postupně upadala, soupeř ani my jsme  v sobě nenašeli dostatek sil k další změně skóre. Zápas jsme dohráli s věkovým průměrem mužstva 20 let, což je příslibem do dalších let týnecké kopané ...
                     
 8.5.2016                                    Vratislav Filip, trenér 
  
 
   
O víkendu jsme hráli dva  zápasy venku. Jednu dohrávku za odložený zápas a jeden klasický nedělní. Pátek Horka n. M.  - perfektně upravené hřiště, slunečné počasí, technický soupeř = náš kvalitní výkon. Neděle Šumvald - hřiště nic moc, silný boční vítr, soupeř ........... (zraněni 3 naši hráči) = jsme rádi za bod. Tým dokázal zlepšenou hrou oproti Blatci uhrát 3 body v Horce, kdy jsme soupeři aktivní obranou a rychlými brejky po celý zápas dělali problémy. Podobný styl hry se nám dařil praktikovat i v Šumvaldu až do doby vynucených střídání. Po nich se projevila nezkušenost hráčů a následoval gól v 90 min. na remízové 2:2... Z víkendu jsme si dovezli 4 body. Celkem bych řekl, že víkend byl úspěšný, až na ta zranění hráčů ze základu. Co říct na závěr? Těšíme se na zápas se Střelicemi v neděli na domácí půdě ...
 

 2.5.2016                                  Vratislav Filip, trenér    

 

 

Po prohraném zápase máme o to víc o čem přemýšlet. Zápas rozhodly standardní situace, ze kterých padly všechny góly. Hra v poli byla vyrovnaná bez větší převahy na jedné nebo druhé straně a tak o výsledku rozhodlo bránění a zahrávání standardních situací. Hráče je třeba pochválit za snahu v druhém poločase s výsledkem něco udělat a pokárat za řešení herních situací předcházejících standardním situacím soupeře. Ještě bych mohl říct to, že určitě hratelný zápas rozhodli dva zkušení hráči soupeře. Kolem nich se tvořila hra a zajistili převahu tím, že vytvořili vlastnímu mužstvu standardní situace, které bezezbytku zúročili. My máme velice mladý tým, který tyto zkušenosti musí teprve nasbírat. Naší výhodou do budoucna je to, že pokud zůstane tým v tomto složení, je příslibem zlepšení hry a získání jistoty a zkušeností. 

                                             Vratislav Filip, trenér

 
Blatec si odváží tři body     
 

Další domácí utkání nám postavilo do cesty předposlední Blatec. Naši hráči navázali na výkon z minulého týdne a Blatec si zaslouženě odváží tři body za vítězství 2:3! Obě branky vstřelil Jarda Pospíšil. Dorostenci včera doma prohráli s Černovírem 1:7, branka Ondřej Coufal.   

                             Jindřich Pospíšil   

                                        

 24.4.2016 

 
 
 

Dnešní utkání mužů s Drahlovem moc fotbalové krásy nenabídlo. Hned v 8. minutě se trefil Pavel Kovařík, ale to bylo na dlouhou dobu jediný světlý okamžik. Hosté nás zatlačili a my nevěděli co hrát. Drahlov naštěstí nedokázal potrestat naši pasivitu. V úplném závěru prvního poločasu zatáhl míč Standa Hrudník a z této akce vytěžil důležitý druhý gól Jarda Pospíšil. Jak byl důležitý ukázal průběh druhého poločasu, který byl z naší strany ještě katastrofálnější než první!! Drahlovu se podařilo snížit na 2:1, stav se už nezměnil a my se protrápili ke třem bodům. Dorostenci včera prohráli s Určicemi 3:5, branky Filip Kuba, Ondřej Coufal a David Charvot.      

                                      Jindřich Pospíšil

 17.4.2016 

 
Letní soustředění, členské příspěvky      
 

Vážení rodiče, v současné době probíhá přihlašování na letní soustředění, které se tentokrát bude konat v Kosově u Zábřeha v termínu 27. - 30.8.2016. Přihlášky děti dostaly na tréninku, nebo ji naleznete ke stažení zde. Potvrzení zájmu můžete sdělit i na mailovou adresu Lenka.Charvotova@seznam.cz. Neváhejte, počet míst je omezen, přednostně budou přijati hráči z mládežnických oddílů, dospělé pouze do naplnění kapacity! Dále upozorňujeme všechny členy, že na trénincích probíhá vybírání členských příspěvků na rok 2016.

                                       Lenka Charvotová

 11.4.2016 

Muži včera nehráli      
 

Včerejší utkání 17. kola Okresního přeboru muži neodehráli. Po vytrvalém dešti bylo hřiště v Horce uznáno neregulérním. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Dorostenci své utkání v Lipníku nad Bečvou odehralí a odvážejí si porážku 5:2. Branky Lukáš Pazdera 2x. Z důvodu počasí měli zrušené turnaje i družstva benjamínků.

 10.4.2016 

 

První jarní domácí utkání nedopadlo dle našich představ. Bylo to 90 minut trápení s několika 100% šancemi, které zůstaly nevyužity. Po bezbrankovém stavu přišly na řadu pokutové kopy, které jsme zvládli a připsali si bod navíc! Včera dorostenci podali výborný výkon a proti favorizované Mohelnici uhráli remízu 4:4! Herní a brankový koncert předvedl Standa Hrudník, který si připsal hattrick, jednou skóroval David Charvot.     

                                          Jindřich Pospíšil   

 3.4.2016 

 
 

Zimní pauza už je minulostí a opět se rozjela fotbalová sezóna. Muži zajížděli v jarní premiéře do Přáslavic. Ti co přišli na utkání trošku později s největší pravděpodobností neviděli první dvě branky, nejprve zakončil pěknou kombinaci ve druhé minutě Standa Hrudník 0:1! Domácí za dvě minuty vyrovnali po zavahání u rohového praporku a následném nepokrytí ve vápně 1:1! Zbytek poločasu byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách bez gólového efektu! Uhodilo až dvě minuty před odchodem do kabin, opět pěkná fotbalová akce a přesné zakončení Lukaše Majera 1:2. Vstup do druhé půle byl opět v režii Lukáše, krerý po dvou minutách využil zmanku v domácí obraně a střelou na zadní tyč zvyšoval na 1:3. Ve zbytku utkání jsme měli ještě několik možností domací definitivně srazit do kolen, ale místo toho přišlo v závěru vyrovnání. Nakonec se našim borcům podařilo vítězství uhájit a připsat si důležité tři body!   

                                        Jindřich Pospíšil    

 26.3.2016 

 
 

Až ve třetím přípravném utkání si muži připsali vítězství. Dnes na hřišti ZŠ Heyrovského změřili síly s mužstvem z chvostu tabulky 1.A třídy SK Loštice. Úvod utkání nám vyšel na jedničku, když jsme dokázali do 20. minuty soupeře zmrazit a v pohodě vedli 3:0, branky Jarda Pospíšil 2x a Lukáš Fabisz. Pak naši borci výrazně zvolnili a hosté nás začali přehrávat, výsledkem bylo snížení na 3:2. Naštěstí ještě do poločasu uklidil míč do sítě Petr Glier 4:2. Ve druhém poločase jsme nebyli aktivnější a často se bránili, naštěstí soupeř neměl moc šancí k zakončení. Lošticím se podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ale v 88. minutě nám vrátil dvoubrankové vedení Jarda, když zakončil svůj únik! Těsně před závěrečným hvizdem soupeř opět snížil na rozdíl jediné branky 5:4.       

 13.3.2016 

 
Aktuálně      
 

Dnes vložen rozpis pro jarní čast sezóny. Rozpis ke stažení v pravém sloupci nahoře!    

 6.3.2016

 
 

Včera muži odehráli druhé přípravné utkání na umělce v Mohelnici. Soupeřem nám byl účastník Šumperského Okresního přeboru Tatran Moravičany, který zakončil podzim na 10. místě tabulky. Moravičany nám uštědřily lekci z produktivity a na rozdíl od nás uměly potrestat naivní chyby našich hráčů. Výsledek mluví za vše 4:0! Sestava bude doplněna později v sekci příprava.     

 6.3.2016 

 
 

V pátek odehráli muži první utkání zimní přípravy proti Rakouskému soupeři ÖTSU Großmugl. Dějištěm utkání byla holická umělka a divací viděli 12 branek, bohužel 7 v naší síti. Ještě větší pohromou bylo poločasové odstoupení zraněného gólmana Michala Janáka. Utkání dochytal hráč z pole Lukáš Fabisz, konečný výsledek 7:5 (3:2), branky Petr Glier 2x, Jaromír Pospíšil, Roman Doležel a Tomáš Mádr.    

 28.2.2016 

 

Zimní příprava     

Vážení příznivci kopané!

Vzhledem k tomu, že se množí dotazy na přípravu týneckých fotbalistů jak anonymně na fóru tak osobně u členů výboru, informujeme tímto o současném dění. Muži pod vedením pana Vratislava Filipa zahájili přípravu těsně po vánočních svátcích. V měsících lednu a únoru absolvovali týdně tři tréninkové jednotky. Fyzická příprava byla pestrá,  tradiční výběhy do terénu byly střídány spinningem a plaváním v bazénu. Přípravu absolvovalo 18 hráčů – 14 stálých členů kádru + 3 dorostenci + Tomáš Ehrenberger. Do přípravy se zatím nezapojili následující hráči : Roman Kovář, František Kuča, Ondřej Vereš, David Dvořáček, Tomáš Danilko. Nejoblíbenější tréninkovou jednotkou byl spinning a nejméně oblíbenou plavání. Účast na tréniku je vysoce uspokojivá a nadějná, v polovině února měli 100% účast T.Mádr a P. Glier. Výbor se po dohodě s trenérem a staršími hráči rozhodl nezajišťovat další hráče do kádru. Jarní část sezony bude věnována zabudování mladých nadějných hráčů, včetně dorostenců, kterým končí dorostenecký věk do kádru, aby v příští sezóně již byli všichni plně použitelní v družstvu mužů. Dorostenci rovněž trénují od začátku ledna, tréninky mají zatím 2 x týdně v týnecké tělocvičně. Účast bývá ovlivněna zdravotním stavem, a školními povinnostmi hráčů. Doufáme, že v jarní části soutěží nám nebudou dělat radost jen benjamínci, ale i družstva mužů a dorostenců. V každém případě spokojenost a účast zvláště mužů na trénincích je vysoká a doufáme, že se odrazí ve výkonech. 

 23.2.2016  

Sportovní ples                           

Máme za sebou další ročník Sportovního plesu, který se konal v pátek 12.2.2016. Součástí plesu bylo vystoupení našich mladších benjamínků, které si můžete připomenout zde ...

 14.2.2016 

Foto ze zimního soustředění       

Ve dnech 28.1 - 1.2.2016 se uskutečnilo zimní soustředění fotbalových oddílů, které se myslím opět vydařilo. ZDEnajdete foto z této akce, později doplníme i komentář a hodnocení ...

 

Zimní liga mladších benjamínků a turnaj v Nezamyslicích       

Po skončení Zimní ligy mládeže starších benjamínků se v sobotu 5.2.2016 konala Zimní liga mladších benjamínků. V závěrečných třech turnajích se představí šestnáct nejlepších družstev v únorových kvalifikacích a v březnovém finále. Na první kvalifikační den bylo nominováno osm družstev do dvou čtyřčlenných skupin – FK Nové Sady „A“, 1.HFK Olomouc, Autodemont Horka, SK Chválkovice, FK Hlubočky, Sokol Troubelice „B“, SK Slatinice a Sokol Velký Týnec.

Skupina A: 

  1. 1.HFK Olomouc                3          3          0          0          15:4   
  2. SK Chválkovice                 3          2          0          1           3:6     
  3. FK Nové Sady A                3          1          0          2            6:6    
  4. FK Autodemont Horka      3          0          0          3           2:10                                                                  

Druhou skupinu vyhráli bez ztráty bodu benjamínci Sokola Velký Týnec. V úvodním utkání skupiny porazili Troubelice 2:1, následně Hlubočky 2:0, Slatinice 2:1 a dokázali, že jejich podzimní výsledky v okresním přeboru nebyly náhodné. Druhým postupujícím jsou benjamínci Troubelic.

Skupina B:   

  1. Sokol Velký Týnec            3          3          0          0            6:2    
  2. Sokol Troubelice B           3          2          0          1          16:4
  3. FK Hlubočky                     3          1          0          2            3:6
  4. SK Slatinice                     3          0          0          3            2:11
Dalším úspěchem našich mladších benjamínků byla účast na turnaji v Nezamyslicích pořádaným OFS Prostějov, kde naši borci měli možnost změřit síly s družstvy z jiného okresu. Ani zde se neztratili a v silné konkurenci 10 týmů skončili na krásném 3. místě. Kluci gratulujeme!!! 
 
   
 
 
Dnes bylo naším azylem hřiště v sousedním Grygově, a jak mužům, tak dorostencům svědčilo. Muži začali se Šternberkem bez respektu a z úvodního tlaku vytěžili do 15. minuty dvoubrankové vedení. Nejprve se trefil v 10. minutě Pavel Kovařík a ve 13. minutě Lukáš Majer. Místo toho, aby jsme soupeře dorazili, tak naše hra upadla do průměru a soupeř několikrát zahrozil! Ve druhém poločase byli naši hráči zase aktivnější a odměnou nám byla uklidňující třetí branka. Roman Doležel v 51. minutě zahnal přihrávkou Pavla Kovaříka až k brankové čáře, ten doběhl a přesným centrem našel naběhnuvšího Romana, krerý z voleje propálil hostujícího gólmana! Následně opět malá hrůza, spousta nepřesných přihrávek, chyba vzadu a soupeř snížil 3:1, běžela 58. minuta. Do konce utkání se nic nezměnilo, až na 70. minutu, když centr Pavla Kovaříka uklidil do vlastní sítě hostující hráč 4:1. Dorostenci porazili své Šternberské vrstevníky 1:0, po brance Standy Hrudníka z 61. minuty. 
        
 8.11.2015 
 
 
 
 

V posledním podzimním kole k nám přijelo vedoucí mužstvo tabulky SK Červenka. V tomto utkání si mohli diváci poprvé vyzkoušet komfort dokončené tribuny, když byla zastřešená a domontovány sedačky. Úvod utkání a celkově první poločas nám vyšel na jedničku, po několika náznacích uklidil v 19. minutě balón do sítě Pavel Kovařík 1:0. Hosté hrozili jen ze standartek, ale bez gólového efektu. Po jednom z brejků předložil Jarda Pospíšíl, před prázdnou Filipovi Švédovi, jak to dopadlo všichni přítomní viděli :-)!! Ve 38. minutě vyrobil Matěj Coufal kiks a soupeř se hnal sám na gólmana, Michal Janák bravurně sólo zneškondil. Hned z protiútoku Jarda Pospíšil pláchl obráncům a tentkrát to vzal na sebe a pod víko zvýšil na poločasových 2:0. V úvodu druhé půle nás hosté zatlačili a ve 47. minutě snížili na 2:1, po tomto gólu nám ještě několik minut zatápěli! Tlak jsme ustáli a hra byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Nakonec jsme utkání dovedli do zaslouženého vítězného konce. Dorostenci v předzápase prohráli s Konicí 3:4, branky David Charvot 2x a Michal Malínek.      

 1.11.2015  
 
 

To co dnes předvedli muži na hřišti v Dlouhé Loučce se nedái ani popsat. Z devadesáti minut se jim povedlo hrát cca patnáct minut na začátku druhého poločasu něco, co se dá nazvat fotbalem! Zbytek utkání byla jedna velká hrůza!! Dorostenci prohráli v Kostelci na Hané 6:2. Za naše barvy skórovali Michalové Kristen a Malínek.   

 24.10.2015  
Poděkování        
 
Jak většina z vás zaregistrovala, oddíl kopané se po několika letech plánů rozhodl realizovat na hlavním hřišti systém centrální závlahy. Na tuto nákladnou akci, na které se bude finančně podílet Obec Velký Týnec společně s oddílem kopané, byla vybrána formou dobrovolného příspěvku částka 7 004 Kč. Všem dárcům touto cestou děkujeme. 
 
 20.10.2015  
 
Doma bez bodů       
 
Dnes k nám přijely Kožušany, aktuálně druhý tým tabulky. Začátek zápasu tomu vůbec nenasvědčoval a první naše tutovka z druhé minuty zůstala trestuhodně zahozena. Obrana hostů byla slabá a pomalá a naši borci se tlačili dopředu, jenže jediná akce, která se ujala, byla ta Pavla Kovaříka z 21. minuty 1:0. Hosté byli díky zkušenosti lepší na míči, ale naši hráči jim svým pohybem dělali problémy. Ale ve 28.minutě propadl po autu balón ve vápně a hostující kanonýr se nemýlil 1:1. Druhý poločas hosté přeskupily řady a začala se projevovat jejich zkušenost a naopak naše místy až naivita! Do 72. minuty utkání nám nasypali ještě tři branky 1:4 a bylo po utkání! O našem rozpoložení v druhém poločase hovoří statistika střel na bránu, kde svítí jedna velká NULA!! Dorostenci dopoledne nestačili na Nemilany a prohráli 0:3. info zde. 
 
 18.10.2015  
 
 
Vážení rodiče a příznivci našich nejmenších fotbalistů,
připravili jsme pro Vás informace o dění v oddílech přípravky, kde najdete rozpis nadcházejících turnajů, výsledky, soupisky, informace o připravovaných akcích (zatím ne všechny odkazy jsou funkční, stránky průběžně doplňujeme) ... budeme rádi za Vaše připomínky, komentáře, co všechno byste rádi na našich stránkách našli. Vaše náměty můžete posílat do fóra, případně na mail Lenka.Charvotova@seznam.cz. Děkujeme. Přechod na oddíly benjamínků zde ...
 
 12.10.2015 
 
 
Utkání v Chomoutově muži nezvládli. Hlavně v prvním poločase jsme měli velkou převahu, ale urodil se jeden jediný gól v síti domácích po pěkném zakončení Tomáše Danilka z 35. minuty. Netrvalo dlouho, přesně 2. minuty, přísná standartka a bylo srovnáno 1:1. Druhý poločas byl z naší strany herně horší, ale i přesto jme si vytvořili několik příležitostí, které ale nebyly dotaženy do konce. Domácí taky občas zahrozili, ale většina střel se nevlezla mezi tři tyče, až 18. minut před koncem se ujala jejich neslaná nemastná střela, která se k údivu všech sotva zakutálela za čáru 2:1. Dorostenci hráli mužům předzápas a prohráli 8:0.
 
 10.10.2015  
 
 
Po dvou domácích porážkách jsme konečně mohli slyšet z domácí kabiny vítězný pokřik. Na soupeře jsme vletěli a vytvořili jsme si územní převahu, kterou v 16. minutě korunoval první brankou Pavel Kovařík. Následně do přestávky tváří tvář gólmanovi zklamali postupně Standa Hrudník, Lukáš Majer, Pavel Kovařík a Tomáš Danilko!! Hosté taky několikrát zahrozili, ale skóre se už v prvním poločase neměnilo! Nakonec nás to nemuselo mrzet a vítězství korunoval čtyři minuty před koncem Tomáš Danilko 2:0. Dorostenci dopoledne remizovali s Opatovicemi - Všechovicemi  4:4, když se hattrickem blýskl Tadeáš Coufal, jednu trefu si připsal Lukáš Kuba. 
 
 4.10.2015  
 
 
Muži zajížděli v neděli do Střelic a nečekalo je tam vůbec jednoduché utkání! Domácí v týdnu ohlásili posilu na toto utkání a tak výsledek byl v celku nejistý. Jenže Pavel Kovařík v první minutě zmrazil domácí borce a Týnec šel do vedení 0:1 a s tím nic nemohla udělalat ani Střelická posila! Ve třinácté minutě bylo podle očekávání z penalty srovnáno 1:1. V prvním poločase se mohla dvakrát pískat penalta i na druhé straně, ale rozhodčí byl jiného názoru. Stejně jako v prvním a tak i ve druhém poločase naší hru eliminovala výborná posila domácích, tento borec toho moc nenaběhal, ale ze středu hřiště zkušeně dodával klid na kopačky Střelických hráčů. Jarda Pospíšil v šedesátésedmé minutě strhl vedení na naší stranu, ale šest minut před koncem domácí vyrovnali na 2:2. V poslední minutě si Jarda vychutnal ve vápně dva domácí hráče, a když se chystal zakončit přišla kosa a hádejte . . . . . nepískalo se!! Utkání tak symbolicky rozhodly penalty, které nám v této fázi utkání už nikdo nemohl odepřít a bod navíc je náš! Dorostenci v sobotu prohráli ve Chválkovicích 3:1, branka Ondřej Coufal.    duché utkání
 
 27.9.2015  
 
 
Už podruhé jsme na domácím trávníku neuspěli! Tentokrát byl nad naše síly Šumvald, první gól v osmé minutě jsme soupeři připravili jak na zlatém podnose. A druhý pět minut před koncem poločasu po chybné rozehrávce, poločas 0:2! Snížení bylo výsledkem vlastní branky hostů a v předposlední minutě vyrovnal Rosťa König. Ale to nebyl konec, v úplném závěru nás Šumvald potrestal a odvezl si všechny tři body 2:3. Dorostenci hostili Velké Losiny a ty si na našem trávniku otevřeli střelnici, výsledek 3:8, branky Michal Malínek 2x, Lukáš Pazdera.
 
 20.9.2015  
 
 
Další venkovní utkání nás zaválo do nedalekého Blatce. Muži odjížděli povzbuzeni  dobrým výkonem a výsledkem z minulého kola v Drahlově, ale skutečnost byla jiná! Utkání mělo nádech, jako den otevřených obran! Brankový kolotoč otevřel ve 12. minutě krásným volejem Lukáš Majer a ten taky ve 43. minutě uzavíral poločasový stav, když vyrovnával na 3:3. Mezitím na 2:2 vyrovnal Michal Dosoudil. Druhá minuta druhé půle Tomáš Ehrenberger strhl vedení na naši stranu, za 13 minut srovnáno 4:4!! Deset minut před koncem definitivně rozhodl tohle divoké utkání brankou na konečných 4:5 Pavel Kovařík!! Dorostenci prohráli v Černovíře 5:0.
 
 12.9.2015  
 
 
Muži dnes zajížděli do Drahlova s pověstným nožem na krku, po domácím fiasku z minulého víkendu! Drahlov už dávno není tím nepříjemným soupeřem a to bylo zřejmé od první minuty utkání. Naše první tutovka přišla hned v úvodu, ale Filip Švéda tvaří v tvář gólmanovi selhal, stejně jako ve druhém poločase! První gól vzal na bedra dorostenec Standa Hrudník a v 15. minutě to bylo 0:1, ve 28. minutě krásně vyslal do zakončení Jarda Pospíšil Pavla Kovaříka a ten pohodlně podél brankáře zvyšoval na 0:2. První půlka přinesla ještě několik šancí, ale skóre už se neměnilo. Hned v úvodu druhého poločasu zazdil Filip zmiňovanou šanci, která nás ve výsledku nakonec nemusela mrzet. Po dalších dvou brankách Pavla Kovaříka a Jardy Pospíšila, jsme domácí znemožnili výsledkem 1:6! Utkání mělo dvě kaňky, školácka chyba středu obrany a snižující branka hostů a minimálně pět 100% šancí, které zůstaly nevyužity!! Jinak dobrý výkon celého mančaftu! Dorostenci dopoledne utržili debakl v Určicích 10:2, branky Michal Malínek a Ondřej Coufal. 
 
 5.9.2015 
 
 
Jediným dnešním úkolem mužů bylo vítězství. Úvod utkání byl pod naší taktovkou, ale pak naši borci dali v 11.minutě šanci k zakončení hostům a první střela na branku znamenala gól 0:1! Naštěstí o čtyři minuty později krásnou střelou vyrovnal Filip Švéda 1:1, do konce poločasu bylo k vidění ještě několik příležitostí na obou stranách bez gólového efektu. Nástup do druhého poločasu nám moc nevyšel a po dvou minutách jsme opět prohrávali 1:2. Do utkání už jsme se moc nedostali a náš výkon se stal utrpením pro oko diváka. 76.minuta školácká chyba obránce a hosté šli do trháku na 1:3. Jarda Pospíšil ještě vykřesal jiskřičku naděje tři minuty před koncem a snížil na rozdíl jediné branky, ale v poslední minutě další chyba hostujicí utočník sám na gólmana, faul, červená, penalta a konečný stav 2:4!! Dorostenci prohráli s Lipníkem nad Bečvou 1:3, branka Tadeáš Coufal.   
 
 30.8.2015 
 
Z Příkaz bez bodu        
 
Další nováček soutěže nás čekal v Příkazích. Domácí byli lepším mužstvem, jak v důrazu, tak ve fotbalové kvalitě. I když nám dovolili v průběhu utkání několikrát zahrozit, k ničemu to nevedlo. V poslední pětiminutovce nás dvakrát potrestali jednou po chybě stoperské dvojice z postuného útoku a podruhé po chybě stopera a gólmana po rohovém kopu. Druhý poločas nepřinesl z naší strany žádné zlepšení a tak nás domácí dorazli třetí brankou. Dorostenci prohráli v Mohelnici 9:1, branka Tadeáš Coufal.   
 
 22.8.2015 
 
 
Vybojované body         
 
Druhé kolo nám do cesty postavilo nováčka soutěže z Přáslavic. Než se stačili Přáslavičáci rozkoukat a pomluvit náš seschlý trávník, tak jejich gólman lovil dvakrát míč ze své sítě. To je ve druhé a čtrnácté minutě trestal Pavel Kovařík, ve dvacátéosmé posvačil dva hráče hostů navrátilec do našeho dresu Tomáš Danilko a pohodlně zvyšoval na 3:0. Hosté nebyli až tak hrozní, ale rychlé branky otřásly s jejich psychikou, a když pět minut před konce poločasu zvýšil Filip Švéda na 4:0, byli zralí na ručník! Jenže!! Nástup do druhého poločasu jsme totálně zaspali a cca po dvou minutách to bylo 4:2, problém byl na světě! Přáslavice zvýšily agresivitu a vycítily šanci na úspěch, příležitosti se střídaly na obou stranách, ale bez gólového efektu. Utkání bylo vyhecované, ale naštěstí ho pískal kvalitní rozhodčí a nedopustil žádné problémy. Nakonec se skóre už neměnilo a my jsme mohli oslavit tři body. Dorostenci dopoledne hostili Nové Sady. Ve dvacátéprvní minutě prohrávali už 2:0, ale před odchodem do kabin snížil Tonda Rác na 2:1. Ve druhém poločase se podařil dokonalý obrat a dorostenci slaví vítěztví 3:2, když branky přidaly Standa Hrudník a Michal Malínek.   
 
 12.8.2015 
 
 
Muži zajížděli v prvním kole na hřiště FK Šternberk. Místní béčko nám mělo ukazát kvalitu a sílu okresní soutěže. Už od prvních minut bylo zřejmé, že budeme tahat za kratší konec provazu. Domácí byli fotbalovější a svým pohybem nás dostávali pod tlak. Naši hráči se utápěli v nepřesných přihrávkách a chybách a tak nás domácí trestali. Poločasový výsledek 2:1, byl pro nás milosrdný. Snižující branku dal těsně před odchodem do kabin Jarda Pospíšil. Druhý poločas se moc nezměnil, jen domácí nás už tolik neohrožovali, ale ta skutečná pohroma měla teprve přijít! V poslední desetiminutovce nás Šternberk vycvičil, tři fatální chyby v obraně a debakl v podobě 5:1 byl na světě! Dorostenci hráli včera také ve Šternberku, a i když nevyhráli, tak takovou ostudu určitě neudělali. Výsledek 3:2, branky Standa Hrudník a Ondra Coufal.
 
 9.8.2015 
 
 
Včera se muži představili na turnaji v Drahlově. V prvním utkání narazili na Dub nad Moravou a po vítězství 2:1, branky Jarda Pospíšil, se probojovali do finále. Finálovým soupeřem byli domácí, kteří si poradili s Blatcem 1:0. Finále nemělo takovou herní kvalitu jako první utkání, ale i přesto jsme se radovali z výhry 3:2 a celkového vítězství v turnaji. Třemi góly se v tomto utkání blýskla možná posila Jakub Kvapil. V utkání o třetí místo zvítězil Dub na penalty. 
 
 2.8.2015 
 
Rozlosování sezóny        
 
Vložen rozpis sezóny 2015/2016, muži si po deseti letech "užili" sestup, naposledy se padalo v sezóně 2004/2005 z druhé do třetí třídy. A tak si po šesti sezónách v krajské soutěži zahrají druhou třídu okresu a dorostenci stejně jako v loňské sezóně krajský přebor. Rozpis vložen i ke stažení. Muži i dorosteci začínají ve Šternberku. Dorostenci v sobotu 8.8. v 10 hodin a muži v neděli 9.8. od 16:30 hodin. Současně byla aktualizována anketní otázka.
 
 20.7.2015 
 
V posledním kole sezóny přivítali muži soupeře ze Zvole. Jestli získané tři body budou hrát nějakou roli k záchraně se uvidí později? Konečný výsledek 3:1, branky Jarda Pospíšil 2x a Pavel Kovaří. Dorostenci v předzápase prohráli 1:4 s Určicemi, branka Petr Šíma. 
 
 14.6.2015 
 
Bystřice nám dala pětku!         
 
Včera muži zajížděli k derby do Velké Bystřice, ve kterém byli domácí velkým favoritem. Tuto roli potvrdili a jak už je v této sezóně zvykem, my jim to naivní hrou a chybami usnadnili!! Výsledek je jednoznačný 5:1 pro domácí, čestný úspěch zaznamenal Pavel Kovařík. Dorostenci hráli v sobotu v Mohelnici a těsně prohráli 2:1, branka Michal Malínek. 
 
 8.6.2015 
 
 
Lídr skupiny Lutín předvedl hlavně v začátku prvního poločasu svou kvalitu. Dva rychlé kontry do naší rozhozené obrany a ve 13. minutě to bylo 0:2! Po třetím gólu jsme byli zrálí na ručník, ale v zápětí se prodral Jarda do vápna, kde obránce skluzem zasáhl míč i nohy! Následnou penaltu sám postižený proměnil 1:3, jenže hosté opět trestali 1:4. Ve 43. minutě chyboval gólman Lutína a Jarda uklidil míč do sítě 2:4. Poločasový výsledek byl pro nás dobrý, protože hosté neproměnili ještě několik tutovek! Druhý poločas už neměl Lutín takový tlak a utkání se herně vyrovnalo. Ovšem my jsme své šance nevyužili a tak v závěru opět trestali hosté na konečných a zasloužených 2:5. Dorostenci v předzápase přehráli Opatovice 5:2, branky Michal Malínek, Ondřej Coufal, David Charvot a Petr Šíma.
 
 31.5.2015 
 
 
Dnešní utkání bylo přímým soubojem o poslední místo v tabulce! Naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a hned v 9. minutě naservíroval Jarda míč před bránu, kde ho uklidil Filip Švéda 0:1, o 9. minut později zvyšoval na 0:2 Rosťa König. Běžela 32. minuta a Jarda zakončil sólo na 0:3!! Domácí byli zralí na ručník a sami si nevytvořili žádnou šanci! Hned v úvodu druhého poločasu neproměnil tutovku Tomáš Ehrenberger, ale to nás nemuselo mrzet. Domácí byli nadále bezzubí a jejích občasné pokusy končily daleko od naší branky. V 54. minutě dostal Jarda balón do křídla a nebyl pro něj problém nejkratší cestou k brance zakončit 0:4 Dalších několik tutovek zůstalo nevyužito, tak doufejme, že si je nechali hráči na Lutín :-)!! Dorostenci včera utrpěli v Nemilane debakl 7:0!!
 
 24.5.2015 
 
Tři body s Pasekou         
 
Stejně jako v podzimním utkání v Pasece i tentokrát jsme soupeři naložili pět branek! V páte a třinácté minutě Jarda zdrhnul obráncům a bylo to 2:0! Hosté byli herně lepší, ale na naší straně byly smrtící brejky. V poslední minutě poločasu unikal opět Jarda, faul před vápnem a jasná červená, trestňák bez gólového efektu. Druhý poločas měl stejný průběh jako první, kdy soupeř dobře kombinoval, ale naší branku moc neohrozil a naši borci to odmakali! Vzrušení přinesla 60.minuta, kdy se hosté dožadovali penalty a při následné strkanici došlo k urážce rozhodčího a druhá červená pro hosty. Následně hosté špatně rozehráli trestný kop ze své šestnáctky, který zachytil Jarda, šance, faul, penalta, kterou proměnil Dušan Magna 3:0. Ve zbytku utkání hostům tekly nervy a Standa Hrudník zvyšoval na 4:0, hosté snížili po chybě obrany a brankáře, ale poslední slovo měl opět Jarda Pospíšil 5:1. Dorostenci v předzápase porazili Nové Sady 4:1, branky David Charvot 2x, Ondřej Coufal a Lukáš Pazdera.   
 
 17.5.2015 
 
 
V internetové podobě Regionsportu vyšel článek o nedělním vystoupení mužů ve Slavoníně. ZDE
 
 11.5.2015 
 
 
Muži dohrávali v pátek 16. kolo v Jesenci a po vítězství 3:2, branky Pavel Kovařík, Jarda Pospíšil a Dušan Magna přivezli tři body! Ty bohužel dnes odpoledne nepotvrdily ve Slavoníně a prohráli 3:1, branka Jarda Pospíšil. Dorostenci v páteční dohrávce podlehli na hřišti Přerova 3:1, branka Michal Malínek. Dnes dopoledne se dorostenci představili na trávníku v Konici a zvítězili 9:2, branky Michal Malínek 3x, Ondřej Coufal 2x, David Charvot, Petr Šíma, Tomáš Grofek a Petr Kovář.
 
 10.5.2015 
 
 
Tři a půl sezóny čekali muži na jakýkoliv bodový zisk s mužstvem Doloplaz, dnes se dočkali! Získali s tímto soupeřem jeden bod s hodně hořkou příchutí za remízu 2:2. Doloplazy byly po celé utkání aktivnější a tak nějak více o sobě věděly. Naši borci bojovali, ale to na krajskou soutěž bohužel nestačí!! Branky Jarda Pospíšil a Dušan Magna. Dorostenci v předzápase nestačili na Chválkovice a prohráli 0:3.
 
 3.5.2015 
 
Z Haňovic nula bodů!      
 
Muži zajžděli do Haňovic a doufali v bodový zisk. Hned v úvodu utkání se trefil Jarda Pospíšil a dostal nás do vedení 0:1. V následujících minutách mělo utkání tradiční scenář v podobě dne otevřených dveří a do kabin se odcházelo za stavu 3:1 pro domácí. Ve druhém poločase nás Haňovice ještě jednou potrestali 4:1. Včera dorostenci přivezli ze Šternberka tři body za vítězství 5:3, branky Michal Malínek 2x, David Charvot, Lukáš Pazdera, Ondřej Coufal.
 
 26.4.2015 
 
Muži v médiích       
 
V internetové podobě Regionsportu vyšel článek o nedělním vystoupení mužů na Novosadském hřišti. ZDE
 
 22.4.2015 
 
 
 
Dnes dopoledne se naši borci vrátili do reality své herní kvality a výkonosti. Někteří fanoušci Velkého Týnce do 20-té minuty nechápali jestli ještě nespí nebo nejsou na jiném utkání? Ale bylo to jen chvilkové poblouznění našich hráčů za vidinou lepších zítřků! Ve zbytku utkání nám domácí uštědřili výživnou lekci z fotbalové abecedy a většina našich hráčů pokorně vytvořila seskupení figurek a jen přihlížela otočení výsledku utkání z 0:3 na konečných 5:3!! Branky Jarda Pospíšil 2x a Filip Švéda. Ostuda!! "Fotbalisti" takhle se o udržení nebojuje!! Dorostenci hráli dopoledne v Černovíře a prohráli 1:0.
 
 19.4.2015 
 
 
Jak dorostenci, tak muži vstoupili do jarní částí sezóny vítězstvím. Dorostenci přehráli Velké Losiny 3:0, branky Michal Malínek, Lukáš Pazdera a Lukáš Fabisz. Muži po dvou brankách z prvního poločasu porazili Protivanov 2:0, branky Dušan Magna a Jarda Pospíšil.
 
 12.4.2015 
 
 
Poslední přípravné utkání před startem záchranářské jarní části sezóny jsme odehráli na přírodní trávě v Jezernici. Místní celek, účastník okresní soutěže Přerovského okresu pro nás nebyl moc zdatným soupeřem. Dopředu jsme ho jasně přehrávali a výsledek 7:0 je pro ně milosrdný. Naopak naše hra dozadu hodně skřípe a být to schopnější soupeř, tak by určitě naši hru v zadních řadách potrestal!! Branky Jarda Pospíšil 4x, Matěj Coufal, Pavel Kovařík a Lukáš Majer.
 
 29.3.2015 
 
Rozlosování jaro 2015     
 
V pravém sloupci nahoře je vložen odkaz ke stažení rozpisu jarní části sezóny. Možno stáhnout i ZDE. Se začátkem jarních bojů, byla vložena nová anketní otázka.
 
 29.3.2015 
 
 
Dnes nás prověřil lídr okresního přeboru FK Nemilany. Utkání bylo vyrovnané a šance se střídaly na obou stranách, Nemilany nám nedaly ani metr hřiště zadarmo. My jsme jim to ulehčili spoustou nepřesností a váhavostí při rozrhrávce a zakončení. Nakonec byla k vidění 10-ti gólová remízová přestřelka s dominancí útoku před děrovou obranou. Branky Jarda Pospíšil 2x, David Dvořáček, Lukáš Majer a Dušan Magna. Dorostenci prohráli s muži Tršic 4:1, branka Petr Šíma.
 
 22.3.2015 
 
Soustředění       
 
Na konci ledna vyrazili naši nejmenší fotbalisté na lyžařsko - relaxační pobyt do Karlova pod Pradědem. Společnost jim dělalo několik dorostenců a pochopitelně dospělí doprovod v podobě trenérů a rodičů. Paní Lenka Charvotová pro Vás připravila reportáž z této povedené akce. ZDE  
 
 21.3.2015 
 
 
Aktuálně třetí tým druhé třídy okresu FC Drahlov byl dalším soupeřem přípravy. V průběhu utkání se střídaly světlé okamžiky s chaosem, ale nakonec jsme utkání dotáhli do vítězného konce. V prvním poločase jsme neproměnili několik šancí až nás soupeř po luxusním namazán od našeho stopera v poslední minutě poločasu potrestal 0:1. V úvodu druhého poločasu jsme měli převahu a otočili stav na 2:1. Následně přišel herní útlum, ale soupeř naštěstí moc nehrozil. Naopak my zvýšili vedení na 4:1 a zahodili dalších pár gólovek! V samém zavěru opět zmatek v našich obraných řadách a soupeř korigoval na konečných 4:2. Branky Jarda Pospíšil 3x a Lukáš Majer. Dorostenci v prvním přípravném utkání podlehli soupeři z Doloplaz 3:1, branka David Charvot.
 
 15.3.2015 
 
 
V aktuálním vydání Týneckých listů se předseda TJ Sokol Velký Týnec pan Marcel Charvot vyjadřuje k tématu kritiky vedení oddílu kopané a výkonosti mužů. Tímto prohlášením přibližuje a vysvětluje situaci o dění v oddíle kopané. ZDE. Dále byla v sekci příprava vložena přátelská utkání dorostenců.ckých listů 
 
 10.3.2015 
 
 
Třetí přípravné utkání nám dalo možnost změřit síly s mužstvem z městyse Großmugl nacházejícím se v okrese Korneuburg ležícím severně od Vídně v Dolním Rakousku. Rakušané, hrající přibližně stejnou soutěž jako my, nám byli rovnoceným soupeřem a prakticky celé utkání bylo vyrovnané. Hosté se celkem lehce po našich chybách dostali do vedení 1:3!! Ale naši borci nesložili zbraně a dokázali utkání otočit na konečných 5:3. Nepodali jsme nijak oslnivý výkon, ale podle minulého utkání o 100% lepší. Branky Jarda Pospíšil 3x, Martin Dostalík a Tomáš Danilko.
 
 1.3.2015 
 
 
V dalším přípravném utkání, jsme hráli opět s týmem z nižší soutěze. Soupeřem nám byl Velký Újezd hrající čtvrtou třídu. V přípravném období nejde úplně o výsledky, ale o hru a různé herní situace. Utkání nám ukázalo, jestli se naši hráči dobře dívali, tak zjistili jednu alarmující věc, Újezd byl po fotbalové stránce na mnohem lepší úrovni! Papírově slabší soupeř nás porazil 3:4, ale hlavně nás přehrával pohybem a docela slušnou kombinací!! Branky Dušan Magna, Pavel Kovařík a Jarda Pospíšil. 
 
 22.2.2015 
 
 
Dnes odpoledne odehráli muži první přípravné utkání na jarní část sezóny. Soupeřem nám byl tým pohybující se s třinácti body na chvostu třetí třídy. Střelecky se nám zápas vydařil díky šesti brankám Jardy Pospíšila, jsme zvítězili 10:3. Další branky si připsali David Dvořáček 2x, Standa Hrudník a Lukáš Majer. Varováním by mělo být to, že Petrovice vstřelili ve 14. kolech třetí třídy 23 gólu (průměr 1,64 na zápas) a nám rovnou 3!!
 
 15.2.2015 
 
 
Těsně před odjezdem na herní soustředění na Kypru poskytl Tomáš Přikryl první rozhovor v Dukláckém dresu. Více ZDE.
 
 4.2.2015 
 
 
 
Zimní příprava rozhodla, že Tomáš Přikryl odchází ze Sparty na půlroční hostování do Dukly Praha. Více ZDE.
 
 29.1.2015 
 
Tomáš Přikryl        
 
V průběhu současné okurkové sezóny Vám přinášíme příspěvek z deníku Sport, kde jsou zveřejněny příběhy Lvíčat. Jak všichni, asi dobře víte patří k nim i náš odchovanec a současný hráč AC Sparty Praha Tomáš Přikryl.ZDE
 
 16.1.2015 
 
 
V polovině ledna začne mužům zimní příprava a tak bychom Vás chtěli informovat o plánovaných přípravných utkáních. Muži odehrají šest přípravných utkání a útočištěm na pět zápasů se jim stane umělka ZŠ Heyrovského, jedno utkání se odehraje na umělce Sigmy. Všechna utkání se uskuteční v neděli odpoledne se startem 16. února. Dorostenci maji přípravná utkání ještě v jednání a budou postupně doplňována. Rozpis přípravných utkání v menu sekce příprava, nebo po kliknutí na nadpis.
 
 11.1.2015 
 
V posledním letošním mistrovském utkání k nám přijel soused v tabulce, předposlední Hvozd. Karty byly rozdány celkem jasně, jen vítězství nás mohlo odlepit od poslední příčky tabulky, kterou si pevně držime celý podzim. Herně jsme byli asi nepatrně lepší, ale kloudnou akci jsme si nevytvořili. Nakonec těsně před poločasem uklidil míč do branky Tomáš Danilko 1:0. Kdo čekal, že ve druhém poločas soupeře dorazíme, šeredně se spletl. Naše hra, která nemá hlavu ani patu a nenápadné zdržování k ničemu nevedlo. Koledovali jsme si tak dlouho až toho Hvozd využil a odvezl si zaslouženou remízu 1:1. Dorostenci v předzápase remizovali s Litovlí 2:2, branky Petr Šíma a David Charvot. Byla vložena nová anketní otázka, tak hlasujte :-). 
 
 16.11.2014 
 
Tři body z Babic!!        
 
"Jarní" část sezóny zahájili muži dnešním utkáním u vedoucího celku tabulky v Babicích. Utkání poctivě odmakali a vezou cenné vítězství 1:0! Branka Pavel Kovařík. Dorostenci remizovali dopoledne v Kostelci na Hané 2:2, branky Tonda Rác a Standa Hrudník.
 
 8.11.2014 
 
 
Po několika měsíční přestavbě a rekonstrukci Restaurace na Hřišti, Vám oznamujeme, že v pátek 7. listopadu od 16:00 hodin se opět otevře pro veřejnost. Na čepu bude pivo Bernard 11 a 12 a něco dobrého k zakousnutí. Srdečně Vás zve a na Vaši návštěvu se těší příjemný personál. Foto ZDE.  
 
 5.11.2014 
 
 
Benjaminci ukončili podzimní část sezóny, narozdíl od svých nejstarších kolegů podstatně lépe a důstojněji. Odehráli dva turnaje, kde je čekala porce 24. utkání ve kterých odešli jen čtyřikrát se skloněnou hlavou!! Naopak sedumnáckrát zvítězili a třikrát remizovali, z těchto výsledků se zrodilo skóre 158:80 se ziskem 54 bodů! Podrobnosti a výsledky zjistíte kliknutím na nadpis. Fotky k turnajům ZDE aZDE.
 
 2.11.2014 
 
Mizerie mužů pokračuje        
 
Muži ve včerejším utkání ve Zvole zakončili oficiální část podzimní sezóny. Ani tentokrát nezvítězili a připsali si jubilejní desátou porážku, tentokrát 3:2. Branky Tomáš Danilko a Ondřej Vereš. Dnes dopoledne prohráli dorostenci v Určicích 4:0. Jestli to počasí dovolí, předehrají se letos ještě dvě kola z jarní části sezóny.  
 
 2.11.2014 
 
 
V dnešní sváteční den měli dorostenci naplánovanou dohrávku 6. kola s FK Šternberk. První poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase se už naši střelci probudili a po krasné trefe Tadeáše Coufala jsme vedli 1.0. Následně barvůrně zakončil své sólo Petr Šíma a po výsledku 2:0 zůstavájí body doma!! 
 
 28.10.2014 
 
Velká Bystřice nad naše síly        
 
Dalším soupeřem mužů byla Velká Bystřice, ale bohužel jsme vyšli opět naprázdno! Po remízovém poločase 1:1, branka Tomáš Danilko, jsme výsledek neudrželi a v poslední desetiminutovce inkasovali 1:2. Dorostenci v předzápase prohráli s Mohelnicí 3:6, branky Tomáš Grofek, David Charvot a Stanislav Hrudník,
 
 26.10.2014 
 
 
V dalším utkání zajížděli muži do Lutína. V minulé sezóně nám dali Lutínští pěknou lekci a při naší současné formě to mohlo dopadnout stejně! Nakonec to byli naši hráči, kdo ovládl začátek utkání a po třech tutovkách během první dvacetiminutovky mohlo být na naší straně veselo! Jenže nebylo, naopak nedůslednost a laxnost v obraně posadila na koně domácí a poločas skončil 2:0. Ve druhém poločase se moc nezměnilo a domácí šli po dalších dvou brankách do trháku. Alespoň čestný úspěch na konečných 4:1 vstřelil Matěj Coufal. Dorostenci prohráli v Opatovicích 3:1, branka Ondřej Coufal. 
 
 19.10.2014 
 
Diváci, co dnes přícházeli do fotbalového areálu na utkání mužů byli natěšeni, doufali že muži naváží na dobrý výkon z minulého kola. Jenže naši hráči je opět vrátili do reality všedních dnů!! :-) První poločas jsme ještě vyhráli 1:0 po brance Jardy Pospíšila, i když výkon nebyl nic moc. Ale to pravé sousto kvalitního fotbalu přišlo až s druhým poločasem a Šumvald si odváží tři body za vítězství 1:2!! Dorostenci v předzápase remizovali s celkem Nemilan 2:2, branky Stanislav Hrudník a Tomáš Grofek.
 
 12.10.2014 
 
 
Muži vezou z Paseky tři body za vítězství 5:3!! Konečně byla protržena dlouhá šňůra utkání bez plného bodového zisku!! O pět gólu se podělili Jarda Pospíšil 3x a Tomáš Danilko 2x. Dorostenci včera prohráli na Nových Sadech 4:0.
 
 5.10.2014 
 
 
Dnešní utkání bylo konfrontací dvou nejhorších celků tabulky a všichni pevně věřili, že naši borci protrhnou dlouhý půst bez výhry! Opak byl pravdou a ukázala se krutá realita současného stavu, v jakém se mužstvo nachází! Ještě ani všichni diváci nezabrali svá místa a už jsme ve 2. minutě prohrávali 0:1. Hned vzápětí nám rozhodčí upřel penaltu po faulu na Lukáše Majera, po této situaci se nic mimořádného nedělo. Když běžela 18. minuta a odražený míč uklidil do sítě Tomáš Ehrenberger 1:1. V závěru poločasu přišel ještě jeden sporný moment po faulu ve vápně na Jardu Pospíšila! Hned v úvodu druhého poločasu se po rohu hlavou prosadil Ondra Vereš a rázem bylo veselo 2:1. Zbytek utkání by se dal charakterizovat jako jeden velký zmar a chaos z naší strany, čehož soupeř dokonale využil. Po chybě uprostřed hřiště 2:2, přísná penalta po nastřelené ruce u těla 2:3!! Následně další kiksy a konečný výsledek 2:5!! Dorostenci v předzápase přehráli Konici 4:2, branky Tadeáš Coufal 2x, Ondra Coufal a Tonda Rác. 
 
 28.9.2014 
 
 
Muži se dnes v Doloplazích zúčastnili jednostranného fotbalového utkání. Do 40 minuty jsme drželi s domácími krok, když v tomto čase vyrovnal Jarda Pospíšil 1:1. Soupeř byl o hodně fotbalovější, ale gólově nás šetřil. Ta pohroma měla teprve přijít, z nebe se spustil déšť a s ním branková smršť domácích borců. Do poločasu to bylo 3:1 a prakticky po zápase! Hned v první minutě druhého poločasu další kiks těsně před vápnem a bylo to 4:1!! Doloplazy nám dávaly lekci z fotbalovosti a někteří naši „fotbalisti“ si museli připadat jako v Jiříkově vidění. Nakonec to byl v celku zasloužený masakr v podobě 7:1!!! Včera dorostenci prohráli ve Chválkovicích 3:0. 
 
 21.9.2014 
 
 
Dalším soupeřem mužů bylo první mužstvo tabulky z Haňovic. Běžela první minuta utkání, když jsme laxní rozehrávkou poslali hosty do brejku. Vzniklou situaci rešil náš obránce faulem na hranici vápna a z následné skrumáže po standartce se hosté ujali vedení 0:1. Naše borce to naštěstí nezlomilo, v sedmé a ve dvanácté minutě bylo skóre 2:1 po brankách Oldy Lintnera a Pavla Kováříka. Hosté opět po nedůslednosti naší obrany srovnali, ale poslední slovo měl opět Pavel a v poslední minutě poločasu nás poslal do vedení 3:2. Druhá půle nebyla z naší strany tak dobrá, ale i přesto jsme si vytvořili několik 100% gólovek. Nakonec o všem rozhodla trošku přísná penalta 3:3. Podobná situace se zrodila těsně před koncem i na druhé straně, ale píšťalka zůstala němá!! :-( Naši hráči si zaslouží velkou pochvalu za dobrou hru a bojovnost! Utkání dorostenců se nehrálo pro nemoc hráčů soupeře.  
 
 14.9.2014
 
 
Ani páte kolo nepřineslo mužům bodový zisk. Nové Sady nám daly v prvním poločase lekci 0:3. Nástup do druhé půle vyšel na jedničku a během pěti minut se trefil Pavel Kovařík a Jarda Pospíšil 2:3. Hosté nesložili zbraně a po standartce se snesl míč na penaltu, kde si hostující hráč k hlavičce doslova lehl 2:4. V minutách 71. a 78. bylo srovnáno po brankách Filipa Švédy a Tomáše Danilka. Místo, aby naši borci ubranili remízu, darovali soupeři rohový kop a po centru opět na penaltový puntík se nikým nehlídaný hostující střelec opět prosadil 4:5. Dorostenci v předzápase prohráli s Černovírem 1:3, branka Tadeáš Coufal. 
 
 7.9.2014
 
 
 
Včera muži zajížděli do Protivanova a předvedli totální holomajznu ..... 6:0!! Dorostenci prohráli ve Velkých Losinách 1:0. Podrobnosti později. 
 
 1.9.2014

S Jesencem jen remíza       
 
Až třetí utkání nám přineslo první bod, po domácí remíze 1:1 s Jesencem. Utkání pro nás začalo sólovým únikem Pavla Kovaříka, kdy bohužel nechal vyniknout hostujícího gólmana! Ve 26. minutě se už Pavel nemýlil, po perfektní přihrávce Jardy Pospíšila 1:0. Naši borci se dostali ještě do několika slibných šancí, ale bez výrazného ohrožení branky. Ani hosté nezůstávali pozadu a neustále nás drželi ve střehu. Bohužel pro nás se ujala krasná střela z dálky a do šaten se šlo za stavu 1:1. Druhý poločas už nás nezastihl v takové herní pohodě a ani hosté přes několik šancí branku nevstřelili, utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1. Dorostenci v předzápase prohráli s Přerovem 1:3, branka Ondřej Coufal. 
 
 24.8.2014 
 
 
Muži dnes odehráli druhé kolo ve Hvozdu. I tentokrát čtyřikrát inkasovali a odjeli s prázdnou 4:2!! Branky Tomáš Danilko 2x. Dorostenci včera hráli v Litovli a zvítězili  5:0. Branky Tomáš Dokoupil 2x, Tomáš Grofek, Petr Šíma a Ondřej Látal vice.
 
 17.8.2014 
 
 
Start do nové sezóny nám nevyšel podle představ. Přijely k nám Babice a po našich školáckých chybách si odvážejí výhru 2:4! Hosté byli asi o něco fotbalovější, ale utkání rozhodly individuální chyby jednotlivců! Branky Tomáš Ehrenberger a Jarda Pospíšil. Utkání dorostenců s Kostelcem na Hané bylo odloženo na středu 27. srpna od 16:30 hodin. 
 
 10.8.2014 
 
 
Týden před ostrým startem nové sezóny k nám přijel nováček I.B třídy a náš soupeř v pátém kole FK Nové Sady B k utkání Hanáckého poháru. Hned v úvodu utkání jsme se dostali do gólovky, kterou hostující brankář vyřešil. To bylo z naší strany v první 45-ti minutovce všechno! Na soupeřovu polovinu jsme se dostávali jen sporadicky a museli bránit útočně naladěné hosty. Poločasový výsledek 0:1, byl pro nás hodně milosrdný. Druhý poločas nepřinesl žádnou velkou změnu a Novosadští měli stále herní převahu. S blížícím se koncem naši hráči několikrát dobře zakombinovali, ale bez efektu ohrožení branky. Konečný výsledek 0:3 a hlavně předvedená hra je varováním před sezónou. Poslední přípravné utkání odehrají muži ve středu 6. srpna od 17:30 hodin v Kožušanech.
 
 3.8.2014 
 
Nová sezóna rozlosována        
 
Sezóna 2014/2015 rozlosováná! Obě naše mužstva budou pokračovat ve stejných soutěžích, jako v minulé sezóně. Muži v 1.B třídě krajské soutěže a dorostenci v krajském přeboru. U mužů se můžeme "těšit" :-(  na pět nových mužstev, Jesenec, Protivanov, Šumvald, Paseku a Nové Sady B. Kompletní rozlosování najdete na známých místech těchto stránek v odkazech + rozlosování podzimní části ke stažení.
 
 17.7.2014 
 
Ani v posledním utkání sezóny jsme nepředvedli nijak oslnivý výkon a odešli poraženi. Na naše hřiště přijel Hvozd, než se stačili naši borci rozkoukat, už prohrávali 0:1. Běžela druhá minuta utkání!! Od tohoto okamžiku se soupeř zatáhl, poctivě bránil a všemožně zdržoval. Měli jsme osmdesát osm minut na to s výsledkem něco udělat. Naše hra s milionem přihrávek v obraně alá Barcelona byla sice na oko pěkná, ale k ničemu nevedla. Brankář Hvozdu nemusel řešit ani jednu závažnou situaci a „střely“ na které serou mouchy, tak na ty bohatě stačil!! Dorostenci potvrdili zlepšenou formu posledních týdnů a i v posledním utkání naplno bodovali, když porazili Opatovice - Všechovice  2:1. Branky Marek Werner a Tomáš Grofek.
 
 15.6.2014 
 
 
Ve včerejším horkém odpoledni zajížděli muži do Slavonína. Úvod utkání jednoznačně patřil nám a do 10. minuty jsme si vytvořili tři gólovky, které zůstaly nevyužity! V patnácté minutě předvedl nepochopitelný zkrat Olda Lintner a čekalo nás 75. minut v početní nevýhodě. I přesto jsme se tlačili dopředu a vytvářeli si šance, až přišla 26. minuta a Tomáš Danilko nás poslal do vedení  0:1. Bylo jasné, že síly budou ubývat a to se také projevilo. Do poločasu Slavonín našim borcům předvedl, jak se proměňují šance a v celku jednoduše otočil skóre na 2:1. Druhý poločas byl obrazem konce prvního, kdy domácí dobře kombinovali a dostávali se do střeleckých příležitostí. Naopak někteří naši hráči si nezvládli ani přihrát, což nás stálo hodně sil!! Za stavu 3:1 snižoval v 71. minutě Filip Švéda na 3:2. Zásluhou Lukáše Chlandy v brance jsme se drželi na dostřel, když zlikvidoval několik tutovek domácích.  Nakonec kapituloval z penalty v samém závěru a tak si odvážíme porážku  4:2. Dorostenci včera ráno hráli v Konici a zvítězili  3:4, branky Marek Werner 2x, Petr Šíma a Lukáš Pazdera.   
 
 7.6.2014 
 
 
První jarní tři body z venku vezou muži z Kožušan. Hřiště v Kožušanech bylo pro nás od jejich sestupu  z  1.A třídy začarované. Od sezóny 2010/2011 jsme se vždy vraceli bez bodů a to skončilo právě dnes! Tentokrát na nás domácí neměli a naši hráči předvedli festival zahozených šancí! Nakonec rozhodla jediná branka z 65. minuty, když míč uklidil do sítě Tomáš Danilko 0:1. Včera dorostenci v záchranářském duelu jasně zvítězili na Nových Sadech 1:4, branky Marek Werner 3x a Stanislav Hrudník.
 
 1.6.2014 
 
 
Dnešní měření sil s Babicemi pro nás znamenalo zisk tří bodů za těsné vítězství 2:1, branky Pavel Kovařík a Lukáš Majer. Dorostenci v předzápase jasně přehráli Určice v poměru 4:0. Branky Petr Šíma 2x, Hrudník Stanislav a Werner Marek.   
 
 25.5.2014 
 
 
Utkání mužů ve Zvole mělo tři důležité znaky, které ovlivnily jeho průběh. Za prvé hrozné počasí, ale pro oba stejné! Za druhé katastrofální rozhodčí nenápadně nakloněn domácím, neuznaný gól pro údajný ofsajd! Neodpískaná penalta za úmyslné hraní rukou domácího hráče a několik pro domácí odpískaných faulů a pro nás prakticky nic! Za třetí neschopnost našich hráčů zvládnout více jak dvě přihrávky za sebou! Zvole bylo slabé a k poražení, ale úkol, aby zelený přihrál zelenému byl nad naše síly :-(. Konečný výsledek 2:1, branka Tomáš Danilko. Dorostenci vezou bod ze Šternberka za remízu 0:0.
 
 17.5.2014 
 
 
V dnešním utkání 21. kola k nám zavítala Lesnice. Hostům jsme měli z podzimu co vracet, když nám uštědříli ostudný debakl 5:1!! Po prvopoločasové holamajzně, která fotbal nepřipomínala ani vzdáleně, odcházeli hosté do kabin spokojenější za stavu 0:1. Hned od úvodních minut druhé půle jsme převzali otěže zápasu na vlastní kopačky a soupeře začali přehrávat. Ve hře byla spousta nepřesností, ale o to důležitější bylo, že padaly branky! Nejprve v 58. minutě rybičkou na zadní tyči srovnal skóre Olda Lintner a o 7. minut později dopravil do prázdné nepovedenou střelu Marka Wernera Filip Švéda 2:1. Běžela 78. minuta a Matěj Coufal si pohrál na hranici šestnáctky s hostujícím obráncem a stanovil střelou na vzdálenější tyč konečné skóre na 3:1. Dokonalý obrat!! Dorostenci v záchranářském duelu přivítali Velké Losiny a také bodovali. Po penaltě sice prohrávali 0:1, ale v samotném závěru dvěma góly otočil výsledek Marek Werner 2:1.
 
 4.5.2014 
 

Muži vezou bod z Dubicka    

Včera muži zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Dubicka. Naši hráči se dostali do vedení v 78. minutě, když se trefil Marek Werner. Domácím se nakonec podařilo srovnat na konečných 1:1. Dorostenci dnes ráno prohráli v Přerově 4:0.

 4.5.2014  

Štastnější Doloplazy si vezou tři body       

Ani další pokus porazit Doloplazy v krajské soutěži nevyšel!! Naposledy jsme získali jejich skalp ještě v okrese 7.9.2008 u nich výsledkem 1:4. Utkání bylo vcelku vyrovnané, bez vážnějších situací na obou stranách. Jenže jsme školácky darovali dvě penalty a hosté šli do kabin za stavu 0:2. Druhý poločas naši borci přidali na obrátkách a soupeř se nemohl vymanit z vlastní poloviny. Z tohoto tlaku padly během šesti minut dvě branky po střelach Filipa Švédy a Pavla Kovaříka 2:2. Dále jsme Doloplazy hodně mačkali, ale k obratu skóre to nevedlo. Prakticky z prvního překročení půlící čary, jsme opět hostům z ničeho nabídli rohový kop, který jsme neubránili a opět prohrávali 2:3. V závěru bylo k vidění několik šancí na našich kopačkách, které soupeř ubráníl jen s vypětím všech sil a dotáhl utkání do vítězného konce. Dorostenci v předzápase podlehli Nemilanům 0:4. 

 20.4.2014 

Z Haňovic tradičně bez bodů       

Ve třetím jarním kole jsme zajížděli do Haňovic, které se nám na jejich hřišti v předcházejících třech sezónách nepodařilo ani jednou porazit. I tentokrát to dopadlo stejně! Domácí byli pohyblivější, ale žádnou vetší šanci si nevytvořili. Naši hráči se k zakončení dostávali těžce a domácího gólmana nijak vážně neohrozili. Domácím se jejich snaha po jednom z rohových kopů vyplatila 1:0. Největší naši šanci prvního poločasu zazdil Pavel Kovařik, když se mu nepodařil dvě minuty před koncem poločasu uklidit mič do prázdné branky!! Druhý poločas nepřinesl žádné velké změny a Haňovice po chybách v obraně upravily stav utkání na konečných 3:0. Dorostenci vezou vítězství z Hluboček 1:4, branky Marek Werner 2x, Ondřej Coufal a David Charvot.    

 20.4.2014 

Doma za tři body   

V prvním jarním domácím utkání přijela na naše hřiště Velká Bystřice. Po ostudné porážce z Lutína, nebylo jisté, jak se tento výsledek podepíše na psychice hráčů. Z naší hry se vytratil chaos  a zmatek a hráči plnili, to co si před tímto zápasem sami naordinovali. Hráli ze zajištěné obrany na rychlé brejky. Bystřice dobře kombinovala, ale s naší zahuštěnou obranou si nevěděla rady. Do poločasu bylo prakticky rozhodnuto po brankách Tomáše Danilka, Pavla Kovaříka a Tomáše Ehrenbergera  3:0. Ve druhém poločase přidal Tomáš Danilko a Pavel Kovařík další branky a na světě byla rukavice 5:0. Bystřice do konce zápasu už jen kosmeticky upravila výsledek na konečných 5:2. Dorostenci v předzápase podlehli Čechovicím  1:6.

 13.4.2014 

Z Lutína se vracíme s ostudou!    

Dnešní výkon z prvního jarního mistrovského utkání v Lutíně, lze zhodnotit jedním slovem  KATASTROFA!!

 6.4.2014 

Upravit text
 
 
 

Poslední přípravné utkání

Muži dnes odpoledne odehrali poslední přípravné utkaní před startem jarní část sezóny. Soupeřem nám byl Brodek u Přerova hrající stejně jako my I.B třídu. Soupeř byl od začátku více v pohybu, ale trestali jsme my, běžela 14. minuta a Olda Lintner 1:0 o dvě minuty později Venca Plný zvýšil na 2:0. Následně byly k vidění dvě nejhezčí akce utkání, nejprve cizinec v našich službách Alex vzal na půlící čáře míč, podel lajny s ním prošel až do vápna, přičemž posvačil pár borců a předložil pro Pavla Kovaříka 3:0. Hned vzápětí další novic Tomáš Danilko předvedl fotbalovou chytrost a z půlky přeloboval gólmana 4:0. Brodku se po chybě v obraně podařilo do poločasu snížit na 4:1. V úvodu druhého poločasu vstřelil druhou branku v utkání Venca a stav 5:1 více než luxusní. Jenže ..... zbytek poločasu radši bez komentáře, jen s vyjímkou poslední branky Lukáše Majera minutu před koncem na konečných 6:4!!!

 30.3.2014 

Upravit text
 
 
 

Důležité!!    

Vzhledem k tomu, že se blíží start jarní části sezóny a v chodu oddílu došlo k několika významným změnám, dovolujeme o nich touto cestou informovat širokou fotbalovou veřejnost. Dalším důvodem je snaha zabránit šíření nepravdivých informací.

 23.3.2014 

Upravit text
 
 
 

S Mostkovicemi smírně     

V dalším přípravném utkání si nás pozval na holickou umělku sedmý celek I.B skupiny A, Sokol Mostkovice. Utkání se hrálo za velice špatných povětrnostních podmínek, které oběma týmům značně znepříjemňovaly hru. V prvním poločase byl vítr na naší straně a i díky tomu jsme soupeře nepatrně tlačili a vytěžili branku v podobě střely Tomáše Ehrenebrgera z 29. minuty 0:1. Ve druhém poločase byl na tom lepé náš soupeř, kterému se po velkém přispění větru podařilo vyrovnat na konečných 1:1.  

 16.3.2014 

Upravit text
 
 
 

Vložen rozpis jaro 2014      

V pravém sloupci nahoře, byl vložen rozpis dorostenců a mužů pro jarní část sezony.

 15.3.2014 

Upravit text
 
 
 

Povinné vítězství mužů    

V posledním letošním mistráku k nám přijela Červenka. Díky jejímu postavení v tabulce a našemu dvojzápasovému kolapsu ve Hvozdě a Maletíně byla nutnost plně bodovat. Než se všichni v dnešní mlze stihli rozkoukat, bylo to v 8. minutě 1:0 po brance Tomáše Ehrenbergera. V probíhající 23. minutě posvačil ve vápně hostujícího obránce znovu Tomáš a zvýšil na 2:0. Hosté se skoro k ničemu nedostali a my do poločasu po střele Tomáše Majdy upravili na 3:0. Tak jak začal poločas první, tak začal i druhý, ale k naší nelibosti soupeř snížil na 3:1. Netrvalo dlouho a v 51. minutě zdrhnul po křídle Lukáš Saitz a předložil do prázdné pro Lukáše Večeřu  4:1. V 61. minutě završil hattrick Tomáš, když mu pro lehkou dorážku do prázdné naservíroval míč Lukáš Večeřa 5:1. Všichni čekali, že soupeře v klidu dorazíme, ale opak byl pravdou. V poslední 15-ti minutovce hosté korigovali na konečných 5:3. Tyto dvě branky byly hodně laciné a zbytečné a pro oko diváka i pro hráče pokazily vcelku jednoznačné utkání. Dorostenci v předzápase střelecky vyhořeli s Litovlí a po spoustě zahozených šancí odešli poraženi 1:2, branka Marek Werner. 

 17.11.2013 

Fotbalová lekce v Maletíně  

V prvním „jarním“ kole jsme zajížděli do Maletína, kterému jsme jako jediní v dosavadním průběhu sezóny sebrali body za domácí remízu 1:1. Prvních 6. minut bylo utkání v naší režii, ale bohužel bylo před námi ještě zbývajících 84. minut. Po uvedeném čase přišel první kiks naší obrany únik hostujícího hráče, faul, penalta naštěstí bez červené stav 1:0. Následně ještě spousta chyb dvou obránců a poločas byl milosrdných 5:0. Druhý poločas byl, co se týče kvality hry pořád stejný a domácí se tlačili do dalších a dalších brankových příležitostí. Naštěstí proměnili jen tři, ale i přesto jsme vytvořili prozatím rekordní výsledek letošní sezóny a také naši nejvyšší porážku v mistrovských utkáních za posledních 15 let. Konečný výsledek je hrozivý, ale musíme uznat, že Maletín je fotbalově úplně jiný level. Přesto, když takovému soupeři namažete na pět gólu, tak co můžete čekat. Nedělní utkání dorostenců v Černovíře bylo odloženo.  

 9.11.2013 

Z Hvozdu se vracíme s prázdnou   

V první listopadové sobotě jsme vyráželi do Hvozdu k oficiálně poslednímu utkání podzimu. Úvod utkání jsme měli míč více na svých kopačkách, ale branku domácích se nám vážněji nepodařilo ohrozit. Po jedné z akcí se ocitl v gólovce Lukáš Saitz, jenže jeho střela neměla patřičný důraz, tak udeřilo na druhé straně. Po závaru před naší brankou se nám nepodařilo uklidit míč do bezpečí a po několika kiksech a nepřesvědčivých odkopech se ocitl domácí hráč osamocen před naší brankou a nemýlil se 1:0. Ve zbytku poločasu nám soupeř dělal velké problémy důrazem a výborným napadáním naší rozehrávky. Do druhého poločasu jsme vletěli s odhodláním utkání zlomit ve svůj prospěch. Tyto plány nám zhatil faul (možná před možná vně) pokutového území a následná penalta 2:0. Jenže to ještě nebylo všechno, po dalších několika minutách byla na světě další penalta, kterou domácí borec nedal. Za faul ve vápně byla červená karta a tím dostali domácí možnost přesilovky. Čekalo nás více jak půlhodinové oslabení, ale i přesto byla na světě naše 1000% šance, kterou zazdil Tomáš Ehrenberger. Hvozd hrozil hlavně z brejků a po naších geniálních přihrávkách, naštěstí bez gólového efektu. V úplném závěru utkání dostali domácí opět výhodu pokutového kopu, se kterým si poradil Lukáš Chlanda v bráně. Doufejme, že se muži rychle otřepou a už příští víkend v předehrávce jara překvapí na hřišti vedoucího Maletína. Dorostenci hráli v Opatovicích a vezou bod za remízu 4:4. Třígólovým zářezem se prezentoval Honza Petrenec a jednou se trefil Marek Werner.

 2.11.2013 

Ztracené dva body mužů    

Muži ukopali remízu se Slavonínem 1:1, za normálních okolností by to byl cenný bod. Hosté, kteří posledních šest zápasů, nepoznali hořkost porážky, měli být původně favoritem utkání, ale dorazili v silně okleštěné sestavě. I takto oslabený tým, v jehož bráně chytal 52-letý gólman, zaplať pánbůh zato, protože ke vší úctě k němu se podepsal pod náš vyrovnávací gól na 1:1, který vstřelil Zbyněk Dvořák, jsme nebyli schopni porazit. Snahu našim borcům nelze upřít, ale body se za tuto činnost nedávají.  Dorostenci v předzápase nestačili na Konici a utržili facku v podobě výsledku 1:5, branka David Charvot.

 27.10.2013 

Vítězná série mužů pokračuje    

V 11. kole jsme přivítali souseda v tabulce Kožušany. První patnáctiminutovka utkání patřila nám a je jen škoda, že z několika šancí nepadl gól. Zbytek poločasu se odehrál mezi šestnáctkami a i přes několik šancí udrželi oba gólmani čisté konto. Ve druhém poločase jsme tahali za delší konec provazu, ale nebylo nám souzeno vstřelit branku. Po několika šancích na obou stranách se v 66. minutě prosadil lobem Petr Andrýsek a my se dočkali zaslouženého vedení 1:0. Následně byli hosté zatlačeni na svojí polovinu hřiště a naši hráči trestuhodně zahazovali jednu loženku za druhou. S koncem utkání stoupala nervozita, kterou podpořil svým celozápasově slabým výkonem pan rozhodčí. Zlomové okamžiky nastaly v posledních čtyřech minutách utkání, nejprve zahrával z nebezpečné vzdálenosti trestný kop hostující Jirka Otava a ...... na štěstí efektně jeho střelu zlikvidoval Lukáš Chlanda. Aby následně Petr Andrýsek opět lobem přes hostujícího gólmana stanovil konečný výsledek na 2:0. Dorostenci v předzápase porazili Nové Sady 4:2, branky Marek Werner 2X, Petr Šíma a Stanislav Hrudník. Fotky z utkání dorostu. Přípravka hrála turnaj ve Slavoníně a postupně prohrála s domácími 5:8, Velkou Bystřicí 3:7, a Chválkovicemi 3:11, branky Dominik Cajthaml 8x, Matěj Charvot 3x. 

 20.10.2013 

Rozhovor s předsedou TJ Sokol    

V zařijovém vydání Týneckých listů byl zveřejněn rozhovor s předsedou Tělovýchovné jednoty Sokol Velký Týnec a členem výboru oddílu kopané panem Marcelem Charvotem. Pro Ty, kteří nemají chuť si tento měsíčník kupovat přinášíme rozhovor na našich stránkách.  

 19.10.2013 

Jasná výhra mužů v Babicích  

Muži dnes zajížděli do Babic, kde chtěli potvrdit návrat na vítěznou vlnu. Utkání začalo oboustranným oťukáváním bez vážnějších šancí. Domácí nám dělali menší problémy svým důrazem, ale herně jsme na tom byli o poznání lépe. Do 30.minuty se nic extra nedělo, právě v této minutě napřáhl Martin Zdráhal a bylo to 0:1. Uběhly tři minuty a opět Martin, tentokrát lobem přes gólmana 0:2. Naši radost trošku přibrzdila penalta, z které domácí snížili na 1:2. Pět minut před přestávkou uklidil míč do sítě Filip Švéda a bylo to opět o dva. V poslední minutě prvního poločasu jsme měli možnost zahrávat penaltu, ale bez gólového efektu. Běžela 52.minuta, když vyslal svůj projektil z trestného kopu Zbyněk Dvořák, brankář dělovku neudržel a pro Ondru Krkošku nebyl problém zvýšit na 1:4. Za dalších šestnáct minut propálil z úhlu vše, co mu stálo v cestě Tomáš Majda, a rukavice byla na světě. Těsně před koncem utkání prokličkoval až před brankáře Peťa Andrýsek a korunoval svůj dobrý výkon na konečných 1:6. Nutno podotknou, že ve druhém poločase jsme domácí jasně přehráli a neproměnili několik dalších 100% šancí, naopak Babice se až na dvě akce k ničemu nedostaly. Dorostenci zajížděli Určic a vrací se s prázdnou po porážce 3:0. 

 10.10.2013 

Konec bodového půstu

V dnešním utkání se Zvole muži konečně zabrali a prolomili tří zápasové bodové prázdno. Po úpravách v sestavě, hlavně v obranné části jsme zvládli utkání v poměru 3:1. Hosté byli v úvodu utkání ve větším pohybu, ale první branku vstřelil ve 28. minutě Tomáš Ehrenberger. Vedení jsme do poločasu neudrželi a po několika chybách soupeř v nastaveném čase první půle vyrovnal na 1:1. Nástup do druhého poločasu jsme měli lepší a hned v úvodu zazdili tutovku, to nás nemuselo dlouho mrzet, když ve 48. minutě Tomáš Majda zvýšil na 2:1. Naši euforii vzápětí zmrazil rozhodčí, když ukázal červenou kartu, kterou dostal Lukáš Večeřa. Více jak 30. minut měli hosté přesilovku, ale naštěstí několik náznaků šancí nevyužili. I my jsme několikrát zahrozili, ale ujalo se až sólo Petra Andrýska, kterého zastavil hostující obránce jen za cenu faulu. Penaltu bezpečně proměnil Lukáš Saitz 3:1. Dorostenci v předzápase prohráli se Šternberkem 0:2.   

 6.10.2013 

Trápení mužů pokračuje   

Muži dnes zajížděli do Lesnice, výsledek a výkon byl opět tragický. Náš soupeř je předposlední a v dosavadních sedmi kolech nastřílel sedm gólů a získal tři body za vítězství 1:0 s našim příštím soupeřem ze Zvole. Nám nasázeli domácí pět branek za 90 minut úplně bez problému, to asi o něčem hovoří. Konečný výsledek 5:1, branka Tomáš Majda. Kdo tam byl, tak tu hrůzu viděl a kdo zůstal doma, udělal dobře. Včera dorostenci přivezli bod za remízu 2:2 z Velkých Losin, branky Tomáš Grofek a Ondřej Coufal.

 29.9.2013 

Muži doma s ostudou  

Další tragický výkon předvedli muži na domácím hřišti se soupeřem z Dubicka. Hosté měli okresní úroveň, ale i ta na naše „hvězdy“ stačila. První poločas skončil 1:1, když se trefil Martin Zdráhal, ale hosté před odchodem do kabin srovnali. Ve druhém poločase šel nejprve soupeř do vedení na 1:2, nám se podařilo vyrovnat po střele Pavla Kovaříka 2:2 a po úniku Martina Zdráhala zvýšit na 3:2. Jenže nás po školáckých chybách hosté dvakrát potrestali a odvezli si tři body za vítězství 3:4. Dorostenci v předzápase přehráli Přerov 2:1 po brankách Davida Charvota a Stanislava Hrudníka. Přípravka z včerejšího domácího turnaje vydolovala jen bod za remizu 5:5 s Tršicemi. Další dvě utkání s 1.HFK  5:7 a s Hlubočkama 5:6 prohrála. Střelci našich branek Matěj Charvot 5x, Marek Malúš 4x, Dominik Cajthaml 3x, Michal Kovařík 2x a Patrik Nakládal 1x.

 22.9.2013 

Zasloužený výprask mužů   

Muži zajížděli do Doloplaz a výsledek s tímto soupeřem se stává tradicí. V krajské soutěži jsme se střetli prozatím čtyřikrát a pokaždé odešli poraženi. Dnešní pátý pokus dopadl stejně a domácí nám pěkně natrhli prdel. Prvních patnáct minut bylo oťukávajících s jednou šancí domácích, naši borci to nevzali vážně a v 17. minutě bylo skóre 2:0, domácí do přestávky přidali ještě jeden gól 3:0. Druhý poločas nás opět pěkně školili a výsledkem bylo hrozivých 6:0. V poslední desetiminutovce nám soupeř povolil částečně tento výprask upravit po brankách Pavla Kovaříka a Petra Andrýska na konečných 6:2. Doloplazy zvítězily naprosto zaslouženě, byly rychlejší, důraznější, pohyblivější, dokázaly kombinovat a střílet góly. Dorostenci včera prohráli v Nemilanech 4:2, branky Tomáš Dokoupil 2x. Přípravka hrála dnes turnaj v Hlubočkách, postupně prohrála všechny tři utkání: V.T. - Tršice 8:4, Hlubočky 6:3 a 1.HFK 7:4, branky Patrik Nakládal 3x, Marek Malúš 3x, Michal Kovařík 2x, Matěj Charvot  2x a Dominik Cajthaml.

 15.9.2013 

Muži urvali tři body   

V pátém kole na naše hřiště zavítaly Haňovice, které doposud vytěžily plný počet bodů.  Utkání bylo od začátku vyrovnané a hra se odehrávala mezi šestnáctkami bez akutního ohrožení branky. Hosté byli nepatrně pohyblivější a hrozili po křídlech. V 25. minutě zahrával roh Matěj Coufal a míč skončil za zadní tyčí 1:0. Za deset minut bylo srovnáno, po zbytečné chybě ve středu hřiště se soupeř na tři dotyky dostal před našeho gólmana 1:1. V úvodu druhého poločasu jsme hosty přitlačili před jejich šestnáctku, ale jinak nic. Až přišla 59. minuta a s ní standartka z levé strany, Tomáš Majda nasměroval střelu na vzdálenější tyč a ta k překvapení všech skončila v síti 2:1. Hosté měli ještě dvě šance, ve kterých nás podržel Lukáš Chlanda v bráně. Marnost v zakončení korunovali naši ve dvou šancích 4 na 2, které neskončili gólem. Dorostenci v předzápase podlehli Hlubočkám 4:5, branky Petr Kovář, Petr Glier, Stanislav Hrudník a Lukáš Fabisz. Přípravka odehrála turnaj v Holici, nestačila na Hlubočky 6:3 a Tršice 7:4 a zvítězila nad 1.HFK Olomouc 5:4. Branky Patrik Nakládal 3x, Michal Kovařík 3x, Marek Malúš 3x, Matěj Charvot a Dominik Cajthaml po jedné. 

 8.9.2013 

Krutý výsledek v Bystřici    

Dnešní utkání ve Velké Bystřici ovlivnila hned druhá minuta, kdy se Lukáš Saitz vřítil do vápna domácích, faul ještě ustál, držení už ne a píšťalka rozhodčího zůstala němá. V dalším průběhu jsme nachystali domácím tři branky jak na podnosu, poločas 3:0. Začátek druhého poločasu se odvíjel na polovině domácích, kdy naše finální fáze byly spíše dílem náhody. Domácí občas zahrozili, ale ani oni nedotáhli své snažení k navýšení skóre. Běžela šedesátá třetí minuta a Petr Andrýsek uklidil svojí střelu za týč 3:1. Místo toho abychom se nadechli k náporu, nás opět naše hrubá chyba položila a soupeř pohodlně do prázdné zvýšil na konečných 4:1. Dorostenci se představili na hřišti v Čechovicích a prohráli 6:2, branky Lukáš Fabisz a Tadeáš Coufal.

 1.9.2013 

Dorostenci v dohrávce bez bodů    

Dorostenci v dnešní dohrávce s Černovírem neuspěli. Od začátku utkání byl soupeř o kousek fotbalovější, ale naši borci to nahrazovali bojovností. Po několika náznacích soupeřových šancí udeřilo na druhé straně. Ve 26. minutě po střele Marka Wernera jsme šli do vedení 1:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a hosté nás občas zatlačili na naši polovinu hřiště a my hrozili z brejků. Po několika šancích na obou stranách nás soupeř v poslední desetiminutovce třikrát potrestal a otočil utkání ve svůj prospěch na 1:3. Nám se po faulu v poslední minutě, podařilo z penalty zásluhou Standy Hrudníka zkorigovat výsledek na konečných 2:3. 

 28.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Muži s Lutínem vítězně    

Těsné vítězství s Lutínem se nerodilo lehce. Hned v úvodu utkání se snášel centr do vápna hostů a místo ohrožení branky z toho byl rychlý brejk a gól v naší síti 0:1. Zbytek prvního poločasu nestál z naší strany za nic a naštěstí i Lutín nějak nezlobil, vyjma 40. minuty, kdy po střele Tomáše Majdy do tyčky dorážel Filip Švéda do prázdné 1:1. S nástupem do druhého poločasu jsme hosty zatlačili před jejich branku, ale bez gólového efektu. Následně hra opět upadla do naprostého průměru s náznaky šancí na obou stranách. Soupeř mohl rozhodnout po samostatném úniku, ale přestřelil. O několik minut později v 70. minutě se střídající Tomáš Ehrenberger protlačil k zakončení a zajistil vítězství pro naše barvy 2:1. Za zmínku ještě stojí boxerská vložka jednoho Lutínského bezmozka, za kterou se poroučel pod sprchy.

 25.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Domácí vítězství dorostenců   

Dorostenci se dnes poprvé představili na domácím trávníku proti Kostelci na Hané a premiéra byla tříbodová. V průběhu prvního poločasu se nic mimořádného neudálo, hra se většinou odehrávala ve středu pole. Naši hráči měli herně trošku navrch, ale všechny šance zůstaly pohřbeny hned v zárodku buď nepřesnou finální přihrávkou, nebo nedůrazným zakončením. Nakonec se v 29. uvolnil na brankové čáře Tadeáš Coufal a předložil přihrávku, na kterou si počkal Lukáš Fabisz 1:0. Ve druhém poločase nás trošku soupeř začal přehrávat, ale přišla 59. minuta perfektní centr Ondry Coufala, na který si naskočil opět Lukáš, a bylo to 2:0. Pak trošku zaúřadoval pan rozhodčí laik z tábora hostů, když nás rozhodil několika svými verdikty. Hosté měli díky němu možnost zahrávat trestný kop uvnitř vápna a snížili na 2:1. Nakonec naši hráči dovedli utkání k vítěznému konci. 

 24.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Z Červenky vezeme tři body  

Ve druhém kole jsme zajížděli do Červenky a nakonec si naši borci s chutí zastříleli. Začátek utkání vyšel výborně, když už v 6. minutě trestňák Ondry Vereše skončil pod břevnem 0:1. Naši hráči byli o poznání lepší, ale po zmatcích v obraně a následném faulu nás domácí také potrestali po standartce 1:1. V dalším průběhu jsme se pořád tlačili na branku domácích, až udeřilo po krásné akci Lukáše Saitze do prázdné 1:2, do poločasu se ještě trefil Filip Švéda a do kabin se odcházelo za stavu 1:3. Začátek druhého poločasu nám trošku utekl a soupeř snížil na 2:3, o několik minut později již bylo opět veseleji po nekompromisní střele pod víko v podání Martina Zdráhala 2:4. Soupeř rezignoval a začalo představení našich nevyužitých tutovek s čekáním na další branky. Ty přišly až v poslední desetiminutovce po trefách Tomáše Majdy a Ondry Krkošky si odvážíme vítězství 2:6. Dorostenci remizovali v Litovli 3:3, branky Petr Glier, Martin Ledvina a Miroslav Šváček.

 17.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Anketní otázka   

Byla vložena nová anketní otázka na téma „Jakého umístění dosáhnou muži v sezóně 2013/2014. Tak hlasujte.  

 14.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Domácí remíza s Maletínem   

Z prvního kola nové sezóny jsme vytěžili bod. Soupeř z Maletína byl o poznání fotbalovější, ale naši hráči odvedli ve většině případů bojovnost a touhu po dobrém výsledku. V prvním poločase měli hosté několik gólovek, ale buď čaroval Lukáš v brance, nebo hosté netrefili bránu. Ve 23. minutě se trefil hlavou Lukáš Saitz 1:0 a tak se šlo do šaten. I ve druhém poločase nás hosté tlačili, ale nebylo jim naštěstí přáno rozvlnit síť. Naši hráči bojovali a vytvořili si několik slibných příležitostí, které nebyly dotaženy do gólového úspěchu. Nakonec se hostům podařilo po nedůslednosti v bránění střelou ze šestnáctky vyrovnat na 1:1. Úplně na závěr jsme měli možnost zahrávat nepřímý kop za malou domů, ale naložili jsme s ním jako v ragby.

 11.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Poslení přípravné utkání   

Generálka na novou sezónu dnes dopoledne na Sadech dopadla katastrofálně. Přibližně do 35. minuty jsme domácí jasně přehrávali a vytvářeli si brankové příležitosti, z jedné z nich se v 17. minutě trefil Filip Švéda. Následně ještě dvakrát zvonila tyč po střelách Lukáše Saitze a Tomáše Majdy. Po tomto tlaku jsme prostřídali posty a začali ztrácet půdu pod nohama. Domácí začali mít navrch a těsně před přestávkou po chybě na pravé straně vyrovnali na 1:1. Nástup do druhé půle nám vůbec nevyšel a hlavně naše pravá strana hořela jak papír, 54. minuta 3:1 pro domácí. Naše mužstvo to doslova položilo a od tohoto okamžiku byli na trávníku jen domácí. Konečný výsledek 6:1 je krutý, ale vzhledem k výkonu některých hráčů zasloužený.       

 4.8.2013 

Upravit text
 
 
 

Přípravné utkání - Štíty  

Po nevydařeném přátelském utkání s Bělkovicemi, jsme zajížděli k dalšímu týmu 1.A třídy do Štítů. Začátek utkání byl seznamovací s náznaky šancí na obou stranách. Po zbytečném faulu před vápnem, jsme darovali standartku a domácí trestali 1:0. Zanedlouho to bylo po nedůsledném pokrytí prostoru před šestnáctkou a krásné střele 2:0. Mezitím jsme několikrát zahrozili i my a po jednom z rychlých kontrů korigoval Lukáš Saitz 2:1. Bohužel do poločasu domácí opět po nedůrazu zvýšili na 3:1. Druhý poločas jsme na domácí vletěli a začali si vytvářet brankové příležitosti. Dva góly nebyly uznány pro údajné ofsajdy, o kterých by se dalo hodně diskutovat, a dvakrát jsme zahodili tutovku sám na gólmana. I přes porážku si naši borci za předvedený výkon a bojovnost zaslouží pochvalu.

 28.7.2013 

Upravit text
 
 
 

Los 2013/2014  

V pátek 28. června proběhl losovací aktiv a včera bylo konečně zveřejněno rozlosování sezóny 2013/2014. Muži mají  ve skupině 1.B třídy několik neznámých. Po postupu Chválkovic a Černovíra, naopak sestupu Protivanova a Drahlova a přeřazení Brodku u Přerova do jiné skupiny došlo k nahrazení těchto týmů úplnými nováčky. Z našeho okresu postoupily Babice, z Prostějovska postoupil Hvozd a ze Šumperska Dubicko a Zvole. Aby toho nebylo málo, tak z „horské“ 1.B třídy k nám přeřadili mužstvo Lesnice a když u nás zůstal i Maletín, tak nás čeká pět více jak 50-ti kilometrových výjezdů. Dorostenci zůstali v Krajském přeboru, který se bude od letošní sezóny hrát bez mladších kolegů. Start sezóny je pro nás doma v neděli 11. srpna od 12:30 hodin hostí dorost Černovír „A“ a muži hrají od 15:00 hodin s Maletínem. Kompletní los sloupec vpravo. 

 4.7.2013 

Upravit text
 
 
 

Údržba hřiště - fotky   

Dnes proběhla posezónní údržba hlavního hřiště a vedlejší tréninkové plochy. Údržba spočívala v aerifikaci (provzdušnění) dosevu travního semene a zapískování obou ploch. 

 29.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Sponzoři - příznivci  foto   

V sobotu se uskutečnilo jubilejní desáté setkání sponzorů a příznivců kopané. Na programu bylo prestižní utkání černých proti zeleným, které skončilo těsným vítězstvím zelených v poměru 5:4. Utkání se hrálo na třikrát dvacet minut a někteří aktéři toho měli plné trenky a jeden dokonce už i před zápasem :-). Síť v tomto utkání rozvlnili za černé Michal Janíček 2x, Daniel Hanzelka a Ondřej Vereš, za zelené Jindřich Pospíšil 2x, Jan Koutný, Jaromír Pospíšil a Filip Raclavský. O gril se postaral na jedničku jako obvykle mistr v oboru Laďa Dvořák, a když vyšlo i super počasí tak mohli být všichni spokojeni. V neděli odehráli v Konici poslední utkání sezóny dorostenci. Starší dorost prohrál 4:2, branky Tomáš Grofek a Stanislav Hrudník. Mladší dorost remizoval 2:2, branky Stanislav Hrudník a Tomáš Dokoupil. 

 24.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Poslední zápas - opět hrůza    

Včerejším utkáním s Brodkem u Přerova zakončili muži sezónu, která určitě nedopadla podle představ. V utkání předvedli holomajznu, která nemá s fotbalem nic společného. Diváky to už ani nepřekvapilo, protože ve stejné kvalitě odkopali většinu jarních utkání. Brodecký gólman musel za 90. minut jen jedinkrát ukázat, že umí a zbytek zápasu se vyloženě nudil. To náš brankář musel řešit několik ošemetných situací, kdy se na něj čtyřikrát řítil hostující hráč sám. Konečný výsledek 1:3 je vzhledem k předvedené hře a nevyužitým šancím soupeře krásný. Branka Filip Švéda. Starší dorostenci hráli ve Šternberku a prohráli stejným výsledkem jako muži 3:1, branka Stanislav Hrudník. 

 16.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Finanční pomoc  

TJ Sokol Velký Týnec oddíl kopané se na základě události minulých dnů rozhodl věnovat deset procent z výdělku sobotní akce 1.Týnecké tvarůžkové hody fotbalovému klubu AFK Hořín u Mělníka. Muži AFK Hořín hrají třetí třídu okresu Mělník.

 12.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Herní tragédie pokračuje   

Ani vedení 3:1 z 36. minuty prvního poločasu na hřišti Doloplaz nestačilo na vítězství. Tento slibný výsledek jsme do konce první půle neudrželi a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro nás. Ve druhém poločase jsme se ve většině akcí domácích stali komparzisty bez pohybu a jen přihlíželi, jak se domácí valí na naši branku. Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat a bylo jen otázkou času, kdy domácí strhnou vedení na svou stranu. Z tlaku přišly dvě penalty a na závěr vyšachování naší obrany do prázdné na konečných 6:3. Ani ty dvě přísné penalty nemění nic na naprosto zaslouženém vítězství domácích. My jsme se ve druhém poločase do ničeho nedostali a naopak soupeř nás hodně šetřil v zahazování i těch 100% šancí. Branky Jarda Pospíšil 2x a Lukáš Majer. Dorostenci dnes dopoledne přivítali Nemilany. Starší zvítězili 3:1, branky Marek Werner 2x a Tomáš Dokoupil a mladší prohráli 0:3. 

 9.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Konec jedné serie   

Každá série jednou končí, Velká Bystřice čekala na plný bodový zisk proti nám od 27. dubna 2008, kdy nás doma ještě v okrese porazila 2:3. Od té doby jsme pětkrát brali tři body a dvakrát skončilo utkání remízou. Dnes tato šňůra končí a po porážce 4:2 odjíždíme po zásluze s prázdnou. Domácí nebyli zase o tolik lepší, ale k vedení a zvyšování skóre jim stačil větší pohyb a důraz na hřišti. Tento styl hry na některé naše malátné a váhající hráče stačil. V celkovém součtu nás prakticky porazil jeden hráč Bystřice, kterého hlídal jeden náš obránce. Korekci výsledku zařídil dvakrát Jarda Pospíšil. Dorostenci hráli v Přerově, starší prohráli 2:0 a mladší 5:0.     

 2.6.2013 

Upravit text
 
 
 

Fotky z tréninku  

Naši benjamínci se ve středu zúčastnili tréninku pod vedením trenérů a hráčů SK Sigma Olomouc v rámci akce Sigma Tour. Tato akce se konala na hřišti ve Velké Bystřici.

 2.6.2013 

Upravit text
 
 
 

V dohrávce bez bodů    

Dohrávka s Černovírem nedopadla pro naše barvy úspěšně. Prakticky celý první poločas jsme se bránili tlaku soupeře a nepříjemnému větru. Naštěstí hosté nic extra k ohrožení branky nevymysleli a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. V druhém poločase jsme přitlačili a několikrát zahrozili před brankou hostů. Za zmínku stojí břevno Venci Kratochvíla a tyčka Ondry Vereše. Nakonec rozhodlo posledních deset minut, kdy po dvou chybách v obraně Černovír trestal a celkem zaslouženě si odváží vítězství 0:2. 

 31.5.2013 

Upravit text
 
 
 

Utkání dorostenců   

Na našem trávníku se dnes představil lídr tabulky starších i mladších dorostenců FK Mohelnice. Hosté nechali některé opory doma a tak jsme dali zapomenout na debakly z prvního letošního měření sil. Starší dorostenci remizovali 1:1, branka David Charvot. Mladší dorostenci vrátili soupeři porážku v poměru 6:3, branky Stanislav Hrudník 2x, Lukáš Fabisz 2x, Tadeáš Coufal a Miroslav Šváček. Fotky starší dorost. Fotky mladší dorost.

 26.5.2013

Upravit text
 
 
 

Utrápená výhra s Lutínem   

K dnešnímu utkání s Lutínem není co dodat, po poločase 3:0 jsme se přes stav 3:2 nakonec protrápili k výhře 4:2. Kdo tam byl, tak to viděl a zbytek radši není potřeba komentovat. Branky Tomáš Ehrenberger 2x, Tomáš Majda a Jarda Pospíšil.   

 25.5.2013

Upravit text
 
 
 

Maletín nad naše síly   

Utkání v Maletíně začalo únikem Jardy po křídle a předložení tutovky Pavlu Šubrtovi, jenže nedal a z následného kontru nás domácí trestali 1:0. Na časomíře svítila první minuta. Ve zbytku poločasu nám domácí moc příležitostí nedovolili a dělali nám velké problémy aktivním napadáním. Tři minuty před koncem poločasu po hloupém faulu ve vápně zvýšili na 2:0. Ani ve druhé půlce jsme se moc neprosazovali a po chybách se soupeř dostával do brankových příležitostí a jen díky Lukášovi v brance jsme neodjeli s větším přídělem. Po další chybě v obraně domácí útočník zakončil na 3:0. O několik minut později se vřítil do vápna Vašek Kratochvíl a po faulu a následné penaltě Jarda snížil na 3:1. Po další naší chybě v obraně běžel útočník sám na Lukáše a Honza Svozil zatáhl za brzdu, penalta a červená karta. Penaltu Lukáš vykryl a udržel naše naděje v utkání. Poslední slovo měl Pavel Šubrt, který korigoval na konečných 3:2.    

 18.5.2013

Upravit text
 
 
 

Marný výkon Červenky   

Na Červenku přišla krize a forma z posledních utkání jim vydržela až do dnešního kola. My jsme si s chutí zastříleli proti bezradnému soupeři a bylo jen na nás, že hráči nevyslyšeli bubeníka, který skandoval deset. Začátek utkání vůbec nenasvědčoval takovému výsledku, soupeř nás několikrát nenápadně pozlobil, ale poločas jsme zvládli celkem v pohodě 3:0. Druhá půle nám vyšla střelecky lépe, když jsme donutili tahat hostujícího gólmana pětkrát míč ze sítě. Dojem z celého utkání kazí dvě inkasované branky a spousta dalších našich nevyužitých gólovek. Branky Tomáš Majda 2x, Filip Švéda 2x Marek Werner 2x, Pavel Šubrt a Tomáš Ehrenberger. Dorostenci hráli v Čechovicích a starší prohráli 0:6, mladším se podařilo přivézt bod za remízu 1:1, branka Standa Hrudník.    

 11.5.2013

Upravit text
 
 
 

Dorostenci vyšli na prázdno    

Středa 8. května byla dnem dohrávky 16. kola krajského přeboru dorostu, ve kterém jsme přivítali Sokol Čechovice. Starší dorostenci se v začátku utkání dostali do vedení, které bohužel do poločasu neudrželi, a soupeř zápas jednoznačně otočil 1:4. Začátek druhého poločasu znamenal pátou branku v naší síti a prakticky konec nadějí. Jenže deset minut před koncem byl stav 4:5. V závěrečném tlaku, kdy jsme se hnali za vyrovnáním, nás soupeř z brejku potrestal šestou brankou. Branky Marek Werner 2x, Matěj Coufal a Matěj Hello. Mladší dorostenci na 100% napodobili starší kolegy a poločas byl pro hosty 1:4. Ve druhém poločase mocně dotahovali skóre, až se zrodil podobný výsledek 4:5. Branky Tomáš Dokoupil, Lukáš Fabisz, Petr Šíma a Miroslav Šváček. Fotky starší dorost.  Fotky mladší dorost.

 8.5.2013 

Upravit text
 
 
 

Neproměněné šance v Haňovicích   

V Haňovicích to bývá vždycky divoké, ale dnes jsme nemuseli mít strach z rozhodčích, na vítězství domácím stačila naše neschopnost v koncovce. Tomáš Majda dvakrát tyč a jednou sám na gólmana, Jarda Pospíšil dvakrát gólovka a Pavel Šubrt třikrát gól na kopačce. Když k tomu přidáme nekonečné motání se s míčem Venci Kratochvíla bez kloudné přihrávky dopředu a naivní chyby v obraně nemohlo to dopadnout jinak. Poločas 2:0 a konečný výsledek ostudných 4:0. Dopoledne hráli doma dorostenci s Černovírem. Starší dorost slavil první letošní vítězství 4:2, branky Matěj Coufal 2x, Ondřej Vereš a Martin Ledvina. Mladší dorostenci prohráli 1:3, branka Standa Hrudník.

 5.5.2013 

Upravit text
 
 
 

Tři body z Drahlova   

V dnešní sváteční den bylo naplánováno odehrát druhé jarní kolo, které bylo v původním termínu odloženo. Naše cesta vedla k poslednímu celku tabulky FC Drahlov. S tímto soupeřem máme až na světlé výjimky špatné zkušenosti, prostě to na ně neumíme. Jenže dnešní prvomájový den byl pro nás úspěšný a po faulu na Jardu Pospíšila a jeho následně proměněném pokutovém kopu jsme šli ve 26. minutě do vedení 0:1. Tímto výsledkem skončil poločas. Ve druhém poločase v 50. a 56. minutě přidal Jarda ještě další dvě branky a je jen škoda, že hned záhy jsme povolili domácím snížit 1:3. Posledních 30. minut bylo perných a šance se střídaly na obou stranách a gól měl na kopačce Pavel Šubrt, ale jeho střela skončila na tyči. Nakonec jsme výsledek udrželi a výhra 1:3 je doma. Dorostenci hráli dnes dopoledne v Černovíře a oba prohráli. Starší 3:2, branky Matěj Coufal a mladší 5:1, branka David Charvot.       

 1.5.2013 

 

Vysoká, ale utrápená výhra            

Po nevydařeném vystoupení v Kožušanech měli muži včera na domácím trávníku možnost reparátu s druhým nejhorším mužstvem tabulky Sokolem Protivanov. Prakticky celý první poločas nenaznačoval nic o tom, že by to měla být lehká práce. Soupeř dobře bránil a my se marně snažili najít recept na jejich hru. Poločasových 0:0 bylo pro nás zlatých, protože se soupeř, dvakrát tváří tvář našemu gólmanovi neprosadil. Druhý poločas začal lépe a hned v úvodu jsme měli možnost zahrávání pokutového kopu, z kterého se Jarda Pospíšil nemýlil 1:0. Naše radost netrvala dlouho a soupeř z perfektně kopnutého trestňáku srovnal 1:1. Hostům pomalu docházeli síly a my jsme převzali otěže zápasu do vlastních rukou. Nejprve Dan Zavadil strhl vedení na naší stranu 2:1, následně Jarda přímo z rohu 3:1 a pět minut před koncem Ondra Krkoška chytrým přehozením gólmana uzavřel účet utkání na konečných 4:1. Výsledek pěkný, ale výkon k zamyšlení. Dnes dopoledne hrál starší dorost se Šternberkem a připsal si čtvrtou letošní porážku, tentokrát 0:6.  

 28.4.2013 

Kontumace utkání            

Krajská generalita dnes rozhodla, že výsledky mužů a dorostenců z posledního víkendu byly kontumovány v náš neprospěch. Jediný kdo na tom prodělal, byl mladší dorost, který přišel o remízu z Nemilan. Důvod kontumace, neúplné údaje na registračních průkazech některých hráčů.    

 25.4.2013 

Ostuda v Kožušanech            

Běžela 25. minuta utkání a Dan Zavadil si do vlastní branky nešťastně sráží centr a zvyšuje vedení domácích na 4:0!!! Do tohoto okamžiku stačilo domácím několik rohů a centrů do vápna na pohodlné vedení. Naši borci si asi mysleli, že po skalpu Chválkovic si Kožušany sednou na prdel a vítězství přijde samo. Opak byl pravdou a svým důrazem a pohybem po hřišti nás okamžitě vrátili do reality. Ukájet se na tom, že jsme byli ve druhém poločase lepší, asi nic moc do budoucna neznamená, být to jiný soupeř, tak odjíždíme s ještě větším debaklem. Domácím úplně normálně docházely síly, ale na to aby přehráli takové komparzisty, jako jsme my to bohatě stačilo. Branka Dan Zavadil. Dorostenci včera hráli v Nemilanech a starší chytli stejnou latu jako muži 4:1, mladší remizovali 1:1.     

 21.4.2013 

První jarní tři body mužů             

Muži se konečně dočkali startu jara a po dvou odložených kolech přivítali na domácím hřišti vedoucí celek tabulky SK Chválkovice. Začátek utkání patřil nám a vytvořili jsme si několik příležitostí ke vstřelení branky, ale ujala se až hlavička Dana Zavadila z 20. minuty 1:0. Do poločasu jsme zazdili několik tutovek a ani soupeř nebyl bez šance. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil a brankové příležitosti se střídaly na obou stranách. Hosté měli herně navrch, ale za to my jsme si vytvářeli více brankových příležitostí, bohužel bez efektu. Hostům se podařilo srovnat a vše nasvědčovalo remíze. Nakonec z jednoho z centrů do vápna se nejlépe zorientoval Pavel Šubrt a v 86. minutě hlavičkou zajistil našim barvám vítězství 2:1. SUPER

 13.4.2013 

Rozpis přípravka 1. část              

Vložen rozpis první jarní části turnajů přípravky. Naši nejmenší startují jaro v sobotu 13. dubna od 9:00 hodin turnajem na Sigmě. 

 10.4.2013 

Víkendové utkání             

Dorostenci včera v Mohelnici vstoupili do jarních bojů o mistrovské body. Starší dostali tvrdý knokaut v podobě přídělu 13:1, branka Marek Werner. Mladší také odešli poraženi v poměru 8:1, branka Tadeáš Coufal. Dub nad Moravou byl dnes poslední prověrkou před mistráky a ani mužům se nedařilo, stejně jako v celém průběhu přípravy. Po remízovém poločase 1:1 se nám ještě na druhý gól soupeře ze začátku druhé půle podařilo zareagovat, ale to bylo z naší strany vše. Po sérii chyb některých našich hráčů „alá“ okresní přebor nás Dub vrátil do reality a v pohodě zvítězil 6:2. Branky Pavel Šubrt a Jarda Pospíšil. No, asi nás čeká na všech frontách „veselé“ jaro.

 7.4.2013

Rozhovor s Tomášem Přikrylem              

Ve středu 27. března vyšel na stránkách Sparty Praha rozhovor s „našim“ Tomášem Přikrylem.

 30.3.2013

Oznámení            

Vážení příznivci kopané, vážení rodiče.

Výbor fotbalového oddílu s politováním oznamuje, že z důvodu naprostého nezájmu žáků o tréninkové jednotky není možné absolvovat jarní část sezóny v Krajské soutěži. Proto budou družstva mladších a starších žáků z těchto soutěží odhlášena. S chlapci, kteří mají dále zájem hrát kopanou proběhla schůzka, kde všichni dostali nabídku dalšího působení v našem oddíle, či okolních oddílů formou hostování. Ti kteří se schůzky nezůčastnili se mohou dotázat u pana Boháče, nebo trenérů dorostenců. Je možno tréninků na našem hřišti ve Velkém Týnci vedených panem Boháčem, pokud bude dostatečný zájem. V příští sezóně, pokud bude dostatečný zájem bychom chtěli přihlásit žákovská družstva do okresních soutěží, kde je menší nárok na počet hráčů. 

 26.3.2013 

Přípravné utkání             

Muži odehráli dnes odpoledne na umělce Sigmy poslední přípravné utkání na jarní část sezóny. Soupeřem nám byly Nemilany a v prvním poločase jsme jim moc šancí nedarovali a stav 4:0 byl pro ně velice dobrým výsledkem. To co se stalo ve druhém poločase snad vědí jen naši hráči? Nemilany začaly vystrkovat růžky, což jsme jim hodně umožnili naší laxní hrou. Nakonec po několika slibných brankových příležitostem na obou stranách naši vyšli naprázdno a soupeř naopak korigoval pro ně na přijatelných 4:3. Branky Pavel Šubrt 3x a Ondra Krkoška. Na závěr jen doufejme, že v ostrých zápasech bude naše ofenziva i defenziva daleko kvalitnější, protože pět utkání jedno vítězství a skóre 14:24 je hrozivé!!!

 23.3.2013

Pozor změna termínů!!            

Opět bylo vloženo opravené rozlosování našich mužstev pro jarní část sezóny 2012/2013. Z důvodů odložení utkání dorostenců a přesunutí utkání mužů z neděle na sobotu. Utkání starších a mladších dorostenců jsou beze změn. Ke stažení ho naleznete v pravém sloupci nahoře.    

 23.3.2013 

Přípravné utkání              

Dorostencům bylo první jarní kolo odloženo, tak se tento víkend odehrálo jen přípravné utkání mužů. Umělka na Heyráku nám moc nesvědčí a ani tentokrát se nám nepodařilo zvítězit. V prvním poločase jsme s Hlubočkami zazdili několik gólovek a poločasový výsledek 2:2 byl pro ně milosrdný. Druhou půlku jsme odehráli podstatně hůře a soupeř nás nekompromisně trestal. Konečný výsledek 7:3, branky Lukáš Majer, Tomáš Majda a Pavel Šubrt.    

 10.3.2013

Přípravná utkání             

Dorostenci a muži dnes odehráli další přípravná utkání. Dorostenci remizovali s FK Nové Sady 4:4. Branky Matěj Coufal 2x, Petr Horák a Marek Werner. Muži hráli se soupeřem z Babic a po bezbrankovém prvním poločase nakonec prohráli 2:3. Obě branky vstřelil Honza Pejřimovský. V utkání, do kterého nemohli z různých důvodů nastoupit Pospíšil, Večeřa, Krkoška, Zavadil, Dosoudil a Šubrt, jsme si vytvořili několik dobrých gólových příležitostí. Po našem dvoubrankovém vedení soupeř snížil z penalty a nakonec v závěrečné desetiminutovce strhl vítězství na svojí stranu.      

 10.3.2013 

Přípravná utkání            

Umělá travá na Heyráku byla svědkem dalších přípravných utkání našich mužstev. Dorostenci si pozvali Chválkovice a uštědřili jim pořádný výprask. Mladíci z Chválkovic si odvezli porážku v poměru 9:2. Ve druhém utkání nastoupili muži proti Slavonínu a tento zápas byl pravým opakem toho prvního. Muži ostudně prohráli 1:5. Čestný úspěch zaznamenal Jarda Pospíšil.    

 3.3.2013 

Přípravné utkání mladší dorost            

Mladší dorost hrál v sobotu v Holici s 1.HFK Olomouc U15 a remizoval 1:1, branku vstřelil Tomáš Dokoupil. Nedělní přípravná utkání starších dorostenců a mužů byla zrušena z důvodů nepřipravenosti hrací plochy.     

 24.2.2013 

Přípravné utkání mužů            

V prvním oficiálním přípravném utkání na jarní část sezóny si nás pozval účastnílk 1.A třídy SK Bělkovice. Na utkání bylo patrné, že se naši borci poprvé dostali na venkovní hřiště, ale i přesto bylo k vidění několik světlých momentů. Všechny branky včetně těch v naší síti padly po hrubých chybách. Nakonec bylo utkání bohaté na góly a konečný výsledek 6:4 v náš neprospěch to jen potvrzuje. Branky Filip Švéda, Tomáš Ehrenberger, Pavel Šubrt a Marek Werner.      

 10.2.2013 

Plán přípravy     

Změny časů utkání!!        

V sekci příprava naleznete plán zimní přípravy mužů a dorostenců. Další utkání budou postupně vkládany. Časy již vložených utkání se mohou měnit. O případných změnách Vás budeme včas informovat.    

 12.1.2013 

Hodnocení roku 2012             

Konec roku 2012 klepe neúprosně na dveře, tak Vám chceme připomenout, co důležitého se v našem klubu odehrálo. Dále bychom chtěli všechny fandy týnecké kopané připravit na to, co je čeká v roce příštím.  

 30.12.2012 

Příspěvky na kalendářní rok 2013  

V odkazu najdete výši a termíny placení členských příspěvků a příspěvků na FAČR.  vice:  

 20.12.2012 

 

Poslední letošní prohra   

Poslední utkání ve Slavoníně podtrhlo naší slabou formu z druhé poloviny podzimní části sezóny. Kdy jsme v posledních pěti utkáních vydolovali jediný bod a skóre 5:12!! Opět jsme potvrdili střeleckou schopnost a první rána mezi tyče letěla „už“ v 80. minutě a hned to byl gól, ale bohužel jen snižující na 3:1. Do konce utkání mířily mezi tři tyče ještě další tři střely a jedna skončila v síti. Škoda, že naši hráči nepochopili, že můžou zkusit vystřelit i dříve než v poslední desetiminutovce. Výsledek 4:2 je pro nás hodně milosrdný, protože od další brankové pohromy nás uchránil gólman Lukáš Chlanda a v několika případech i neschopnost domácích střelců. Starší dorostenci prohráli ve Šternberku 3:2.

 11.11.2012 

 

Fotky z utkání dorostenců  

Dnes odehráli starší a mladší dorostenci svá utkání s mužstvy FK Nemilany. Obě utkání byla herně vyrovnaná a rozhodly v nich individuální chyby našich hráčů a střelecká smůla přilepená na našich kopačkách. Starší dorostenci prohráli 0:2 a mladší 2:3. 

 4.11.2012 

 

Další nepovedené utkání  

Ve včerejším utkání v Brodku u Přerova jsme pokračovali v herní mizérii posledních týdnů a asi nikoho nepřekvapí, že jsme odjeli s prázdnou. Ve vyrovnaném utkání rozhodl opět náš obránce, který stejně jako minulý víkend namazal na vedení domácích 2:1. Dále se o to postaral pan rozhodčí, když byl „nepatrně“ vice nakloněn domácím a dovedl je po několika sporných momentech a třetí brance z metrového postavení mimo hru, do vítězného konce 3:1. Rozhodčí sice byl na straně domácích, ale utkání jsme si po tradičně slabém výkonu a u některých jedinců (našich odchovanců) neochotě zabojovat pro kolektiv prohráli sami.   

 3.11.2012 

 

Doloplazy opět nad naše síly  

V dnešním chladném odpoledni jsme opět předvedli bídnou hru, a když k tomu přidáme Doloplazy, na které tradičně neumíme, je z toho výsledek 1:3 a nula bodů. Branka Pospíšil Jaromír. Hodnotit tohle utkání objektivně podle výkonu některých našich borců, tak už je asi v Týnci nikdy neuvidíme. Včera prohráli starší žáci s Chomoutovem 1:7, branka Coufal Tadeáš. Mladší žáci proti Chomoutovu nenastoupili. Dorostenci dnes v Přerově také prohráli, starší 5:1, branka Horák Petr a mladší 1:0. 

 28.10.2012 

 

S Velkou Bystřicí smírně

Tento víkend byl na domácím hřišti neúspěšný. Včera prohráli starší i mladší žáci s Želátovicemi. Nejprve starší 0:3 a následně mladší 3:10, branky Soliar Martin 2x a Podivinský Jakub., Dnes starší dorostenci prohráli s Mohelnicí 2:5, branky Ledvina Martin a Coufal Matěj. Mladší dorostenci podlehli stejným výsledkem, branky Fabisz Lukáš a Kovář Petr. Jediný bod uhráli muži, za remízu 1:1 s Velkou Bystřicí, branku vstřelil Saitz Lukáš. Ve vzájemném utkání se Velká Bystřice radovala po více jak dvou letech z bodového zisku. Naopak přípravka byla 100% a na turnaji ve Velké Bystřici vyprášila všechny soupeře a turnaj vyhrála. Velký Týnec – Slavonín 6:2, Vel. Bystřice 4:3 a Sigma Olomouc 5:3, branky Koutný Jan 9x, Jeřábek Adam 3x, Krbeček Jan 2x a Kovařík Michal. 

 21.10.2012 

 

Tři body z odloženého utkání  

Dnešní odložené utkání s Maletínem jsme dotáhli do vítězného konce. Úvod patřil nám a do šesté minuty jsme zazdili tři gólovky, poté se hra vyrovnala a hrálo se bez větších šancí. Soupeř využil propadlý míč a po nenápadné akci šel do vedení 0:1. I přes naši snahu skončil poločas tímto výsledkem. Ve druhém poločase jsme soupeře zmáčkli a bylo otázkou času, kdy padne gól. A ten padl v padesáté minutě, když po pravé straně zatáhl míč Tomáš Ehrenberger a naservíroval ho na malé vápno, kde pro Jardu Pospíšila nebyl problém vyrovnat na 1:1. Vítěznou branku vstřelil Lukáš Večeřa po hlavičkové dorážce v šedesátéprvní minutě 2:1. Mladší žáci také dnes dohrávali odložené utkání v Zábřehu a prohráli 5:1.  

 17.10.2012 

 

Parodie na fotbal 

Po vynuceném volnu se počítalo s tím, že naši borci budou hladoví po fotbale stejně jako náš středeční soupeř z odloženého utkání Maletín, ale opak byl pravdou. Zatím co Maletín včera doma deklasoval Doloplazy 11:2 my neukázali vůbec nic. V oboustranně ubohé hře jsme si vytvořili v prvním poločase jedinou 100% šanci, ale bez gólového efektu. Druhý poločas byl jako přes kopírák té první, kdy naši nemohoucnost a střeleckou neschopnost vyřešil náš gólman otálením s odkopem po malé domů, až to napálil do dotírajícího útočníka a míč skončil v naší síti 1:0.  Naši „fotbalisté“ hráli po celé utkání hodně chaoticky bez myšlenky a nápadu. Starší dorostenci doma podlehli Konici 3:1, mladší s Konicí zvítězili 4:1. Starší žáci vezou ze Zábřehu bod za remízu 1:1 a utkání mladších žáků v Zábřehu bylo odloženo. Přípravka skončila první na turnaji ve Slavoníně, když remizovala s Velkou Bystřicí 3:3 a klepla domácí 6:3 a Sigmu Olomouc 6:5. 

 14.10.2012 

 

Odložené utkání mužů  

Dnešní utkání s Maletínem bylo z důvodu neregulérního stavu hrací plochy odloženo na středu 17.10.2012. Utkání by se mělo odehrát na UT Sigmy Olomouc od 17:00 hodin. Případné změny budou včas oznámeny. Včera doma přivítali starší a mladší žáci soupeře z Nemilan. Všechny body zůstaly doma po vítězství starších žáků 3:0 a mladších žáků 5:3. Dorostenci zajížděli do Čechovic a ti se bohužel vrací s prázdnou. Starší dorost prohrál 5:2 a mladší 4:1. Přípravka měla hrát dnes turnaj na Sigmě, ale počasí bylo proti.

 7.10.2012 

 

Z Červenky se třemi body  

Muži včera zajížděli na horkou půdu do Červenky. Od začátku utkání jsme byli nepatrně lepším mužstvem, ale jako první zahrozili domácí. Po chybě se dostal domácí útočník až před Lukáše a naštěstí přehodil i branku. My jsme několikrát prověřili domácího gólmana, ale bez úspěchu. Nakonec nám v 25.minutě pomohl obránce chybnou malou domů, kterou vystihl Jarda a po blafáku dával do prázdné 0:1. Za dvě minuty jak přes kopírák a opět blafák 0:2. Domácí byli v šoku a mohli do poločasu dostat ještě větší nálož. Začátek druhé půle nám vyšel na výbornou, když se v 50.minutě trefil Martin Rosypal 0:3. V této době jsme jasně diktovali dění na hříšti a domácí se jen sporadicky dostávali přes půlící čáru. Několik šancí zůstalo nevyužito a zákonitě přišel trest. V útočné euforii nás domácí potrestali snížením na 1:3. Domácí ožili a společně s rozhodčím vycítili šanci, že by šlo s výsledkem něco udělat. Deset minut před koncem dostali domácí dárek v podobě penalty a ze zcela jasného utkání bylo drama 2:3. A těch zbývajících deset minut na zisk tří bodů bylo nepředstavitelně dlouhých a perných.  

 30.9.2012 

 

Haňovice odjely s prázdnou   

V sedmém kole přivítali na domácím hřišti muži soupeře z Haňovic. Po nepříliš vydařeném prvním poločase nás ve 44. minutě uklidnil Tomáš Ehrenberger 1:0. Do druhého poločasu vystřídal střelce úvodní branky Pavel Kovařík a po 5-ti minutách pobytu na hřišti zvýšil na 2:0. Běžela 64. minuta a hosté zahráli ve vápně rukou a následnou penaltu s přehledem proměnil Lukáš Saitz. Od 80-té minuty jsme si vybírali slabší chvilky a soupeř několikrát zahrozil, nakonec se dvě minuty před koncem dočkal čestného úspěchu a zkorigoval výsledek na konečných 3:1. Včera zvítězili starší žáci 4:1, branky Tadeáš Coufal, Tichavský Adam, Hlaváč Vladimír a Černík Lukáš. Mladší zvítězili 2:0, branky Mikeš Cahel a Patrik Maluš. Soupeřem žáků byl SK Náměšť na Hané. Dnes starší dorostenci remizovali se Šternberkem 3:3, když neudrželi vedení 3:1. Branky Marek Werner 2x a Martin Ledvina.

 23.9.2012 

 

Muži si vezou tři body  

Ještě nedávno divizní Protivanov může už jen vzpomínat na zašlou slávu. I když nám v úvodních minutách trošičku zatopil, přes to si vezeme tři body. My jsme se poprvé pořádně dostali za půlku v šesté minutě a hned z toho byl gól. Na levé straně se uvolnil Lukáš Saitz a jeho průnik dokázal obránce zastavit jen faulem ve velkém čtverci a Jarda se z penalty nemýlil 0:1. Na druhý góĺ se čekalo do sedmnácté minuty a ten zařídil Ondra Krkoška 0:2. Do tohoto okamžiku jsme další čtyři tutovky zazdili. Na začátku druhého poločasu nás domácí zase pozlobili, ale bez většího ohrožení branky. Pojistka přišla dvě minuty před koncem, kdy agilní Lukáš Saitz od poloviny hřiště prošel přes pět domácích borců a těsně před šestnáctkou předložil ideální přihrávku Ondrovi, pro kterého nebyl problém mezi nohama gólmana vstřelit svou druhou branku v utkání 0:3.   

 16.9.2012 

 

Fotky z vodního fotbalu  

Dnešní trénink si muži zpestřili turnajem ve vodním fotbale, který nám zapůjčila firma HP Domy z Olomouce.  Během utkání dva na dva o pivo bylo hlavně důležité, aby se nikdo z hráčů nezranil :-). 

 11.9.2012 

 

Domácí vítězství mužů  

Dnešní utkání, ve kterém jsme hostili Kožušany, se dá zhodnotit velice jednoduše. Jarda Pospíšil protrhl střeleckou smůlu, která ho provázela až do pátého kola!!!! a vstřelil čistý hattrick. I když byl soupeř slabý, stejně jsme se po celé utkání trápili. Dorostenci v předzápase hráli s Přerovem a starší zvítězili 5:3 a mladší prohráli 2:4.

 9.9.2012 

 

Další fiasko mužů   

V dalším utkání muži opět vyhořeli. Minulý týden měli více ze hry, jen jim nebylo souzeno vstřelit branku, ale ve Chválkovicích předvedli hru, ze které bolely oči. Domácí také nijak neexcelovali, ale na náš ubohý a místy až trapný výkon to bohatě stačilo. Soupeř nás během deseti minut složil třemi pěknými brankami a čtvrtou si dal dvě minuty před pauzou Dan Zavadil sám a tím korunoval svůj „kvalitní“ výkon. Druhý poločas byl stejně o ničem jak první jen s tím rozdílem, že se v našem dresu objevil Mira Pazdera, který zbytek utkání zvládl lépe jak naše ostatní „hvězdy“. Takže borečci budíček ať nám neujede vlak!! Dorostenci prohráli v Mohelnici, starší 4:1 a mladší 6:2.    

 2.9.2012 

 

Domácí ostuda s Drahlovem  

Dnešní utkání s Drahlovem „mohlo“ být v páté minutě 2:0 pro nás a místo toho, nás soupeř v osmé a ve dvaadvacáte minutě vyškolil prakticky z ničeho 0:2. Po několika šancích se nám podařilo šest minut před koncem poločasu snížit po hlavičce Dana Zavadila, poločas 1:2. Nástup do druhého poločasu byl enormní, ale nebylo nám souzeno vstřelit branku. Soupeř fotbalově nestačil, ale jeho bojovnost a touha po vítězství byla větší než u některých našich hvězd. Jde-li náš útočník pětkrát sám na gólmana a on mu to pokaždé chytí, tak je to buď nemohoucnost útočníka, nebo gratulujeme Drahlovu k výbornému hráči s číslem jedna.  

 26.8.2012 

 

Remíza mužů v Černovíře  

Ve druhém kole jsme zajížděli do Černovíra. V úvodu utkání jsme dostali soupeře pod tlak a už ve 4. minutě mohl Tomáš Majda otevřít skóre. Po zbytek poločasu byla na naší straně nepatrně větší aktivita, ale soupeř výborně bránil, a když už jsme se dostali ke střelám, tak končili mimo branku domácích. Druhý poločas byl obrazem hry prvního bez vážnějších šancí až do 69. minuty. Po sporné ruce u postraní čáry zahrávali domácí trestný kop, který se nám podařilo odvrátit jen na hranici velkého vápna, kde nikým neatakován domácí hráč zavěsil pod břevno. Po tomto gólu jsme konečně pochopili, že musíme zabrat. Nakonec se nám podařilo 9.minut před koncem vyrovnat po střele Vaška Kratochvíla na konečných 1:1. Dorostenci na domácím hřišti hostili Čechovice. Starší zvítězili 5:4 a mladší prohráli 0:3.  

 19.8.2012 

 

Tři body na úvod sezóny  

Vstup do sezóny se mužům výsledkově vydařil. V utkání to občas docela skřípalo, ale jinak jsme Slavonín nepustili do vážnější šance. Naopak jsme my zazdili několik slibných šancí ke vstřelení gólu. O osudu utkání rozhodl první poločas a dva rohy, po kterých nejprve Pavel Machač v sedmé minutě a ve čtyřicáté první efektně patičkou Lukáš Večeřa stanovili výsledek utkání. Dorostenci odehráli dnes svá utkání na hřišti v Černovíře. Starší dorostenci po poločasovém vedení 4:2 výsledek neudrželi a remizovali 4:4, branky Dvořáček David 2x, Werner Marek a Ledvina Martin. Mladší dorost prohrál 3:1, branka Kaláb Daniel.  

 12.8.2012 

 

Změny v kádru mužů        new! 

 

odchody

     
hráč forma kam  
Lintner Oldřich konec hostování Grygov  
Fiala Marek konec hostování Sigma Ol.  
Jabůrek Jiří hostování Kožušany  
Macenauer Josef   bez angažmá  
       
příchody      
hráč forma odkud  
Zavadil Daniel hostování z Litovle  
Kratochvíl Václav hostování z Litovle  
Krkoška Ondřej hostování z Majetína  
Večeřa Lukáš hostování z Majetína  
Majda Tomáš hostování z Černovíra  
Plný Václav přestup z Dubu n. M.  
Zdařil David návrat z host. Biskupice  
Kovařík Pavel   z dorostu  
Švéda Filip   z dorostu  
Ehrenberger T.   z dorostu  
Helfer Jiří   z dorostu

 7.8.2012 

 

Poslední přípravné utkání mužů  

K poslednímu přípravnému utkání jsme zajížděli na Nové Sady. Domácí hrající první A třídu se netají ambicemi postoupit do krajského přeboru, byli nad naše síly. Po bezbrankovém prvním poločase jsme ve druhém čtyřikrát inkasovali. Domácí si v utkání vytvořili ještě několik gólovek, které zůstaly neproměněny. Naši hráči také několikrát prověřili perfektně chytajícího gólmana domácích, ale včetně neproměněné penalty bez úspěchu. Naše borce můžeme pochválit za snahu a bojovnost, ale také musíme sportovně uznat, že na domácí jsme prostě neměli.  

 3.8.2012 

 

Přípravné utkání mužů  

Ani ve druhém přípravném utkání na novou sezónu jsme neprohráli. Po vítězství  5:0  minulý týden v Bělkovicích, jsme dnes v Majetíně přehráli dalšího účastníka první  A třídy FK Hlubočky 4:3. Branky Marcel Lofítek 2x, Daniel Zavadil a jednu branku si dal soupeř vlastní.

 29.7.2012 

 

Tomáš Příkryl      

 

 3.7.2012 

 

Oslava 80-ti let od založení TJ   

Předem se omlouváme za zpožděné zveřejnění k oslavám 80-ti let od založení TJ Sokol Velký Týnec. V pár řádcích a fotkách se vracíme k tomuto víkendu, který podle našeho názoru a pohledu nedopadl nejhůře a v obou dnech bylo divákům co nabídnout. Jelikož Vaše názory se mohou od našich lišit, je vložena nová anketní otázka k tomuto tématu.

 1.7.2012 

 

Nová sezóna rozlosována

V pondělí 25. června byly rozlosovány krajské soutěže ročníku 2012/2013. Muži odehrají první utkání doma v neděli 12. srpna od 16:30 hodin a přivítají Slavonín. V dorostenecké kategorii budeme mít starší a mladší dorost v krajském přeboru. Starší a mladší dorostenci mají naplánován start na sobotu 11. srpna v Černovíře, starší od 10:00 hodin a mladší od 12:45 hodin. Starší a mladší žáci zahájí sezónu v sobotu 25. srpna doma s Hlubočkami. Starší od 13:00 hodin a mladší v 14:45 hodin. Kompletní rozlosování všech mužstev naleznete v pravém sloupci v jednotlivých kategoriích.  

 27.6.2012 

 

Vítězná tečka mužů  

Poslední hrací víkend sezóny našich mužstev přinesl tyto výsledky. V sobotu starší žáci remizovali s Chomoutovem 3:3 a mladší se stejným soupeřem 6:6. Utkání žáků byla zahrnuta do programu oslav 80-ti let od založení TJ, kde hlavní utkání mezi výběrem bývalých a současných hráčů a sponzorů klubu Velkého Týnce proti staré gardě AC Sparty Praha, které skončilo vítězstvím pražanů 4:6. Podrobnosti k oslavám přineseme později. V neděli odehráli svá poslední utkání dorostenci a muži. Dorost přivítal Náměšť na Hané a po vítězství 6:3 ukončil sezónu na druhém místě tabulky. Branky Pavel Kovařík 2x, Lukáš Majer 2x, Tomáš Ehrenberger a Petr Horák po jedné. Muži přehráli soupeře z Chválkovic 4:2, v konečné tabulce si tímto výsledkem zajistili čtvrté místo. Branky Pavel Machač 2x a Jarda Pospíšil 2x.

 17.6.2012 

 

Bystřice dostala doma bůra  

V předposledním kole sezóny jsme zajížděli do Velké Bystřice, k tradičně vypjatému utkání. Hned v 8. minutě jsme inkasovali po nedůslednosti v obraně, ale ve 14. minutě bylo srovnáno, když se trefil přímo z rohu Marek Fiala a o minutu později Pavel Kovařík mazácky přes gólmana strhl vedení na naší stranu 2:1, tak také skončil poločas. Ve druhém poločase se rodily šance na obou stranách, až přišla gólovka Marka na 3:1. Domácí snížili na rozdíl jediného gólu, ale nebylo jim to moc platné, protože naše poslední střelecké slovo si vzal Jarda Pospíšil a v 64. a 73. minutě upravil skóre na 5:2. Domácí ještě stihli zkorigovat na konečných 5:3. Dorost včera remizoval na Nových Sadech 3:3. Starší žáci remizovali v Brodku u Přerova 1:1 a mladší tam zvítězili 6:4. Přípravka dnes na turnaji v Tršicích zvítězila nad V. Bystřicí 7:3, Lutínem 3:2 a remizovala s Tršicemi 5:5.    

 10.6.2012 

 

Utrápená výhra s Lutínem  

V předposledním domácím utkání letošní sezóny k nám zavítal Lutín. Utkání jsme začali výborně, když v 10. minutě chytrým lobem otevřel skóre Marek Fiala. Kdo čekal lehké utkání tak se mýlil. Naši hráči se utápěli ve spoustě nepřesností a soupeř na tom nebyl o moc lépe. Nakonec jsme se protrápili k vítězství, když 77. minutě zvyšoval na 2:0 Pepa Macenauer. Soupeř v předposlední minutě snížil na konečných 2:1. Dorost přehrál Nezamyslice 7:0, branky Lukáš Fabisz 3x, Petr Šíma, Martin Kovář, Ondřej Vereš a Tomáš Ehrenberger. Starší žáci prohráli v Želátovicích 4:2, branky Dan Coufal a Standa Hrudník. Mladší se stejným soupeřem remizovali 5:5, branky Lukáš Černík 3x a Dan Kaláb 2x. Přípravka zvítězila ve všech třech utkáních s Lutínem 2:1, s Náměšťem 2:1 a s Velkou Bystřicí 3:1, branky Kuba Podivinský 3x, Adam Jeřábek 2x, Honza Koutný a Mikeš Cahel.      

 3.6.2012 

 

Utkání v režii rozhodčích  

Utkání mužů v Brodku u Přerova mělo předem určený scénář. Domácí nám nabídli peníze za výhru, což vedení klubu a hráči odmítli, tak tedy  peníze skončili v rukou pánů rozhodčích Hampla, Kučery a Balúna, kteří se postarali o průběh a konečný výsledek utkání. To vše pod dohledem delegáta pana Vaculína.                

 26.5.2012 

 

Střelecké hody v Černovíře   

Černovírský trávník nám dnes dopoledne svědčil, muži na něm deklasovali domácí tým 6:0. Domácí začali o něco lépe a nenápadně nás přehrávali, ale ve 12.minutě jsme šli do vedení po brance Jardy. Domácí to nesrazilo a dál se snažili nás zatlačit a změnit stav utkání. Ve 38.minutě přišla výstavní branka Marka Fialy a za další tři minuty ze stejné kopačky byl stav 3:0. Druhý poločas jsme se zbytečně uchýlili k bránění a soupeř nás zatlačil, naštěstí bez vážnějších situací před naší brankou. Byl to opět Marek, když v 64.minutě z první nedal gólmanovi šanci 4:0. Pátou branku přidal v 81.minutě Jarda a poslední ránu zasadil domácím opět Marek, který tak uzavřel účet utkání i svého dnešního galapředstavení 6:0.        

 20.5.2012 

 

Domácí výhra mužů 

V dnešních domácích utkáních jsme si připsali plný bodový zisk. Nejprve starší žáci přehráli Náměšť na Hané 2:0, branky Tadeáš Coufal a Lukáš Fabisz. Mladší se stejným soupeřem 6:3, branky Ondřej Hynek 3x, Lukáš Černík 2x a Daniel Kaláb. Odpoledne dorostenci obrali o tři body Tovačov výsledkem 2:0, branky Petr Horák, Ondřej Vereš. Muži těsně zvítězili nad Slavonínem 3:2, když se o branky podělili Marek Fiala, Jarda Pospíšil a Josef Macenauer.    

 13.5.2012 

 

Turnaj přípravek - fotky  

První turnaj druhé jarní části přípravek se odehrál dnes na našem hřišti za účasti družstev Tršic, Náměště na Hané, Lutína a našich borců. V prvním utkání jsme dostali lekci od Tršic a jednoznačně prohráli 0:7. Ve druhém zápase jsme nakonec zdolali Náměšť na Hané 3:0 po brankách Mikeše Cahela, Honzu Krbečka a Kubu Podivinského. Třetí a poslední mač nám vyšel na jedničku a odnesl to Lutín výsledkem 10:0. Branky Jakub Podivinský  3x, Adam Jeřábek  3x, David Hynek  2x, Jan Krbeček a Jan Koutný po jedné.

 12.5.2012 

 

Ani vedení 3:1 na výhru nestačilo  

Muži dnes v Bohuňovicích předvedli, jak se dá „prodrbat“ dobře rozehrané utkání. Hned z první vážnější šance v sedmé minutě jsme šli do vedení po brance Josefa Macenauera. Soupeř po půlhodině srovnal, ale za čtyři minuty po hlavičce Michala Dosoudila jsme měli opět vedení na naší straně. Po osmi minutách druhého poločasu a hlavičce Jana Svozila byl stav 3:1. Kolem sedmdesáté minuty jsme usnuli na vavřínech a po školáckých chybách na levé straně nás soupeř během patnácti minut vyvedl z omylu a otočil utkání ve svůj prospěch na konečných 4:3. Škoda :-(

 6.5.2012 

 

Turnaj přípravek - fotky   

Dnes dopoledne se na našem hřišti uskutečnil turnaj přípravek. Naši nejmenší fotbalisté získali čtyři body za jednu výhru, jednu remízu a jednou odešli poraženi. V prvním utkání remizovali s mužstvem Nemilan 2:2, když obě branky vstřelil Jakub Podivinský. Druhé utkání prohráli se Šumvaldem těsně 2:3, branky Jan Krbeček a Mikeš Cahel. V posledním vystoupení přehráli Tršice 3:2 po brankách Jana Krbečka, Jakuba Podivinského a Davida Hynka.

 6.5.2012 

 

Haňovice odjely s prázdnou 

Omlouvám se za zpoždění aktualizace stránek. Tuto hodně větrnou neděli zůstaly všechny body doma. Mladší žáci přehráli Hlubočky 4:0 branky Lukáš Černík 2x, Daniel Kaláb a Ondřej Hynek. Starší zvítězili nad stejným soupeřem 5:1 branky David Charvot 3x, Lukáš Fabisz a Jakub Janáček. Dorostenci přivítali Kostelec na Hané a připsali si jasné vítězství 6:0 branky Tomáš Ehrenberger 2x, Petr Glier, Matěj Coufal, Matěj Hello a Martin Klabačka. Muži si připsali tři body za výhru 3:1 nad Haňovicemi.  První poločas jsme hráli proti silnému větru a i přesto jsme si vytvořili několik šancí. Soupeř nás do poločasu potrestal z ojedinělé akce 0:1. Druhý poločas s využitím větru měl být jasnou záležitosti, jenže nám vítr v zádech dělal značné problémy. Soupeř všemožně kouskoval a zdržoval hru, jen abychom se nedostali do tempa. Nakonec přišlo v 64.minutě vysvobození v podobě branky Pavla Machače 1:1. Hosté trošku otevřeli hru a my je potrestali v poslední pětiminutovce dvěma góly. Obě branky padly po sólech našich hráčů, nejprve Jarda Pospíšil 2:1 a Zbyněk Dvořák pečetil na konečných 3:1.   

 29.4.2012 

 

Muži s výpraskem z Kožušan 

Včera zahájili víkendový program mladší a starší žáci ve Slatinicích. Mladší zvítězili 7:3 po třech brankách Lukáše Černíka, dvakrát se trefil Martin Soliar a po jedné Daniel Kaláb a Petr Jahoda. Starší žáci si také připsali tři body za vítězství 3:1, branky David Charvot 2x a Lukáš Fabisz. Dorostenci zajížděli do Nemilan a po remíze 4:4 si odvážejí bod. Muži, kteří dnes hráli v Kožušanech, si mysleli, že jim vítězství padne samo do náruče. Opak byl pravdou a domácí nás rychle vyvedli z omylu. Po nedůslednosti a laxním přístupu většiny hráčů jsme odcházeli do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Ve druhém poločase jsme žili jen dvě minuty do naší profesorské rozehrávky ve vápně a následné brance 3:0. O deset minut později si naši stopeři vyměnili role a opět jsme domácím namazali na gól 4:0. Penalta na 5:0 již nic neřešila. Domácí jsme dostali pod tlak až v posledních cca 15. minutách, když už nás bylo o jednoho vyloučeného méně. Nejprve náš nejlepší hráč na hřišti Lukáš Saitz snížil na 5:1 a o dvě minuty později si domácí dali vlastní gól na konečných 5:2.

 22.4.2012 

 

Drahlov odjel s debaklem   

V prvních letošních utkáních na domácím hřišti jsme brali jen čtyři body. Starší a mladší žáci hostili lídra tabulky svých kategorií KMK Zubr Přerov. Starší podlehli 0:5 a mladší 2:4, obě branky vstřelil Lukáš Černík. Dorostenci uhráli jen remízu 0:0 s Želátovicemi. V hlavním utkání přivítali muži Drahlov, po třech rozích, dvakrát přímo do branky vedli po poločase 3:0. Branky Pospíšil Jaromír, Saitz Lukáš a Fiala Marek. Do druhého poločasu hosté vystřídali gólmana, ale v 50. a 59. Jarda zvyšoval na 5:0 a o šest minut později opět přímo z rohu Lukáš Saitz 6:0. Poslední slovo si vzal Jarda a ukončil Drahlovské trápení sedmým gólem v jejich síti. Přípravka odehrála turnaj ve Slatinicích více.

 15.4.2012 

 

Z Tovačova vezeme bod   

V prvním letošním mistrovském utkání zajížděli muži do Tovačova. Utkání bylo plné nepřesností a důrazu, hlavně ze strany domácích, na to doplatil v 25.minutě Marek Fiala tržnou ranou v obličeji po úderu loktem. Soupeř šel do vedení po celkem přísně nařízené penaltě. Nám se po faulu na Pavla Machače a následné penaltě v podání Jardy Pospíšila podařilo do poločasu skóre srovnat. Druhý poločas přinesl několik příležitostí na obou stranách, které zůstaly nevyužity. Nerozhodný výsledek je spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Dorostenci zvítězili v Hlubočkách 2:1 po brankách Matěje Hella. více.

 7.4.2012 

 

Přípravné utkání   

Poslední přípravné utkání jsme odehráli v Moravském Berouně. Za pravého aprílového počasí jsme odehráli vyrovnanou partii, i když konečný výsledek tomu neodpovídá. V prvním poločase jsme si vytvořili tři vyložené šance, které jsme nedokázali proměnit. Soupeře jsme do vážnější šance nepouštěli, ale přesto těsně před poločasem po naší nedůslednosti v zadních řadách dvakrát skóroval. Začátek druhého poločasu nám moc nevyšel a po sporné ofsajdové situaci šel soupeř do tříbrankového vedení. Tento moment nás natolik rozhodil, že hned vzápětí domácí opět udeřili na hrozivých 4:0. Vysoké vedení je ukolébalo a nám se podařilo výsledek, po brankách Lukáše Majery a Mirka Pazdery zkorigovat na konečných 4:2. Škoda jen, že zůstaly nevyužity další naše příležitosti.

 1.4.2012 

 

Přípravné utkání  

Středa byla dějištěm dalšího přípravného utkání mužů, ve kterém jsme zajížděli do Přáslavic. V utkání jsme se dlouho nedokázali prosadit a soupeř nás s pomocí větru nepatrně přehrával, ale bez vážnějších šancí. Skóre prvního poločasu stanovil Jarda Pospíšil po trestném kopu 0:1. Druhý poločas jsme byli aktivnější, ale ke zvýšení skóre to nevedlo. Naopak soupeř z ojedinělé akce vyšachoval naší obranu a srovnal výsledek na 1:1. O několik minut později nám již bylo veseleji, když přímo z rohu zavěsil Marek Fiala. Prakticky hned po rozehrávce jsme získali míč a Jarda lobem přes vyběhnuvšího gólmana zvyšoval na 1:3. Poslední slovo měl opět Jarda, z trestného kopu za přispění domácího brankáře upravil na konečných 1:4.  

 28.3.2012

 

Přípravné utkání dorost  

Dorostenci dnes odpoledne zavítali do Tršic, kde je vyzvali domácí muži. V prvním poločase nastoupilo v uvozovkách béčko našich dorostenců a i přesto byl stav poločasu s přehledem 3:0, když se trefil Tomáš Grofek, Lukáš Majer a Petr Glier. Do druhého poločasu nastoupil základ sestavy a po dvanácti minutách druhého poločasu po brance Pavla Kovaříka byl stav 4:0. Pak naši povolili a gólově soupeře zbytečně šetřili. Domácí se prakticky nedostali do žádné kloudné akce a v poslední patnáctiminutovce je naši dorostenci dorazili dalšími třemi brankami, po střelách Matěje Coufala, Filipa Švédy a Tomáše Ehrenbergera. Konečný stav 0:7.

 25.3.2012 

 

Přípravné utkání   

V dalším přípravném utkání jsme si dnes pozvali na grygovský „pažit“ po podzimu druhé mužstvo 1.B třídy skupiny A, Hanou Prostějov. Utkání vůbec nenaznačovalo krajskou úroveň obou celků. Začátek utkání nám vyšel na výbornou, když hned ve druhé minutě poslal Mira Pazdera přesný centr do vápna a Pavel Kovařík chytrou tečí vstřelil gól. Zbytek poločasu nebyl oboustranně nic moc. Druhý poločas nebyl o mnoho lepší s výjimkou toho, že jsme vstřelili tři branky. První Jarda Pospíšil po krásné přihrávce Pavla Kovaříka, druhý opět Jarda přímo z rohu a třetí Lukáš Saitz po narážečce ve vápně od Lukáše Majera. Na konci utkání soupeř upravil skóre na konečných 4:1.

 24.3.2012 

 

Rozlosování přípravka   

V pravém sloupci dole, v sekci přípravka byl vložen rozpis turnajů pro jarní část sezóny. Na tento rozpis se dostanete i kliknutím na nadpis :-).

 19.3.2012 

Přípravné utkání  

Dnes za krásného slunečného dopoledne odehráli muži další přípravné utkání s mužstvem 1.HFK Olomouc U17. Utkání pro nás začalo na výbornou, když hned z prvního útoku si naběhl do uličky Zbyněk Dvořák a vstřelil svůj premiérový gól v našich barvách. Zbytek poločasu se odehrával mezi vápny s několika šancemi na obou stranách. Musíme uznat, že soupeř měl v některých úsecích navrch, hlavně v pohybu a důrazu. Po jedné z akcí se snesl míč na naši tyčku a obránci zůstali jako opaření, když přihlíželi pohodlné dorážce soupeře 1:1. V úvodu druhého poločasu po zbytečné ztrátě míče následoval nedovolený zákrok ve vápně a z následné penalty šel soupeř do vedení 1:2. Za několik minut si po faulu před šestnáctkou postavil míč Honza Štěpánek a s pomocí teče vyrovnal na 2:2. Poslední slovo měl Jarda Pospíšil, pro kterého nebyl problém po kličce brankáři stanovit konečný výsledek na 3:2.

 18.3.2012 

Přípravné utkání  

K další přípravě jsme zajížděli do Šternberka a za soupeře nám byly Babice. Utkání začalo našim tlakem a hned v úvodu se kopala penalta, která k naší smůle skončila na tyči. Soupeř nás vzápětí potrestal výstavní střelou a šel do vedení. Naštěstí mu dlouho nevydrželo a Jarda Pospíšil dvěma góly utkání otočil. Do konce poločasu bylo opět skóre srovnáno po nedůslednosti v naší obraně 2:2. Do poloviny druhého poločasu jsme přidali další dvě branky po střelách Marka Fialy a Matěje Hella, ale soupeř vzápětí z penalty opět snížil na rozdíl jediného gólu. Závěr patřil nám, když se trefil Pepa Macenauer a Jarda Pospíšil. Konečný výsledek 6:3. Dorostenci včera zakončili zimní turnaj ve Slavoníně utkáním o umístění, ve kterém podlehli Masajům v poměru 5.3 (0:2) branky Pavel Kovařík 2x a Matěj Coufal. Více ZDE.

 11.3.2012 

Aktuálně  

dnešní předehrávce 20.kola naší nejvyšší fotbalové soutěže mezi Viktorií Žižkov a AC Sparta Praha si první branku v letenském dresu připsal Tomáš Přikryl. Další tři slibné příležitosti „zazdil“ :-). První trefa se mu povedla ve druhém mistrovském utkání v novém působišti. Zároveň byl v tomto zápase vyhlášen hvězdou utkání. Gratulujeme. Článek k tomuto utkání. ZDE                              

 9.3.2012 

 

Přípravné utkání  

V pátém přípravném utkání jsme zajížděli na umělku do Holice, kde nás vyzvalo domácí béčko. Letošní zimní příprava je pro nás začarovaná, protože jsme se opět nesešli kompletní a utkání jsme odehráli v improvizované sestavě se čtyřmi dorostenci v základu a třemi na lavičce. Soupeř nás převyšoval v aktivním napadání, důrazným forčekinkem a kvalitní rozehrávkou. Naši hráči si s tímto stylem občas nevěděli rady. Těsně před poločasem byl stav po třech našich chybách a nešťastném vlastním gólu hrozivých 4:0. V poslední minutě si Jarda pohrál se třemi obránci a sám na brankáře se nemýlil 4:1. Druhý poločas byl obrazem hry podobný prvnímu jen s tím rozdílem, že jsme soupeře tolik nepouštěli do gólovek, a když už tak je kromě jedné zazdil. Poslední slovo měl opět Jarda, po hokejovém blafáku si vychutnal brankáře a korigoval do prázdné na konečných 5:2.

 3.3.2012 

Sportovní ples    

Poslední únorovou sobotu se ve Společenském domě uskutečnil tradiční Sportovní ples. Akce proběhla bez větších komplikací a za slušné účasti návštěvníků. Naši sponzoři nám obohatili ples o 128 cen do tomboly, když dvě výhry byly opravdu hodnotné. Touto cestou všem sponzorům za poskytnuté dary děkujeme. Vedení fotbalu také děkuje všem aktivně podílejícím se členům oddílu za pomoc při organizaci plesu. Seznam sponzorů ZDE.  Na závěr několik fotek z této akce ZDE.  

 26.2.2012

 

Další výprask v přípravě    

Další přípravné utkání, které jsme odehráli s mužstvem FK Nové Sady nás opět nezastihlo v optimální formě ani sestavě. Tentokrát jsme si z Olomouce odvezli dvojciferný ranec. Prohráli jsme 11:2, po poločase 8:1. Obě naše branky vstřelil Pavel Kovařik.       

 18.2.2012 

 

Školení od Hluboček  

Další přípravné utkání hrané na holické umělce za pořádné kosy nám moc nevyšlo. Náš soupeř z Hluboček nám udělil lekci. Prakticky po celé utkání diktoval tempo hry a my jsme jen přihlíželi. První gól padá na vrub našeho gólmana, ale zbytek poločasu nás několika skvělými zákroky podržel. Poločas 0:3. Druhý poločas byl z naší strany ještě katastrofálnější a Hlubočky nám naložily ještě další čtyři branky. Minimálně dalších pět šancí zazdily, nebo je pochytal Honza Šigut. V poslední minutě vstřelil čestný úspěch Lukáš Dulin. Konečný stav utkání 1:7.     

 11.2.2012 

Další přípravné utkání   

V dnešním mrazivém odpoledni sehráli naši muži druhé přípravné utkání s mužstvem Dubicka na umělé trávě v Holici, s výsledkem 6:3 v náš prospěch. Do zápasu jsme nastoupili v silně kombinované sestavě, které zapříčinilo zranění a nemoc některých hráčů. I přes tuto skutečnost, jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si hlavně ve druhém poločase slibné gólové příležitosti. Soupeře jsme šetřili, výsledek mohl být i dvojciferný. Dubicko bylo v tomto směru efektivnější a proměnilo většinu svých šancí.  

 5.2.2012 

První přípravné utkání mužů  

Dnes odpoledne naši muži odehráli první přípravné utkání na Heyráku a soupeřem jim byl účastník krajského přeboru FC Dolany. První minuty utkání patřily nám a soupeře jsme několikrát zatlačili před jeho bránu, ale bez gólového efektu. Soupeř postupem času hru vyrovnal a pomalu začal přebíral iniciativu na své kopačky. Několika bravůrními zákroky nás podržel Lukáš Chlanda v bráně, ale i přesto byl poločas 0:2. Druhá půle byla ve stejné režii, kdy Dolany měly více času míč pod kontrolou a my se utápěli ve spoustě nepřesných přihrávek. Čestný úspěch na 1:4 vstřelil Pepa Macenauer, ale v poslední minutě ještě soupeř zvýšil na konečných 1:5. 

 29.1.2012 

Dlažba položena - foto   

První investiční akce roku 2012 je splněna. Včera byla dokončena pokládka dlažby v prostoru posezení za šatnami. Na této akci se podílel oddíl kopané nákupem dlažby. Položení mám sponzorsky zajistila firma - Práce zemní a demoliční pana Michala Kalába z Nemilan. Touto cestou děkujeme. 

 27.1.2012 

Rozhovor s Tomášem po přestupu   

To co bylo od začátku přestupního termínu předmětem různých debat a diskuzí se dnes stalo skutkem. Tomáš Přikryl je od dnešního dne hráčem Sparty Praha. Konečně se kolem něj ukončí ten kolotoč a on se bude moci v klidu připravovat na další karierní růst v novém klubu. Tady si přečtěte co o přestupu napsaly noviny - iSport iDnes,   Olomoucký deník,   Aktuálně.cz    Stránky Sparty   Olomoucký deník

               

 23.1.2012 

Doplnění přípravných utkání   

V sekci příprava, byly doplněny další přípravné zápasy mužů.

 12.1.2012 

Sparta loví Přikryla  

V zimní pauze se objevila informace, že našeho odchovance láká do svých řad nejlepší klub u nás, AC Sparta Praha. Ještě jeden článek na tohle téma v deníku Sport. A ještě něco z iDnes. Deník Sport.  A opět něco z iDnes.

 29.12.2011 

Zahájení zimní přípravy    

Dorostenci včera zahájili přípravu na Zimní lize ve futsalu ve Slavoníně. První utkání se jim moc nevydařilo a svému soupeři FC Chelsea podlehli vysoko 2 : 15. O celém účinkování našich dorostenců na turnaji Vás budeme průběžně informovat. Více v sekci příprava.  

 11.12.2011 

 

Hodnocení roku 2011 

Konec roku 2011 klepe neúprosně na dveře, tak Vám chceme připomenout, co důležitého se v našem klubu odehrálo. Dále bychom chtěli všechny fandy týnecké kopané připravit na to, co je čeká v roce příštím.  

 4.12.2011 

 

Konec vítězné série mužů  

V posledním letošních utkáních jsme byly úspěšní na 50%. Dorost hostil Litovel a po dramatickém utkání zvítězil. Dorostenci předváděli pěkný fotbal a měli velkou jistotu v bráně, kdy je několikrát podržel Honza Šigut. Z jasného zápasu za stavu 5:1 ještě udělal soupeř drama a po našich slabších chvilkách v posledních 20-ti minutách snížil na konečných 5:4, branky Kovařík Pavel 2x, Majer Lukáš 2x a Hello Matěj. Muži přivítali Doloplazy a po předcházejících dobrých výkonech někteří upadli pravděpodobně již do zimního spánku. Zápas začal výborně, když hned ve 3. minutě Pepa Macenauer otevřel skóre 1:0, netrvalo dlouho a soupeř po chybě v obraně vyrovnal 1:1. Hosté měli od této chvíle nepatrně navrch a několikrát zahrozili. Nakonec, těsně před odchodem do kabin, strhl vedení na naší stranu Jarda Pospíšil 2:1. Druhý poločas se hrál sotva několik minut a bylo opět po chybě vyrovnáno 2:2, za další 4. minuty jsme opět vedli po střele pod břevno v podání Lukáše Majera 3:2. Kdo utkání začal, ten ho také výsledkově ukončil, Pepa Macenauer nejprve po laxní rozehrávce zařídil vyrovnání na 3:3 a zanedlouho faulem v pokutovém území zajistil penaltu, kterou soupeř bezpečně proměnil 3:4. KONEC        

 13.11.2011 

 

Úspěšná série mužů pokračuje  

Dnes nás čekalo poslední letošní utkání na hřišti soupeře, které bylo zároveň předehrávkou prvního jarního kola. Majetín jsme přivítali v prvním podzimním kole na domácím hřišti a ostudně po naší špatné hře prohráli. Od té doby se soupeř všemi možnými způsoby snaží získat nějaké body, ale moc se mu to hlavně venku nedaří. :-) Dnes jsme asi měli trošku výhodu, že utkání byl přítomen delegát, tak vše proběhlo korektně. Domácí si vytvořili dvě šance, které zaváněly brankou, ale v obou případech nás podržel gólman Lukáš Chlanda. Naši hráči měli více brankových příležitosti, jen nám nebylo přáno je dotáhnout do úspěšného konce. Rozuzlení přinesl až druhý poločas, když se trefil po přihrávce Lukáše Saitze Pavel Machač. Pak jsme se zbytečně zatáhli a soupeř hrozil jen ze standartních situací. I přesto bylo z naší strany několik dobrých příležitostí k zakončení. Konečný výsledek v poslední minutě potvrdil dorostenec Lukáš Majer chytrou hlavičkou přes bezmocného brankáře domácích. Dorostenci včera hráli v Lipníku nad Bečvou a prohráli 3:1 branka Tomáš Ehrenberger. 

 6.11.2011 

 

Z Chválkovic vezeme body 

Dnes muži zajížděli k dalšímu utkání do Chválkovic. Naši muži byli oslabeni na několika postech, tím nejcitelnějším byla nemoc gólmana Lukáše Chlandy. Do branky se postavil Tomáš Dráb a můžeme v klidu konstatovat, že obstál, vezeme tři body. Utkání pro nás začalo dobře a v 15. minutě po chytré přihrávce Oldy Lintnera se nemýlil Jarda Pospíšil 0:1. Za několik minut soupeř po střele z hranice šestnáctky a slabší chvilce Tomáše :-) v brance vyrovnal 1:1. Běžela 35. minuta a opět se měnilo skóre po dorážce Pepi Macenauera 1:2. Ve druhém poločase jsme převzali iniciativu a hrozili častěji než soupeř. Přišla 60. minuta a krásné vysunutí Lukáše Saitze na rozběhnutého Jardu 1:3, neuběhli ani dvě minuty a Jarda „ala van Basten“ z úhlu prostřelil překvapeného brankáře 2:4. Soupeř ještě stačil kosmeticky upravit výsledek po chybě v obraně na konečných 2:4. Nás jen může mrzet spousta nevyužitých gólovek, protože jsme mohli zatížit konto soupeře dvojciferným výsledkem. Žáci zajížděli do Přerova a vracejí se s prázdnou. Starší prohráli 3:0 a mladší 9:2, branky Daniel Kaláb. Dorostenci v neděli zvítězili v Náměšťi na Hané 6:3, když se čtyřikrát trefil Pavel Kovařík a pojedné brance vstřelili Lukáš Majer a Filip Švéda. Zisk tří bodů a zváhání Litovle doma, znamená první místo v tabulce.         

 29.10.2011 

 

Domácí výhra mužů   

Včera dopoledne odehráli starší a mladší žáci utkání s Červenkou. Starší žáci zvítězili 11:1 po brankách Lukáše Fabisze 4x, Tadeáše Coufala 2x, Daniela Kalába 2x, Davida Charvota, Jana Novotného a Jakuba Kopeckého. Mladší žáci uhráli se stejným soupeřem remízu 3:3, když se trefil Lukáš Černík 2x a Daniel Kaláb. Dnes se dorostenci protrápili k těsné výhře 2:1 s Novými Sady, branky Ondřej Vereš a Lukáš Majer. Muži v tradičně vypjatém a místy ostrém utkání přehráli Velkou Bystřici 4:3 po hattricku Pavla Machače a jedné brance Jardy Pospíšila.

 23.10.2011 

 

Tři body z Lutína   

Včera zajížděli mladší a starší žáci do Chomoutova. Mladší své utkání nezvládli a po porážce 5:1 se vrací s prázdnou, jedinou branku vstřelil Lukáš Černík. To starším se vedlo lépe a přehráli domácí 3:1, branky David Charvot 2x a Lukáš Fabisz. Dorostenci si na hřišti v Nezamyslicích otevřeli střelnici, a to doslova po výsledku 15:1 a spoustě dalších neproměněných šancích. Branky Matěj Coufal 4x, Petr Horák 3x, Pavel Kovařík 2x, Petr Šíma, Martin Klabačka, Jiří Helfer, Tomáš Ehrenberger, Jan Lintner a Lukáš Majer. Muži se dnes představili na horké půdě v Lutíně a po vítězství 3:2 vezou cenné tři body. Branky Jaromír Pospíšil  3x.

 16.10.2011 

 

Muži doma nezaváhali  

Dnes jsme na našem hřišti přivítali od mladších žáků až po muže soupeře z Brodku u Přerova. Starší žáci přehráli svého soupeře 7:0, branky Charvot David 4x, Kaláb Daniel 2x a Coufal Tadeáš. Mladší žáci své utkání nezvládli a prohráli 1:7, když jediný úspěch vstřelil Černík Lukáš. Dorostenci uspěli v poměru 4:0, ale vítězství se nerodili lehce, branky Majer Lukáš 2x, Kovařík Pavel a Horák Petr. Muži Brodek u Přerova porazili 4:1, branky Macenauer Josef, Vrána Ondřej, Majer Lukáš a Pospíšil Jaromír.   

 9.10.2011 

 

Domácí remíza s Černovírem   

V prvním říjnovém víkendu k nám zavítal první celek tabulky Slovan Černovír. Nástup do utkání jsme měli ve své režii a během první dvacetiminutovky jsme si vytvořili tři gólovky. Jednu z nich proměnil Lukáš Saitz 1:0. Do poločasu byly k vidění šance na obou stranách. Soupeř po standartce jednu využil a do kabin se šlo za stavu 1:1. V šedesáte minutě utkání šel soupeř po rychlé akci do vedení 1:2. Po této brance jsme zmobilizovaly všechny síly a soupeře zatlačili na jeho půli. Černovír hrozil již jen z brejků a my zahodili několik slibných příležitostí. Nakonec jsme se dočkali a Pavel Machač zařídil konečnou remízu 2:2. Dorostenci, jak je jejich zvykem, smetli Určice 7:1. Branky Pavel Kovařík 2x, Lukáš Majer, Filip Švéda, Jiří Helfer, Matěj Hello a Matěj Coufal. Starší žáci přehráli Želátovice 3:1, branky Matěj Peikert 2x, Ondřej Coufal. Mladší žáci remizovali se stejným soupeřem 5:5, branky Petr Jahoda 3x, Ondra Hynek, Daniel Kaláb.   

 2.10.2011 

 

Fotky z utkání mladších žáků    

Dnes žáci sehráli vložené kolo na domácím hřišti a za soupeře měli SK Slatinice. První utkání odehráli mladší žáci a prohráli 3:6, branky Jahoda Petr 2x a Hynek Ondřej. Nevedlo se ani starším žákům, kteří těsně podlehli 0:1.

 28.9.2011 

 

Nešťastná prohra ve Slavoníně   

Muži zajížděli v osmém kole na půdu třetího mužstva tabulky do Slavonína. Průběh utkání vůbec nenapovídal odlišnému postavení v tabulce. Soupeře jsme přehrávali a hned v úvodu utkání potrestali brankou, když se trefil Martin Rosypal. Domácí vzápětí vyrovnali po rohovém kopu. Dále jsme působili fotbalověji, ale udeřilo na druhé straně. Po přísně nařízené penaltě za údajné hraní rukou šli domácí do vedení 2:1. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a šance byly k vidění na obou stranách, po jedné z nich se měla pískat penalta pro nás, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V zápětí přišla standartní situace na druhé straně a pomalu snášející se míč proplachtil až na malé vápno!!! a pro hostujícího hráče nebyl problém ho uklidit do sítě 3:1. Nám se ještě podařilo zásluhou Josefa Macenauera snížit na 3:2. V závěru utkání jsme si vytvořili několik příležitostí, které zůstaly nevyužity. V tomto utkání nezvítězil lepší, ale šťastnější tým. Dorostenci hráli v Tovačově a vezou vítězství 3:2 po brankách Lukáše Majera a Pavla Kovaříka, jednu branku si soupeř vstřelil sám.

 24.9.2011 

 

Mužům se opět nepodařilo zvítězit  

Bohuňovice si od nás dnes zaslouženě odvezly bod za remízu 2:2. V utkání jsme dvakrát vedli, ale soupeř bohužel vždy hned vzápětí po našich chybách v obraně srovnal. Branky Jarda Pospíšil 2x. Dorost, jak je jeho zvykem po pomalejším rozjezdu přehrál Kralice na Hané 5:1, branky Matěj Hello 2x, Tomáš Ehrenberger 2x a Lukáš Majer. Starší žáci přehráli Zábřeh B jasně 8:0, branky David Charvot 5x, Lukáš Fabisz 2x a Dan Coufal. Mladší si zastříleli ještě intenzivněji a své vrstevníky ze Zábřehu B přejely 15:2, branky Ondra Hynek 7x, Dan Kaláb 3x, Petr Jahoda 2x, Michal Švéda, Kuba Majer a Kuba Podivinský. 

 18.9.2011 

 

Haňovice ve 14-ti nad naše síly  

Utkání v Haňovicích mělo očekávaný průběh, když domácí měli své „koňe“ i ve žlutých dresech. Hned z první šance jsme rozvlnili síť Filipem Švédou, ale branka nebyla pro ofsajd uznána, což pobavilo i domácí příznivce. Až do oprávněného vyloučení Lukáše Staroby se nic extra nedělo.  Za zmínku snad stojí jen aktivita obou čárových rozhodčích, když jeden stále mával postavení mimo hru a druhý upozorňoval hlavního na různé prohřešky našich hráčů, které viděl jen on. Domácí nás nakonec potrestali a do šaten se odcházelo za stavu 1:0. Nástup do druhého poločasu nám vyšel a Ondra Vrána srovnal na 1:1, hned vzápětí po skrumáži v naší šestnáctce domácí šťastně strhli vedení na svou stranu 2:1. Zbytek utkání probíhal bez vážnějších šancí až do 80.minuty a vyrovnání Pavlem Machačem 2:2. Za dalších několik minut se řítil Lukáš Majer sám na branku, obránce těsně před šestnáctkou zatáhl za záchranou brzdu, ale k údivu všech se nepískalo ani nečervenalo. Tentokrát praporek z prvního poločasu aktivního pomezního nic nesignalizoval. Domácí nakonec po skrumáži (jak jinak) v poslední minutě vstřelili rozhodující gól 3:2. Dorost veze tři body za vítězství 4:2 v Kostelci, branky Pavel Kovařík 2x, Matěj Hello a Lukáš Majer. Starší žáci prohráli v Náměšťi 5:1 a mladší se stejným soupeřem 8:3.