Muži II. třída

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

1.

4.8.

SO

16:30

Červenka

V.Týnec

0:3

2.

11.8.

SO

16:30

Horka n. M.

V.Týnec

3:4p.

3.

19.8.

NE

16:30

V.Týnec

       Přáslavice

3:2

4.

26.8.

NE

16:30

V.Týnec

         Příkazy

2:1

     5.

2.9.

NE

16:00

Šumvald

V.Týnec

2:1p.

6.

9.9.

NE

16:00

V.Týnec

Babice

6:1

7.

16.9.

NE

15:30

Hodolany

V.Týnec

0:1

8.

23.9.

NE

15:30

V.Týnec

Drahanovice

 

9.

30.9.

NE

15:30

Újezd u Un.

V.Týnec

 

10.

7.10.

NE

15:00

        V. Týnec

Dl. Loučka

 

11.

13.10.

SO

15:00

Blatec

V.Týnec

 

12.

21.10.

NE

14:30

V.Týnec

Náklo

 

13.

27.10.

SO

14:30

Lužice

V.Týnec

 

14.

4.11.

NE

14:00

V.Týnec

Červenka

 

15.

31.4.

NE

15:00

V.Týnec

Horka n. M.

 

16.

6.4.

SO

15:30

Přáslavice

V.Týnec

 

17.

13.4.

SO

15:30

Příkazy

         V.Týnec

 

18.

21.4.

NE

16:00

V.Týnec

Šumvald

 

19.

27.4.

SO

16:00

Babice

V.Týnec

 

20.

5.5.

NE

16:30

V.Týnec

Hodolany

 

21.

12.5.

NE

15:30

Drahanovice

V.Týnec

 

22.

19.5.

NE

17:00

V.Týnec

Újezd u Un.

 

23.

25.5.

SO

16:30

Dl. Loučka

V.Týnec

 

24.

2.6.

NE

17:00

V.Týnec

Blatec

 

25.

8.6.

SO

16:30

Náklo

V.Týnec

 

26.

16.6.

NE

17:00

V.Týnec

Lužice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži IV. třída

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

3.

18.8.

 

 

V.Týnec B

volno

 

4.

25.8.

SO

16:30

V.Týnec B

Příkazy B

3:2

5.

1.9.

SO

16:00

Těšetice

V.Týnec B

2:6

6.

8.9.

SO

16:00

V.Týnec B

          Tršice

2:1

       7.

15.9.

SO

15:30

Drahlov

V.Týnec B

4:1

8.

22.9.

SO

15:30

V.Týnec B

Vilémov

 

9.

30.9.

NE

15:30

Odrlice

V.Týnec B

 

10.

6.10.

SO

15:00

V.Týnec B

       Slatinice B

 

11.

14.10.

NE

15:00

Velký Újezd

V.Týnec B

 

1.

20.10.

SO

14:30

       V.Týnec B

H.Loděnice

 

2.

28.10.

SO

15:30

Střeň

V.Týnec B

 

12.

6.4.

SO

15:00

H.Loděnice

V.Týnec B

 

13.

13.4.

SO

15:30

V.Týnec B

Střeň

 

14.

6.5.

 

 

V.Týnec B

volno

 

15.

28.4.

NE

16:00

Příkazy

V.Týnec B

 

16.

4.5.

SO

16:30

V.Týnec B

Těšetice

 

17.

12.5.

NE

16:30

Tršice

V.Týnec B

 

18.

18.5.

SO

17:00

V.Týnec B

Drahlov

 

19.

26.5.

NE

15:00

Vilémov

V.Týnec B

 

20.

1.6.

SO

17:00

V.Týnec B

Odrlice

 

21.

9.6.

NE

17:00

Slatinice B

V.Týnec B

 

22.

15.6.

SO

17:30

V.Týnec B

Velký Újezd

 

 

FLY UNITED krajská soutěž mladší žáci

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

3.

2.9.

NE

13:00

Kralice n. H.

V.Týnec

1:8

4.

9.9.

NE

10:00

V.Týnec

Radslavice

8:2

5.

15.9.

SO

15:30

H.Prostějov

V.Týnec

0:8

6.

22.9.

SO

15:30

Šumperk

         V.Týnec

 

       7.

30.9.

NE

10:00

V.Týnec

Loštice

 

8.

7.10.

NE

13:00

Chválkovice

V.Týnec

 

9.

14.10.

NE

10:00

V.Týnec

Česká Ves

 

2.

21.10.

NE

10:00

V.Týnec

          Smržice

 

1.

27.10.

SO

14:00

Troubky

V.Týnec

 

10.

21.4.

NE

10:00

         V.Týnec

Troubky

 

11.

27.4.

SO

16:00

         Smržice

V.Týnec

 

12.

5.5.

NE

10:00

         V.Týnec

Kralice n. H.

 

13.

11.5.

SO

11:00

      Radslavice

V.Týnec

 

14.

19.5.

NE

10:00

      V.Týnec

H. Prostějov

 

15.

26.5.

NE

10:00

       V.Týnec

Šumperk

 

16.

1.6.

SO

15:30

       Loštice

V.Týnec

 

17.

9.6.

NE

10:00

      V.Týnec

Chválkovice

 

18.

15.6.

SO

17:00

     Česká Ves

V.Týnec

 

 

FLY UNITED krajská soutěž mladší žáci

Kolo

Termín

Den

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

1.

5.9.

ST

16:30

Slavonín B

V.Týnec B

1:8

2.

8.9.

SO

10:00

V.Týnec B

Kožušany/Drahlov

5:0

3.

15.9.

SO

11:15

Tršice

V.Týnec

2:3

4.

22.9.

SO

10:00

V.Týnec B

        Hodolany

 

       5.

29.9.

SO

11:30

Hlubočky

V.Týnec B

 

6.

6.10.

SO

10:00

V.Týnec B

Slavonín B

 

7.

14.10.

NE

12:30

Kožušany/Drahlov

V.Týnec B

 

8.

20.10.

SO

10:00

V.Týnec B

          Tršice

 

9.

27.10.

SO

10:00

Hodolany

V.Týnec B

 

10.

3.11.

SO

10:00

         V.Týnec B

Hlubočky