Nemilany  -  Velký Týnec             1 : 1     (0 : 1)                                     20.4.2013

Nakonec bylo utkání kontumováno pro domácí  3:0

Br:  Dokoupil Tomáš

Sestava:  Suchánek  -  Grofek, Kovář, Petrenec, Šváček  -  Fabisz, Coufal T., Šíma, Charvot  -  Dokoupil, Hrudník

Střídání hokejově:  Guba, Coufal O., Pazdera, Látal, Coufal D.

K dalšímu utkání jsme vyrazili do Nemilan. Zápas zdrželo dohadování s rozhodčím o registračních průkazech, kdy nám nechtěl povolit star 5 hráčů včetně gólmana. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hned v prvních  pěti minutách měli vyložené šance Dokoupil a Fabisz. Bohužel branku nevstřelili. Poté soupeř vyrovnal hru, a Suchánek v brance opět pomohl několika slušnými zákroky. Nakonec se nám konečně podařilo Dokoupilem vstřelit branku a do konce poločasu jsme soupeře tlačili. Škoda, že další příležitosti zůstaly nevyužity. Po začátku druhého poločasu jsme bohužel obdrželi vyrovnávací branku, když soupeř nastřelil v pokutovém území ruku Dana Coufala  a následnou penaltu Suchánek prostě chytit nemohl. Ve zbytku zápasu jsme měli tlak, ale množství šancí / Fabisz, Šíma, Dokoupil, …/ zůstalo nevyužito.  Je škoda , že se nám nepodařilo zvítězit, nicméně i bod z hřiště soupeře je příjemný. Hlavně potěšil dobrý výkon s vysokou aktivitou, snahou o pohledný fotbal, s přehráním soupeře , bohužel bez koření – gólů.