Velký Týnec   -   Paseka             2 : 2    (1 : 2)                                          9.8.2009

Br: 14. Macenauer Josef,  73. Pospíšil Jaromír

Sestava: Černý - Lachnit, Staroba, Lakomý, Lintner O. - Švéda, Jabůrek, Saitz, Slováček - Pospíšil, Macenauer

Střídání: byli připraveni - Kovář Roman, Ehrenberger Tomáš, Malinka Jaroslav

Pod fotogalerií je vložena diskuze k utkání.

 

Do našeho premiérového utkání jsme nastoupili s oběma novými hráči v základní sestavě Michalem Slováčkem, který přišel z Doloplaz hrál na levém kraji zálohy a Lukášem Starobou na postu stopera a ten přišel z Protivanova. Naopak chyběli Rosypal (návrat z dovolené), Dráb (čekání na vyřízení hostování), Dosoudil (noha v sádře) a Svozil. Do utkání jsme vstoupili aktivně, se snahou přitlačit soupeře před jeho branku. Bohužel však naše snaha nebyla korunována golem, ale udeřilo na druhé straně kdy se po prvním zástřelu do zdi trefil hostující Vojtášek z dalšího přímého kopu tak, že by se za takový gol nestyděl ani hráč I.ligy, 0:1 pro Paseku. Naštěstí jsme poměrně rychle odpověděli a po hezkém průniku našel Jarda Pospíšil před bránou volného Pepu Macenauera a ten se nemýlil 1:1. Opět následovala naše aktivita podpořená několika nepřesnými střelami z dálky, ale stejně jako v úvodu utkání tak i nyní udeřilo na druhé straně. Hlavní rozhodčí poměrně přísně posoudil kontakt Jabůrka s hráčem soupeře a následovala další standartka, ale protože se zahrávala z velké vzdálenosti (cca 35 metrů) udělalo naše mužstvo několik chyb (nikdo nezůstal u balonu aby dal čas naší obraně správně se rozestavět, David Černý si postavil nepochopitelně pouze jednočlenou zeď a Filip Švéda ve snaze nezakrývat výhled brankáři ustoupil na opačnou stranu místo s hráčem, od hráče) a zaplatilo dalším gólem opět z kopačky tvrdě střílejícího Vojtáška 1:2.
Druhá půle byla již ve znamení jasné územní převahy našeho celku, hosté se uchylovali k získávání času častým poleháváním a v obranné hře si nedělali žádné komplikace a odehrávali balon i za cenu odkopů do bezpečí. Současně pokud měli možnost hrozili z brejků a tak nám minimálně 2x zatrnulo. Naše aktivita byla podpořena dalekonosným pokusem Petra Lakomého do tyče. V této části zápasu již plály emoce nejen na hřišti, ale i v hledišti. 17 minut před koncem po dvou zastřelovacích pokusech se nádherně uvolnil Jarda Pospíšil a zaslouženě vyrovnal na 2:2. Po-té se však nechal zcela zbytečně strhnout zápasem a obdržel nejdříve žlutou kartu a při dalším útočném kontaktu se soupeřem uviděl za svůj atak přímo kartu barvy červené. I v deseti lidech jsme stále mysleli na výhru a když již v nadstaveném čase zapískal sudí penaltu za faul na krásně pronikajícího Filipa Švédu, jistě jsme již věřili ve výhru. K pokutovému kopu se k překvapení všech (téměř všichni očekávali někoho ze zkušených hráčů Petra Lakomého nebo Jirku Jabůrka) postavil Lukáš Saitz a bohužel udělal z do té doby nejistého hostujícího brankáře hrdinu, neproměnil a tak zápas skončil 2:2.
Vzhledem k tomu, že jsme téměř celé utkání jen dotahovali je bod dobrý, ale škoda zahozené penalty na konci. Je také otázka o jak silného soupeře šlo, podle loňské tabulky asi moc slabších týmů nepotkáme. Co však rozhodně zklamalo byla velmi slabá návštěva cca 150 diváků je rozhodně málo. Současně je již jisté, že se v několika nejbližších zápasech budeme muset obejít bez vyloučeného Jardy Pospíšila. Věřme, že nám naši fanoušci pomůžou již o následujícím víkendu ve Chválkovicích k dalšímu bodovému zisku, přece jsme jen nováček a naše bojovnost v premiéře je příslibem.

Fotogalerie: muži1

/album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-001-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-002-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-003-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-004-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-005-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-006-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-007-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-008-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-009-jpg/ /album/fotogalerie-muzi18/v-t-paseka-010-jpg/

Velký Týnec - Paseka

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.