Za hustého deště odehráli muži přípravné utkání s Dubem nad Moravou. Zápas začal svižně již od prvních minut. Naši první šanci využil ve 4. minutě Pospíšil, když nedal gólmanovi Dubu šanci a k jeho levé tyči zakončil pěknou akci. Po většinu prvního poločasu měl soupeř optickou převahu, ale do vážného ohrožení naší branky se dostal vlastně jen jednou - brankář Černý však efektní robinzonádou vyrazil střelu směřující pod břevno na rohový kop. Naši hráči stále hrozili z rychlých brejků, ale skóre se už nezměnilo. Druhý poločas přinesl dvě branky. Nejdříve v 50. minutě srovnal Dub na 1:1, to když před jinak výborně chytajícím Černým na mokrém "trávníku" skočil míč a 6 minut nato Dráb po přihrávce Pospíšila určil konečné skóre. To se mohlo ještě změnit, když šel Pospíšil sám z půlky hřiště, ale před brankářem mu utekl míč a ten ho v pohodě chytil.

Velký Týnec   -   Dub nad Moravou    2 : 1   (1 : 0)

Br:  4. Pospíšil Jaromír,  56. Dráb Tomáš

Sestava:   Černý  -  Bušina, Prečan, Zlámal, Svozil  -  Koláček, Dráb, Lakomý, Pazdera  - Lachnit , Pospíšil

Střídání:   Švéda

Fotogalerie: v.t.- dub n. mor.

/album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-1-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-2-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-3-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-4-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-5-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-6-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-7-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-8-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-dub-n-mor/vt-dub-2-1-9-jpg/