V neděli 18.1. jsme zahájili naše působení na zimním turnaji 1.HFK Olomouc. Po velmi dobrém a tradičně ofenzivním útoku jsme porazili účastníka I.A třídy skupiny A mužstvo Slatinic 3:2. Náš soupeř se v aktuální sezoně nachází na 4.místě, takže jde zcela jednoznačně o výborný výsledek a je jen dobře, že rok začíná tak jak předchozí skončil. Po prvním poločase jsme sice prohrávali 1:2, ale drůhá půle byla zcela v naší režii a dvěma goly Pospíšila jsme zápas otočili. Jarda Pospíšil přitom mohl zatížit konto soupeře mnohem výrazněji a připočteme-li, že goly soupeře padli po chybách našich hráčů, dá se říct, že je výsledek pro soupeře ještě milosrdný. Na velmi slušně připraveném hřišti se v našem dresu představil v obraně navrátilec do týmu Michal Bušina a premiéru si v dresu mužů připsal další zahraniční hráč - 17ti letý Arménec Eduardo Aladžijan. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Jiří Jabůrek.

Ohlas po utkání: Robert Prečan: Myslím, že jsme sehráli výborné utkání, škoda, že jsme soupeři darovali oba goly - při prvním jsem chyboval při odehrávání míče já, při druhém zaváhal v bráně David, který jinak chytal výborné utkání. V záloze hrál dobře Jirka Hovorka, škoda že svůj výkon nekorunoval golem. V útoku se zápas perfektně podařil Jirkovi Jabůrkovi, střelecky to tradičně podpořil Jarda Pospíšil. Eduardo je ještě hodně mladý, nadějný, ale čeká ho spousta práce než se propracuje do týmu mužů.

 

Slatinice  -  Velký Týnec    2 : 3   (2 : 1)

Br:   75.a 85. Pospíšil Jaromír,  28. Jabůrek JIří

Sestava:   Černý  -  Bušina, Prečan, Procházka, Lintner  -  Aladzijan, Hovorka, Lakomý, Pazdera  -  Jabůrek, Pospíšil

Střídání:  46. Svozil  za  Aladzijana, 68. Bundil  za  Pazderu, 74. Žádník  za  Jabůrka 

Fotogalerie: V.T.- Slatinice

/album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-005-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-006-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-007-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-008-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-009-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-010-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-011-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-012-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-013-jpg/ /album/fotogalerie-v-t-slatinice/v-t-slatinice-014-jpg/