Úvodní utkání jarní části zavedlo naše muže na velmi hrbolaté a nekvalitní hřiště Pňovic, týmu, který v dosavadním průběhu vstřelil málo branek a současně nebyl ani příliš inkasujícím týmem. V našem dresu chyběli zranění Bušina s Macenauerem, naopak úspěšné premiéry absolvovali Svačina s Lachnitem. První poločas byl oboustranně velmi opatrný s minimem šancí, sudí domácím odpustil zákrok brankáře na našeho Jabůrka, který byl téměř jistě penaltový. Druhou půlku jsme začali o poznání aktivněji a skore otevřel nádhernou střelou levačkou právě novic v našem dresu Milan Svačina. O chvíli později potvrdil pozici nejlepšího střelce soutěže Jarda Pospíšil a víceméně bylo o osudu utkání rozhodnuto. Utkání zakončili domácí již v nastaveném čase nádherným golem z trestného kopu. Vstup do jarních bojů nám tedy vyšel, na utkání dorazila již tradičně velká skupina Týneckých fanoušků za čož jim jistě patří velký dík, protože jejich podpora byla cítit. Máme za sebou tedy první překážku na cestě za postupem a přijeďte všichni podpořit náš tým o přístím víkendu na hřiště Náměšti.

 

Pňovice  -  Velký Týnec    1 : 2   (0 : 0)

Br:   49. Svačina Milan,  64. Pospíšil Jaromír

Sestava:  Černý  -  Procházka, Prečan, Zlámal, Pazdera  -  Lachnit, Jabůrek, Lakomý, Rosypal  -  Svačina, Pospíšil

Střídání:  82. Malinka  za  Svačinu,  85. Koláček  za  Pospíšila,  86. Svozil  za  Rosypala

Pňovice - V. Týnec

Datum 14.04.2009

Vložil Leoš

Titulek Pěkný kecy...

Odpovědět

Hm, pěkný kecy. Možná rozhodčí mohl písknout penaltu, ale co ta situace co předcházela vašemu druhému gólu !? To poškodil zase k.....sky Pňovice. Raději bych napsal, že díky neschopnosti domácích vstřelit branku jsme vyhráli a ne trapně okecávat mizernej výkon svého mužstva..... Jinak určitě postoupíte, lepší mužstvo v té soutěži není ani omylem. Tak se mějte a přeju dobrý zápasy.

Datum 06.04.2009

Vložil busina m.

Titulek vysvětlení

Odpovědět

Léčím si natrhnutý sval z posledního přípravného zápasu zítra jdu na trénink vyklusávat a doufám že to bude dobrý a v sobotu nastoupím.

Datum 06.04.2009

Vložil fanda

Titulek Re: vysvětlení

Odpovědět

Dík za info. Tak se dej do pořadku ať mužeš hrát a hlavně nic neuspěchej.

Datum 05.04.2009

Vložil fanda

Titulek hráči

Odpovědět

Výkon nic moc ale na to seru hlavně, že jsou tři body. Ale zajímalo by mě jak to vypadá s Michalem Bušinou budu už příště hrát? Kde byl Bundil nebo Macek a kde je Dráb? odehrál celou přípravu a na sezónu nebude nebo co?