Nové Sady  -  Velký Týnec              4 : 5         (0 : 4)                             5.5.2012

Br:  Kaláb Daniel  3x, Hynek Ondřej  2x,

Sestava:  Petrenec - Majer, Kaláb, Malúš - Jahoda, Černík, Hynek Ondřej - Podivinský

Střídání hokejově:  Cahel, Jeřábek

Zápas mladších žáků přinesl neuvěřitelnou přestřelku o dvou naprosto různých poločasech, s velkou nervozitou, ale šťastným koncem. V prvním poločase jsme soupeře jasně přehrávali, nepustili jsme jej do výraznějších šancí, zato my jsme proměňovali 3 x Kalábem a l x Hynkem jak samostatné úniky, tak standardní situace. Je nutno podotknout, že jsme měli množství dalších gólových příležitostí, které zlikvidoval vynikající brankář soupeře. Po vstupu do druhého poločasu, jsme měli ještě dvě jasné šance, ale poté se začala projevovat únava hlavně na opoře Kalábovi, který měl v nohách zápas starších žáků a soupeř nás zatlačil. Postupně začal snižovat, a v obrovském tlaku jsme nevěděli kudy kam. Asi 10 minut před koncem se soupeři podařilo vyrovnat. Naštěstí vzápětí se Kaláb zmohl v těžké defensivě na odebrání míče soupeři vyrazil kupředu, přenesl míč na křídlo na Černíka, který ideálně centroval před prázdnou branku, do které zakončil Ondřej Hynek. V posledních minutách  jsme se ještě strachovali o výsledek, když soupeř z přísného přímého kopu nastřelil břevno, ale vítězství jsme již udrželi.