Zábřeh  B   -   Velký Týnec                1 : 5         (1 : 2)                          20.5.2012

Br:  Kaláb Daniel  3x, Hynek Ondřej  2x

Sestava:  Petrenec - Majer, Kaláb, Maluš - Švéda, Hynek Ondřej, Podivinský, Cahel

Střídání hokejově:  Zatloukal, Hynek David

Mladší žáci byli oslabeni o nemocné hráče, proto patří poděkování benjamínkům, kteří přijeli pomoci přesto, že dopoledne odehráli svůj turnaj ve Velké Bystřici. Soupeř nastoupil s tak velkým počtem hráčů, že mohl střídat celé sedmičky na hřišti. Přesto jsme od začátku byli aktivní a hned v úvodu Dan Kaláb zajistil dvěma brankami po průnicích  vedení. V dalším průběhu nás soupeř tlačil, ale nevytvořil si žádné šance. Těsně před přestávkou po nedůslednosti Dana Kalába v obraně soupeř snížil na jednobrankový rozdíl. Ihned po nástupu do druhého poločasu Kaláb dlouhým přesným centrem vyzval Ondřeje Hynka ke zvýšení náskoku. V tuto dobu bylo utkání v poli vyrovnané, ale větší příležitosti hlavně po brejcích jsme měli my. Po dalších deseti minutách jsme se uklidnili po rohovém kopu Davida Hynka, který do branky tečoval Ondřej Hynek. Vzápětí dokončil hattrick Dan Kaláb po průniku přes polovinu hřiště. V závěru již naším hráčům docházely evidentně síly, soupeř měl tlak, ale minimum šancí vyřešil jistý Vojta Petrenec v bráně.