Velký Týnec  -  Zábřeh n. Moravě B          8 : 0     (4 : 0)                  18.9.2011

Br:  Charvot David 5x, Fabisz Lukáš 2x, Coufal Daniel

Sestava:  Suchánek - Janáček, Peikert, Kovář, Coufal Tadeáš - Coufal Ondřej, Novotný, Rác, Kaláb  -  Fabisz, Charvot

Střídání hokejově:  Coufal Daniel, Hynek, Ryšavý

V dalším domácím utkání jsme přivítali soupeře ze Zábřehu. Zápas se nám vydařil, přestože jsme v úvodu  jako tradičně spálili několik velkých šancí.  Soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, ale až do 20 minuty byl tlak platonický, nastřelili jsme tyč poté  boční síť, a nevyužili jsme několika standardních situací. Ve 20 minutě se konečně levou nohou trefil Charvot. Poté ve 27 minutě přidal po úniku branku Daniel Coufal. Další průběh utkání byl již jednoznačný. Charvot zkompletoval hattrick ještě do konce prvního poločasu brankami v 28 a 35 minutě. Po přestávce pak přidal další dvě branky v 36 a 64 minutě. Po spoustě spálených jasných šancí se v závěru konečně trefil i Lukáš Fabisz a brankami v 57 a 60 minutě upravil skóre. Vítězství bylo zasloužené, je se však potřeba zamyslet nad množstvím neproměněných šancí, které by nás v dalších utkáních mohly mrzet.